نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 92

موضوع: چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : چگونگي عزل وكيل مهاجرت و مباحث مربوط به آن

دوستان در جریان باشید که کلیه وکیلهای کبک دیگه ق فعالیت ندارند و فقط ظاهرا 4 یا 5 نفرا هستند که می تونن کار کنن علت هم این است که اداره مهاجرت از آنها مدرک زبان فرانسه 4 اسکیله در سطح B2 خواسته که نتونستن ارسال کنن برای همین ممکن اونهایی که وکیل دارند نامه بگیرن که وکیلشون دیگه نمی تونه براشون کاری بکنه

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    دوستان در جریان باشید که کلیه وکیلهای کبک دیگه ق فعالیت ندارند و فقط ظاهرا 4 یا 5 نفرا هستند که می تونن کار کنن علت هم این است که اداره مهاجرت از آنها مدرک زبان فرانسه 4 اسکیله در سطح B2 خواسته که نتونستن ارسال کنن برای همین ممکن اونهایی که وکیل دارند نامه بگیرن که وکیلشون دیگه نمی تونه براشون کاری بکنه
    آیا می تونید برای این خبر منبعی هم معرفی کنید؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    آیا می تونید برای این خبر منبعی هم معرفی کنید؟
    دوست عزیز من دیشب با وکیلم صحبت کردم و این را گفت و گفت تا چند روز آینده لیست وکلای کبک آپدیت میشه و اسم اونهایی که مدرک ارائه ندادند از روی سایت برداشته میشه ضمنا موکلین هم بعدش نامه دریافت می کنند

صبر بفرمائید تا اعمال شود منبع را لینک می کنم

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    دوست عزیز از دفتر وکیلم دیروز به من زنگ زدند و مطالبی مشابه صحبتهای شمارو اعلام کردند و یک ایمیل از طرف وکیل اومده که بدلیل تغییر قوانین اداره مهاجرت و الزام به داشتن وکیل کبکی روی پرونده ما دیگه نمیتونیم روی پرونده شما کار کنیم و استخدام وکیل کبکی برای ما هزینه داره و شما باید این هزینه رو بدید یا اینکه بیاید و قراردادتون رو فسخ و نامه عزل وکیل بزنید به اداره مهاجرت .یا 600 دلار بدید برای استخدام وکیل کبکی. فکر کنم به همین دلیل مدرک زبانه که نمیتونه ادامه بده. من که میخوام وکیلمو عزل کنم.راستی از دوستان کسی این روزا به چنین چیزی برخورد کرده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد كامپيوتر(نرم افزار)

براي من هم همين موضوع برام پيش اومد و من وكيلم را عزل كردم يعني فرم عزل وكيل به همراه يك نامه ديگه به سفارت تو مونترال فرستادم. البته هنوز نمي دونم ترتيب اثر داده شده يا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshia5582 نمایش پست ها
    دوست عزیز از دفتر وکیلم دیروز به من زنگ زدند و مطالبی مشابه صحبتهای شمارو اعلام کردند و یک ایمیل از طرف وکیل اومده که بدلیل تغییر قوانین اداره مهاجرت و الزام به داشتن وکیل کبکی روی پرونده ما دیگه نمیتونیم روی پرونده شما کار کنیم و استخدام وکیل کبکی برای ما هزینه داره و شما باید این هزینه رو بدید یا اینکه بیاید و قراردادتون رو فسخ و نامه عزل وکیل بزنید به اداره مهاجرت .یا 600 دلار بدید برای استخدام وکیل کبکی. فکر کنم به همین دلیل مدرک زبانه که نمیتونه ادامه بده. من که میخوام وکیلمو عزل کنم.راستی از دوستان کسی این روزا به چنین چیزی برخورد کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shmbn186 نمایش پست ها
    براي من هم همين موضوع برام پيش اومد و من وكيلم را عزل كردم يعني فرم عزل وكيل به همراه يك نامه ديگه به سفارت تو مونترال فرستادم. البته هنوز نمي دونم ترتيب اثر داده شده يا نه.
    دوست عزیز طبق گفته های arash63f انجام بده و حتما یه نامه بهش ضمیمه کن و توضیح بده که از امروز به بعد خودم پروندم رو برعهده میگیرم و وکیلم رو عزل میکنم .بعدش بفرست اداره مهاجرت مونترال.(برای اطمینان بیشتر فایل نامبرت رو هم روی پاکت dhl بنویس)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)