نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه س و ب،علوم اجتماعي

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام..من رشته ي علوم اجتماعي ميخونم،ترم شش هستم،يه ترم ديگ ليسانسم روميگيرم،واس ادامه تحصيل ميخام برم اروپا ،لطفا درموردانتخاب كشور و نحوه ي پذيرش راهنماييم كنين

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi73 نمایش پست ها
    سلام..من رشته ي علوم اجتماعي ميخونم،ترم شش هستم،يه ترم ديگ ليسانسم روميگيرم،واس ادامه تحصيل ميخام برم اروپا ،لطفا درموردانتخاب كشور و نحوه ي پذيرش راهنماييم كنين
    .

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    انتخاب کشور قسمت زیادیش به شرایط شما بستگی داره که خب ما ازش بی اطلاعیم
    و البته هدف شما برای مهاجرت تحصیلی هم مهمه
    داستان مهارجت به امریکا و کانادا در عین شباهت هایی که داره ممکنه خیلی متفاوت باشه با رفتن به اروپا
    حتی توی بعضی از موارد این شرایط ممکنه دانشگاه به دانشگاه متفاوت باشه !
    حتی شهر به شهر توی یه کشور !

من (نظر شخصی منه و ممکنه برای شما نسخه مناسبی نباشه) پیشنهاد میکنم آپشن ارشد خوندن توی ایران رو هم حتما بررسی کنید و بذارید توی ذهنتون تا تصمیم گیری نهایی پر رنگ باشه
    ارشد خوندن توی ایران (توی دانشگاه های رنک یک ) میتونه بهتون زمان بده که شاید بهتر بتونید برای اینده تصمیم بگیرید و بدونید که کلا مهاجرت تصمیم خاصیه (نمیگم سخته یا اسون ! عرضم اینه خاصه) و بهتره واسش خیلی دلایل واضح و محکمی داشته باشید
    این فرصت بهتون میده که بتونید اینده تون رو بهتر و واضح تر پیش بینی کنید

اما در مورد اروپا شما میتونید دانشگاه های هدفتون رو دونه به دونه چک کنید و ببینید مینیمم های مورد نیاز چیه و آیا شما اون شرایط رو دارید
    چیزهایی مثل مینیمم معدل خواسته شده
    مینیمم نمره زبان مورد نیاز
    و ...

اینها رو میتونید با عباراتی شبیه minimum requirement توی بخش graduate school هر دانشگاه یا دپارتمان پیدا کنید
    بعد باید در راستای داشتن اون مینیمم ها حرکت کنید و اگه این شرایط رو دارید میتونید برای اون دانشگاه اپلای کنید
    در مورد اپلای هم نمیشه حرفی زد چون شرایط اپلای هر دانشگاهی توی اروپا ممکنه با دانشگاه دیگه متفاوت باشه
    بنابراین تنها مرجعتون سایت خود دانشگاه میشه (به طور خاص اگه دانشگاهی مورد نظرتونه میتونید توی فروم های خاص توی همین سایت پیگیر باشید)

در کنار اینها هم مهمه که شما میخوایید با هزینه شخصی برید یا نیاز مند scholarship و فاند دارید
    در مورد دوم باید برای scholarship های موجود هر دانشگاه هم اپلای کنید (که اینم شرایطش برای هر دانشگاه ممکنه کاملا متفاوت باشه)

پست 146 توی این لینک رو یه نگاه بندازید امیدوارم برای یه سری کلیات کمکتون کنه

موفق باشید
    ویرایش توسط ali728 : January 4th, 2017 در ساعت 10:38 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)