صفحه 174 از 506 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2005 نمایش پست ها
    سلام بزنین Multiple
    سلام ممنون اقا وحید
    multiple یعنی اینکه در طول دوره تحصیلم که 4 ساله می تونم از اسپانیا خارج بشم؟درست میگم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    اگر کسی برای دکترا از دانشگاه upc برای همین ترم فوریه پذیرش بگیره اما نامه پذیرشش 1ماه بعدش بیاد میتونه با تاخیر ثبت نام کنه؟ اصلا همچین چیزی ممکنه که یکی نامه پذیرش دکتراشو مثلا مارچ یا آپریل بگیره اما تو نامش نوشته باشند که برای ترم فوریه پذیرش OK شده بوده؟
    خوب چرا نمیگید نامتونو زودتر بفرستن.البته اگر هم اونا زود بفرستن سفارت الان با توجه به اینکه تو نامه پذیرشتون مینویسه فوریه سفارت بتون وقت نمیده اگه میتونین دیفر کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    خوب چرا نمیگید نامتونو زودتر بفرستن.البته اگر هم اونا زود بفرستن سفارت الان با توجه به اینکه تو نامه پذیرشتون مینویسه فوریه سفارت بتون وقت نمیده اگه میتونین دیفر کنید
    موفق باشید
    من درخواست دادم که زود نامه منو بفرستند. اما coordinator گفته که استاد راهنمات هنوز نامه مربوط به تورو نداده که برات بفرستم. گفت Supervisor مربوط به شما بایستی نامه را بده که معلوم نیست کی بده!!!! ممکنه کمی هم طول بکشه. مسقره نیست ؟!!

من چون ویزای شینگن دارم مشکل سفارت ندارم. میرم از اونور کارهای ویزامو انجام میدم.
    مشکل من بیشتر گرفتن نامه پذیرش هست که هنوز دستم نرسیده. میخواستم فقط بدونم که همچین چیزی ممکنه که نامه 2و3 ماه دیرتر دستم برسه اما تو نامه بنویسند پذیرش برای فوریه 2012 بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yekta نمایش پست ها
    آقا من کوتاه اومدم والا منظورم چیز دیگری بود دوستان بد برداشت کردن من منظورم این بود که دنبال کارتان از داخل سفارت باشید خبر دقیق اون تو هست نه تو لیست و نه تو مصاحبه

من مصاحبه نشدم و ریجکت شدم کسی بود که مصاحبه شد و ریجکت شد اینا معیار نیست

کلا دوستان بد برداشت کردید
    سلام خوب هستید؟
    اسمتون تو لیست آقای عبادی بود؟
    من 2 ژانویه تحویل مدارک داشتم و 11 ژانویه هم مصاحبه
    امروز یک نفر برام رفته سفارت دیده اسمم تو لیست نیست.یعنی ویزا ندادن؟ یا هنوز نیامده است؟ آیا هفته ی دیگه میشه انتظار دریافت نتیجه داشت؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام ممنون اقا وحید
    multiple یعنی اینکه در طول دوره تحصیلم که 4 ساله می تونم از اسپانیا خارج بشم؟درست میگم؟
    سلام بله درسته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hakkaki نمایش پست ها
    پس الان به نظر شما من چیکار باید بکنم؟ بی خیال اسپانیا بشم؟
    اول از سفارت بپرسین مطمئن بشین اگه گفتن نمی شه به دانشگاه بگین که ویزا برای مصاحبه نمیدن.یا مصاحبه تلفنی باهاتون انجام میدین یا اینکه بدون مصاحبه پذیرش میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    من درخواست دادم که زود نامه منو بفرستند. اما coordinator گفته که استاد راهنمات هنوز نامه مربوط به تورو نداده که برات بفرستم. گفت Supervisor مربوط به شما بایستی نامه را بده که معلوم نیست کی بده!!!! ممکنه کمی هم طول بکشه. مسقره نیست ؟!!

من چون ویزای شینگن دارم مشکل سفارت ندارم. میرم از اونور کارهای ویزامو انجام میدم.
    مشکل من بیشتر گرفتن نامه پذیرش هست که هنوز دستم نرسیده. میخواستم فقط بدونم که همچین چیزی ممکنه که نامه 2و3 ماه دیرتر دستم برسه اما تو نامه بنویسند پذیرش برای فوریه 2012 بوده؟
    اگه از لحاظ سفارت مشکلی ندارین پس میمونه مشکل با دانشگاه .که اونم کاریه که خودشون دارن انجام میدن.شما یه ایمیل به کوردینتورتون بزنید و بپرسید احیانا وقتی برید دانشگاه براتون مشکلی ایجاد نمیشه از این بابت یا نه؟بیشتر از این نمیدونم من فقط میدونم سفارت خیلی به این چیزا گیر میده
    موفق باشید

ویزای شما شنگن بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    ویزای شما شنگن بود؟
    من فرم ویزای شنگنو پر کردم، ولی هنوز چون هنوز ویزامو نزدن تو پاسم نوعشو نمیدونم

شما از کسانی که مصاحبه شدن خبر دارید؟ اونا ریجکت شدن>؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)