صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: فرایند اخذ پذیرش در مقطع دکتری مدیریت مالی

Junior Member

پیش فرض فرایند اخذ پذیرش در مقطع دکتری مدیریت مالی

سلام
    میشه تفاوت رشته فایننس با حسابداری و مدیریت مالی رو بگین؟؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PhD in finance - 2015

سلام دوستان.
    من يك سوال كلي دارم . من ليسانسم حسابداري (غيرانتفاهي) دانشجوي فوق ليسانس مديريت مالي دانشگاه تهران ، الان فقط پايان نامه ام مونده توي ترم مهر 93 دفاع ميكنم . تا الان مقاله و اين چيزا هم نداشتم . ايلتس 6 دارم . بالاتر هم ميتونم بيارم . 5 سال سابقه كار مالي (شركت بيمه) . علاقمند به phd براي quantitive finance,risk,asset pricing,invest هستم . level 1 cfa دارم . ايا با اين رزومه جايي ميشه اپلاي كرد و فاند گرفت؟اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد از كجا شروع كنم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad69 نمایش پست ها
    سلام
    میشه تفاوت رشته فایننس با حسابداری و مدیریت مالی رو بگین؟؟
    ممنون
    سلام بر شما دوست خوب
    والا دوست خوب رشته فایننس در ایران با انچه که در خارج کشور ارائه می شود زمین تا اسمان تفاوت داره
    بخاطر همین موقع ارزشیابی مدارک تحصیلی من و شما که بیس حسابداری داریم شانس بورس شدن نداریم
    منم اخر سر برگشتم به فیلد مدیریت نه مالی!
    دکتری حسابداری و مدیریت شانس بیشتر هست برای بورس تا مالی
    البته بستگی به معدل لیسانس و دانشگاهت داره ولی ارشد اگه میشد بری اونور اب بهتر بود
    چون بجز چند دانشگاه خاص مدارک بقیه را خیلی بد ارزشیابی برای بورس می کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoorsa_m نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من يك سوال كلي دارم . من ليسانسم حسابداري (غيرانتفاهي) دانشجوي فوق ليسانس مديريت مالي دانشگاه تهران ، الان فقط پايان نامه ام مونده توي ترم مهر 93 دفاع ميكنم . تا الان مقاله و اين چيزا هم نداشتم . ايلتس 6 دارم . بالاتر هم ميتونم بيارم . 5 سال سابقه كار مالي (شركت بيمه) . علاقمند به phd براي quantitive finance,risk,asset pricing,invest هستم . level 1 cfa دارم . ايا با اين رزومه جايي ميشه اپلاي كرد و فاند گرفت؟اگه ميشه لطفا راهنمايي كنيد از كجا شروع كنم
    والا شما یک امار بگیری در همه سایتها تعداد کسانی که بورس دکتری حسابداری یا مدیریت شدن یک دهم مهندسی ها هست
    و مسیله اصلی این هست که بیس شما حسابداری هست و نه مالی بخاطر تفاوت واحد بنظر من دکتری مالی خیلی شانس نداری مگر جی ار ای با نمره عالی بگیری شاید بشه دانشگاه های با رنگ 200 به بالا بورس بشی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member Gclub آواتار ها

علت اینکه دکترای مالی شانستون کمه به خاطر اینه که درسهای دکترای فاینانس همه ریاضی هستند و یکی دو تا درس مالی دارند.
    ریاضیان این درسها هم بسیار مشکله مثل : Stochastic Differential Equation
    و یا Econometrics
    که این دوتا درس رو توی رشته حسابداری توی ایران درس نمی دن .

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

For those who wants to apply for PhD in Finance, consider
    Texas Tech
    and IIT Chicago
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    For those who wants to apply for PhD in Finance, consider
    Texas Tech
    and IIT Chicago
    چرا؟ این دو جا چه مزیتی نسبت به بقیه دانشگاهها دارند؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali66 نمایش پست ها
    چرا؟ این دو جا چه مزیتی نسبت به بقیه دانشگاهها دارند؟
    Higher chance for admission, I saw Iranian who got admission from these two while I have not seen many direct admission from Iran to other Fianance programs
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

ایول چه تاپیک خوبی باز کردید دوستان. من هم به جمع شما اضافه میشم که بتونیم از اطلاعات هم استفاده کنیم. من ارشد مهندسی مالی دارم. دانشگاههای آلمان رو کامل دارم زیر و رو میکنم. دانشگاههای سوئیس رو هم یکم گشتم خیلی خوبن.
    در زمینه دانشگاههای انگلیس به نظرم وقت خودتون رو هدر ندین! خیلی سخت گیر هستن واسه دکتری اقتصاد و فایننس. سطح زبان بسیار بالا میخوان مثلا آیلتس حداقل 7.5 میخوان. تازه همون اول باید ریسرچ پروپوزال دکتری رو ارائه بدید وگرنه قبول نمیشید که این هم کار هر کسی نیست! سختی های ویزا گرفتن هم که بماند. من حتی کسانی رو میشناسم که بورس شده بودن اما دولت مذخرف بریتانیا بهشون ویزا نداد. مثل آب خوردن!!!!! فرانسه هم تقریبا همینطوریه چون به خاطر رکود اقتصادی وضعیتشون جالب نیست!...آخرش هم از اقامت خبری نیست!
    در زمینه environmental finance کسی سررشته داره؟ من خودم به مسائل زیست محیلی خیلی علاقه دارم. این شاخه هم خیلی جدید و نوین هستش و چیزهایی که خوندم بیشتر در ارتباط با پیاده سازی پورتوکول کیوتو هستش که اختیار انتشار گازهای گلخانه ای یکی از موارد اصلی هستش. در واقع در اتحادیه اروپا اگر هر شرکت صنعتی میخواد گاز گلخانه ای انتشار بده باید برای بیشتر از مقدار سقف،‌اختیار انتشار گاز رو خریداری کنه! خیلی مباحث جالبی هستش! در ارتباط با مالیات محیط زیست و وام های سبز هم کار میکنن. خیلی دلم میخواد این زمینه رو برم کار کنم اما هیچ پیش زمینه ای ندارم متاسفانه!
    اگر کسی میتونه راهنمایی کنه یا کسی دیگه رو معرفی کنه ممنون میشم.
    ویرایش توسط ie_s_h : July 10th, 2014 در ساعت 01:05 PM

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ie_s_h نمایش پست ها
    ایول چه تاپیک خوبی باز کردید دوستان. من هم به جمع شما اضافه میشم که بتونیم از اطلاعات هم استفاده کنیم. من ارشد مهندسی مالی دارم. دانشگاههای آلمان رو کامل دارم زیر و رو میکنم. دانشگاههای سوئیس رو هم یکم گشتم خیلی خوبن.
    در زمینه دانشگاههای انگلیس به نظرم وقت خودتون رو هدر ندین! خیلی سخت گیر هستن واسه دکتری اقتصاد و فایننس. سطح زبان بسیار بالا میخوان مثلا آیلتس حداقل 7.5 میخوان. تازه همون اول باید ریسرچ پروپوزال دکتری رو ارائه بدید وگرنه قبول نمیشید که این هم کار هر کسی نیست! سختی های ویزا گرفتن هم که بماند. من حتی کسانی رو میشناسم که بورس شده بودن اما دولت مذخرف بریتانیا بهشون ویزا نداد. مثل آب خوردن!!!!! فرانسه هم تقریبا همینطوریه چون به خاطر رکود اقتصادی وضعیتشون جالب نیست!...آخرش هم از اقامت خبری نیست!
    در زمینه environmental finance کسی سررشته داره؟ من خودم به مسائل زیست محیلی خیلی علاقه دارم. این شاخه هم خیلی جدید و نوین هستش و چیزهایی که خوندم بیشتر در ارتباط با پیاده سازی پورتوکول کیوتو هستش که اختیار انتشار گازهای گلخانه ای یکی از موارد اصلی هستش. در واقع در اتحادیه اروپا اگر هر شرکت صنعتی میخواد گاز گلخانه ای انتشار بده باید برای بیشتر از مقدار سقف،‌اختیار انتشار گاز رو خریداری کنه! خیلی مباحث جالبی هستش! در ارتباط با مالیات محیط زیست و وام های سبز هم کار میکنن. خیلی دلم میخواد این زمینه رو برم کار کنم اما هیچ پیش زمینه ای ندارم متاسفانه!
    اگر کسی میتونه راهنمایی کنه یا کسی دیگه رو معرفی کنه ممنون میشم.
    I guess what you want can be found in "Environmental Economics." Then you have to look at Economics departments and schools and look for those who are working in this branch. I am not sure how new is Carbon Trading since they are discussing it for more than a decade
    You also can look at Agriculture Economics department they normally put more emphasize on environmental issues

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)