صفحه 369 از 638 نخستنخست ... 269319359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379419469 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,681 تا 3,690 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطفاً مروری بر نوشته های این فروم بندازین. مطالب بسیار کامل و جامعی توسط دوستان نوشته شده که بسیار مفیده و خیلی بهتر از پاسخ های کوتاه من یا برخی از دوستان دیگه هست....
    واقعا اون وكيل فكر كنم هيج اطلاعاتى نداره گول اونها رو نخوريد

ApplyAbroad Senior Veteran

دوستان ممنون میشم اگر پاسخ بدید:

با توجه به این که من بدون سابقه کار 105 امتیاز میارم، به نظرتون مدارک سابقه کار غیر مرتبط(که 5 نمره داره) رو ارائه بدم یا نه؟ کسی اطلاع داره این لیست positive سالیانه اعلام میشه یا هر شش ماه یکبار؟ اگر سالیانه باشه من خیالم راحته که تو این مدت من 10 امتیاز positive رو دارم،و امتیاز لازم رو دارم. در غیر این صورت برای محکم کاری باید گواهی های سابقه کار رو نیز ارائه بدم تا در صورت حذف رشته ی من از لیست امتیاز من 100 باقی بمونه.

به نظر شما مدارک سابقه کار رو ارائه بدم یا نه؟؟؟
    ویرایش توسط roya_nn62 : May 26th, 2013 در ساعت 03:38 PM

Junior Member

سلام!
    یعنی من الان ضمانت مالی رو برای خودم بگیرم و آپلود کنم و بعد از مصاحبه سفارت برای همسرم؟ و 6735 کرون را هم الان واریز کنم؟
    از آپلود مدارک تا مصاحبه ی سفارت چند روز فاصله هست؟
    اگر فرضا رد کنن و امتیازم اصلا به 100 نرسه کی اطلاع میدن؟ قبل از مصاحبه ی سفارت یا بعدش؟

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگر پاسخ بدید:

با توجه به این که من بدون سابقه کار 105 امتیاز میارم، به نظرتون مدارک سابقه کار غیر مرتبط(که 5 نمره داره) رو ارائه بدم یا نه؟ کسی اطلاع داره این لیست positive سالیانه اعلام میشه یا هر شش ماه یکبار؟ اگر سالیانه باشه من خیالم راحته که تو این مدت من 10 امتیاز positive رو دارم،و امتیاز لازم رو دارم. در غیر این صورت برای محکم کاری باید گواهی های سابقه کار رو نیز ارائه بدم تا در صورت حذف رشته ی من از لیست امتیاز من 100 باقی بمونه.

به نظر شما مدارک سابقه کار رو ارائه بدم یا نه؟؟؟
    با سلام
    با توجه به مطالب فروم و تجربه دوستان، قاعدتاً برای روشی که براساس شرایط شغلی شما رو جذب می کنند، دارا بودن و اثبات سابقه شغلی هرچند اندک لازم و ضروری به نظر می رسه....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of energy optimization for Building,Malardalen university,SWEDEN

دوستان باتوجه به اینکه سفارت کپی پشت وروی مدرک لیسانس را میخواهدایا مدرک دانشگاه ازاد نیاز به تایید یا مهر جای دیگری را هم لازم داره?

دوستان خوشبختانه من اینجا با یه گروه آشنا شدم که وکیلم وقتی ایران بودم باهاشون هماهنگ کرد که کی میرسم بعد اومدن فرودگاه دنبالم و به مدت 2 هفته یه اتاق واسه اسکان بهم دادن و کمکم کردن که بتونم cpr number بگیرم کلی هم اطلاعات راجع به مراکز خرید و مدارس زبان نحوه رزرو و ثبت نام و این حرفا بهم دادن. چندتا برشور و نقشه هم دادن و همینطور کمکم کردن تا بتونم خونه پیدا کنم. ظاهرا کارشون همینه اما خدا خیرشون بده نمیدونم اگه قرار بود هتل یا هاستل بمونم چی کار باید میکردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz1363 نمایش پست ها
    دوستان خوشبختانه من اینجا با یه گروه آشنا شدم که وکیلم وقتی ایران بودم باهاشون هماهنگ کرد که کی میرسم بعد اومدن فرودگاه دنبالم و به مدت 2 هفته یه اتاق واسه اسکان بهم دادن و کمکم کردن که بتونم cpr number بگیرم کلی هم اطلاعات راجع به مراکز خرید و مدارس زبان نحوه رزرو و ثبت نام و این حرفا بهم دادن. چندتا برشور و نقشه هم دادن و همینطور کمکم کردن تا بتونم خونه پیدا کنم. ظاهرا کارشون همینه اما خدا خیرشون بده نمیدونم اگه قرار بود هتل یا هاستل بمونم چی کار باید میکردم.
    مجانی همه این کارا رو کردن؟!!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    ببینید اگر بتونید خوب رزومه بنویسید و رزومه خوبی هم داشته باشید در رشته خودتون، مطمئنن بدون لینک هم برای مصاحبه دعوت میشید. (البته راه شبکه و لینک رو هم که قبلا تو فروم گفته بودم دوستان فراموش نکنن-پوزیشن خالی و نفر تو اون شرکت)

موفق باشید
    کاوه عزیز، امیدوارم که سریع کار پیدا کنی، اینکه دو بار از ایران مصاحبه دعوت شدی، نشون دهنده اینه که رزومه خوبی داری و برات آرزوی موفقیت میکنم.
    فقط در یک مورد با حرفت موافق نیستم (50 درصد موافقم) و اون هم بحث نتورک هست. در مورد دعوت به مصاحبه حرفت درسته، رزومه خیلی خوب هم یک راهشه.
    اما مسئله اصلی اینه که اصولا فقط 30 درصد کارها به صورت آگهی منتشر میشه. 70 درصد کارها اصلا آگهی نمیشه (این دو تا درصد رو هم الکی نگفتم!). دو سه نفری رو میشناسم که از طریق سایت کار تخصصی یا غیرتحصصی پیدا کردن، اما خودم و تقریبا همه دوستام، کارهاشون رو اعم از تخصصی یا غیرتخصصی از طریق نتورک پیدا کردن و کارهایی بوده که اصلا تو هیچ سایتی تبلیغ نشده.
    یعنی شما هم با توجه به اینکه رزومه خوبی داری، اگر بیای در دانمارک مستقر بشی، شانست سه برابر میشه. برای اینکه موقعیتهای شغلی وجود داره که در سایت شرکتها وجود نداره و شما از طریق ارتباط ازش مطلع میشی. اگر با مشاورهای کاریابی workindenmark هم تماس بگیری، اولا چیزی که میگن نتورک هست. مفهومش هم با پارتی بازی فرق داره. چون در نهایت رزومه و همچنین تواناییهای فرد در اکثر موارد تعیین کننده هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    مجانی همه این کارا رو کردن؟!!
    خیر برای این سرویس ها که دادن 5000 کرون دادم ولی راضی هستم چون اصلا استرسی بهم وارد نشد. البته غیر از این کارا واسه ثبت نام آدرس در اداره مهاجرت برای کارت دکتر و کارت اقامت و همینطور برای باز کردن حساب بانکی هم کمکم کردن و یه اکانت مجانی واسه پیدا کردن خونه هم بهم دادن. البته یه سیم کارت اعتباری هم بهم دادند. مگه میشه این همه کار مجانی باشه.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

کاربران گرامی
    لطفا از پرداختن به بحثهای شخصی و توهین به یکدیگر خودداری کنید، ضمنا در مواجهه با پستهای تکراری و خلاف قوانین به جای پاسخگویی، آنها را گزارش کنید. کلیه پستهای نامربوط حذف شدند.
    لطفا یک بار دیگر قوانین فروم رو مطالعه نمائید.
    باتشکر
    مدیریت فروم
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)