صفحه 392 از 441 نخستنخست ... 292342382383384385386387388389390391392393394395396397398399400401402 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,911 تا 3,920 , از مجموع 4407

موضوع: بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

پیش فرض پاسخ : بحث پیرامون گرفتن ویزا و سفارت سوئد

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiiiiiiiiir نمایش پست ها
    سلام من الان ۲ ماهی میشه که سوئد هستم .دانشجوی شالمرز هستم اینجا ولی id-card هنوز نگرفتم .میخام ی سر بیام ایران برای یک هفته با همون
    residence permit cardمیشه رفت و امد کرد بینه ایران و سوئد یعنی حالت multiple داره ؟
    ای دی کورت صادره ازاداره مالیاته برای داخل خودسوید خوبه وکارت اقامت صادره از مهاجرت وبرای مبادی خروجی ورودی اروپا.توی رفت آمد به ایران وسوید تاکنون نیازی نشده که ای دی کورت نشان بدم موقع کنترل پاسپورت توی فرودگاه فقط کارت اقامت معتبر اداره مهاجرت که تاریخش معتبرباشه موردنیاز هستش. اما وقتی من ازفرودگاه دانمارک میخواستم بیام جنوب سوید وداخل ورودی قطار پلیس، ای دی کورت خواست که قبلا نبود وجدیدا کارت شناسایی میخواد که آنهم اگر کارت اقامت معتبر باشه کافیه ونیازی به ای دی کورت نداره .بنابراین اصلا نیازی به ای دی کورت نبود بلکه فقط کارت اقامت. به تجربه شخصی خودم

Junior Member

سلام چطور از سفارت سوئد وقت میشه گرفت ؟ ما ویزا کارت و مستر نداریم !!!!

Junior Member

سلام خسته نباشید چطور میشه از سفارت سوئد وقت مصاحبه گرفت ؟؟؟ اگر ممکنه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام،
    براى درخواست اقامت ٦ ماهه، لازمه كه ترجمه ى عقدنامه با مهر دادگسترى و وزارت خارجه باشه؟ يا با مهر مترجم كافيه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط thevoice نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید چطور میشه از سفارت سوئد وقت مصاحبه گرفت ؟؟؟ اگر ممکنه راهنمایی کنید
    من فكر مى كنم بهترين راه اين باشه كه بهشون ايميل بزنيد، خيلى سريع جواب مى دن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط thevoice نمایش پست ها
    چه مصاحبه‌ای؟ برای ویزای دیدار یا دانشجویی یا کاری؟هرکدوم مسیر خودش رو داره. چون این سفارت دیگه ازطریق کارت اعتباری نوبت میده برای همین توی مسیرانلاین بعداز ثبت مشخصات نوبت وقت مصاحبه به انتخاب رو میده. نیازی هم نیست کارت اعتباری داشته باشی شخصا. یه کارت اعتباری تاسقف مثلا پانصد دلاربخر .بزن توی گوگل ببین کدوم رو اول میاره .چون بیشترین مشتری روداشته که اول میادبرای همین مطمین تره ازهمونجا یک کارت اعتباری بخر .آنها برات شماره کارت ورمز وتاریخ اعتبارش ایمیل میکنن که برای اپلای کافی هستش

Junior Member

سلام
    ميخواستم بدونم كسي براي resident permit اقدام كرده؟ بخاطر اينكه براي تحصيل در دوره دكترا بايد اين كارو كرد.
    راهنمايي لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan82 نمایش پست ها
    سلام
    ميخواستم بدونم كسي براي resident permit اقدام كرده؟ بخاطر اينكه براي تحصيل در دوره دكترا بايد اين كارو كرد.
    راهنمايي لطفا
    بله. بفرماییدچه راهنمایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaas نمایش پست ها
    سلام مجدد

من حضوری درخواست دادم. بعد از توضیحم درخواستم رو به visiting PhD student تغییر دادند و تا الان هم هنوز تحت بررسی است. من June 1 درخواست داده بودم. هفته پیش بهشون ایمیل زدم ولی گفتند افسر پرونده برام تعیین نشده!
    سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه شرایطمون مشابه هست. لطفا اگه در مورد پرونده تون تصمیمی گرفته شد یا مدارکی خواستن اینجا اطلاع بدید. ممنون

Junior Member

سلام. من برای دکتری می خوام برم سوئد. جواب ویزام اوکی شده اما هنوز کارتم نیومده.
    استادم اما می گه احتیاجی به کارت نیست اطلاعاتت اینجا ثبت شده و میتونی وارد سوئد بشی.
    می خواستم ببینم درسته این حرف؟! بعد از ایران اجازه می دن که خارج بشم؟
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)