صفحه 492 از 859 نخستنخست ... 392442482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502542592 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,911 تا 4,920 , از مجموع 8583

موضوع: شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان.
    با لیسانس مهندسی شیمی، صنعتی اصفهان (معدل 17.27) و ارشد صنعتی اصفهان (18.34)، شانس در کدام یک از حالات زیر بیش تر است؟
    - یک مقاله isi اکسپت شده با ایمپکت بالا، تافل حدود 100- ولی ترم زمستان. برای رنک بالا مثل تورنتو، UBC، مک گیل
    - بدون مقاله اکسپت شده (شاید سابمیت بشه). تافل حدود 90 (مینیمم دانشکده ها)- اپلای برای ترم پاییز 2015- دانشگاه های مک گیل، مک مستر، واترلوو و پایین تر

بسیار ممنون

سلام دوستان شانس پذیرش من در مقطع دکترا به همراه فاند چقدر است و کجا و چگونه اقدام کنم.
    لیسانس دانشگاه دولتی پاکدشت رشته گل و گیاهان زینتی معدل 17.04
    ارشد دانشگاه آزاد کرج رشته گیاهان زینتی 16.84 و نمره تز 19.75
    آیلتس 6
    دو مقاله فارسی در کنفرانس ملی داخل و دو مقاله isi
    مدارک فنی حرفه ای کامپیوتر و طراحی فضای سبز با کامپیوتر
    ضمنا دارای سه نامه توصیه اساتید و کلیه مدارک ترجمه شده و مهر خورده بهمراه رزومه و نامه انگیزه
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    رشتتون اصلا چي هست؟
    اين موسسه خصوصيت يا زير نظر وزارت علومه؟
    سلام رشتم حسابداریه و موسس زیر نظر وزارت علومه و زیرگروه دانشگاههای دولتیست .
    بیش ازسحرتاریک است ..اماتاکنون نشده که آفتاب طلوع نکند..به سحراعتماد کن!!

Junior Member

[QUOTE=peterson;1804546]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahraaa نمایش پست ها

احتمال فاند واسه دکتری بسیار بیشتر است شما فعلا معدل خوبی دارید اگر بتوانید نظر استادی رو جلب کنید (بیشتر در زمینه تحقیقاتی و تز ارشد) و ایشان از شما حمایت کنند یعنی سوپروایزر شما بشوند تقریبا مشکل اصلی حل است. هر استادی خودش تقریبا هر سال بودجه ای در اختیار دارد که به دانشجویان دکتری و بعضا ارشد اختصاص می دهدو خود دانشگاه بر و شرکت های سرمایه گذار جانبی هم فاند می دهند.
    در مورد پذیرش بدون فاند هر دانشگاه شهریه سالانه متفاوتی دارد اما از 12000 تا 22000 دلار (در سال) متفاوت هستند + هزینه مسکن + هرینه های شخصی که تقریبا واسه دانشجوی سالی 10000 تا برو بالا
    دلار خرج داری.
    یعنی سالانه بالغ بر 22000 تا .... خرج داری
    خیلی ممنونم که جوابم رو میدید دوست عزیز. پس بااین تفاسیر من باید دنبال فاندباشم!! البته فک کنم نمره زبان خاصی هم بخاد درسته ؟چون من الان تازه دارم زبان میخونم.. واینکه چطور و باچه چیزی بهتر میتونم نظر استاد رو جلب کنم که بهم فاندبده؟
    شما درمورد اینکه کسی که که پذیرش میگیرد حالا با فاند یا بدون فاند و میخاد همسرش رو باخودش ببره اطلاعاتی دارید که شرایطش به چه شکله ؟
    ممنون میشم بازم راهنماییم کنید
    بیش ازسحرتاریک است ..اماتاکنون نشده که آفتاب طلوع نکند..به سحراعتماد کن!!

سلام

دوستان من یک سوال داشتم
    من دانشجوی کارشناسی نرم افزار دانشگاه تهران هستم
    الآن ترم 5 ام تحصیلمه. معدلم هم 16 هست.
    یک سوالی داشتم:
    آیا برای Masters می تونم با معدل 16 تا 16.5 اینا پذیرش بگیرم؟ با فاند خوب؟
    دانشگاه های مورد نظرم هم Alberta, British Columbia, McGill, Toronto و Waterloo هستند که البته فکر کنم شانسم تو بعضی هاشون کمتر باشه.
    می خوام ببینم که می شه با همین معدل درسم رو چهارساله تموم کنم و تو یکی از این دانشگاه ها پذیرش با فاند خوب بگیرم یا بهتره درسم رو پنج ساله تموم کنم و معدلم رو به 17 برسونم و تو دانشگاه های بهتری ( آمریکا مثلا ) ادامه تحصیل بدم؟

لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون با رزومه زیر چقد شانس دارم از Alberta ادمیشن و فاند کامل برای دکترا بگیرم؟
    رشته: مهندسی مواد
    معدل لیسانس: 15.9
    معدل ارشد: 17.3
    دانشگاه ارشد: صنعتی شریف
    تعداد مقاله: 4 تا ISI
    تعداد اختراع: 2 تا
    تافل: 97
    GRE: کوانت:161 و وربال 144
    یه استادی هم تو دپارتمان مهندسی شیمی و مواد بهم گفته اپلای کن ادمیشن که گرفتی راجع به فاند باهم صحبت میکنیم

ممنون

Junior Member

[QUOTE=sahraaa;1805105]
    نقل قول نوشته اصلی توسط peterson نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که جوابم رو میدید دوست عزیز. پس بااین تفاسیر من باید دنبال فاندباشم!! البته فک کنم نمره زبان خاصی هم بخاد درسته ؟چون من الان تازه دارم زبان میخونم.. واینکه چطور و باچه چیزی بهتر میتونم نظر استاد رو جلب کنم که بهم فاندبده؟
    شما درمورد اینکه کسی که که پذیرش میگیرد حالا با فاند یا بدون فاند و میخاد همسرش رو باخودش ببره اطلاعاتی دارید که شرایطش به چه شکله ؟
    ممنون میشم بازم راهنماییم کنید
    خواهش می کنم . من هم مثل شما روزی کلی سوال داشتم در مورد پذیرش و تمام سوالاتم رو از همین سایت جامع پاسخ گرفتم و الان وظیفه خودم می دونم کمک کنم . در ضمن سوال های شما بارها جواب داده شده پس لطفا فروم مربوطه رو مطالعه کنید.

در مورد نظر استاد باید بگم اصول خاصی وجود نداره اما کاملا واضح که هر استادی دوست داره دانشجوی قوی (پیشینه علمی- تحقیقاتی خوب) در زمینه کاری خودش داشته باشه
    نمره زبان اکثرا برای اساتید خیلی مهم نیست !! نمره زبان پیش نیاز شرایط دانشگاه است و برای دکتری حداقل ایلس 6.5 به بالا نیاز داری (بستگی به رشته تحصیلی داره)

همسر یا فرزند هیچ مشکلی برای رفتن همراه دانشجو از طرف دانشگاه ندارد اما باید وایزا از سفارت کانادا بگیرند!!! که ممکنه در سفارت اشکالاتی داشته باشند (احتمالش بسیار کم است) ویزا کاملا بستگی به نظر سفارت دارد.

ان من ليسانس دانشگاه دولتي کاشان بامعدل 14 و ارشد مهندسي شيمي همونجا با معدل 16.7 هستم سه تا اي اس اي ريويو تو وايلي دارم که تو يکيش اسم اول و و تو دو تاش اسم سومم در ضمن دو تا اي اس اي ها هنوز ايمپکت نداره و تو 2015 ايمپکت ميگيره(احتمالا 1)و سوميش ايمپکت .07 داره
    و تافل 105 .به نظرتو کجا شانس فاند گرفتن دارم؟کجا شانس پذيرش دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی سیمی- صنعتی شریف- 15.05 دو سال آخر 15.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 103 تافل- ریدینگ 27 لیسنینگ 28 اسپیکینگ 23 رایتینگ 25
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها کوانت 165/170 وربال 149/170 رایتینگ 3.0
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده-
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلایمهندسی شیمی یا مهندسی محیط زیست. - مستر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت مستر ار تاپ تن کانادا ( مک مستر و آلبرتا و Dalhousie و وسترن انتاریو و تورنتو و... )- تاپ تن هم نبود مهم نیس چندان !
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)رتبه کنکور کارشناسی و قبولی در صنعتی اصفهان در ارشد (ثبت نام نکردم) - ریکام خوب دارم یه دونه !

دوستان نمیدونم سوالم رو دارم جای درستی مطرح می کنم یا نه. میخوام بدونم وقتی این استادها در مرحله اول نامه می گن واسه دانشگاه اپلای کن یعنی چی؟
    چه پاسخی مناسبتره تا اینکه بشه با استاد ارتباط برقرار کرد؟ یا بهتره بیخیال اون شخص شد. مثلا یکیشون اینطور به من جواب داده:

Thank you for your interest in my group. You can apply for Fall 2015. However, the candidates will be selected after complete review of all applications based on their merit.
    ممنون میشم از پاسختون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)