صفحه 2913 از 5471 نخستنخست ... 19132413281328632903290429052906290729082909291029112912291329142915291629172918291929202921292229232963301334133913 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 29,121 تا 29,130 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نظر آقای ب که معمولا نظرهای قابل توجهی رو هم میده، توی این لینک می تونید ببینید.

http://www.parscanada.com/_2298-%DA%...86%D8%AF%D9%87
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    سایت ک پ هم نظرش رو درباره شرایط جدید نوشته... بد نیست بخونید...

این هم چکیده خبر اصلی به پارسی...

از هزاران نفری که از سایت ایشون بازدید میکنن، حتا اگه فقط ۱۰۰ نفر در پروموشن ثبت نام کرده باشه، جناب دکتر ۱۵۰۰۰ دلار به جیب زدن! و حالا کی ۴۵۰ دلار ملت رو برگردونن بماند. آفرین به این نبوغ در پول آفرینی از هیچ!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kasrawasp نمایش پست ها
    سایت ک پ هم نظرش رو درباره شرایط جدید نوشته... بد نیست بخونید...

این هم چکیده خبر اصلی به پارسی...

خیلی جالبه نوشته من سفر بودم 180 کامنت دارم که باید جواب بدم ، عدد کل جمع کامنتهای تمام پستاش رقم جالبی در میاد و نشان دهنده باطن ایشون هستش که چقدر ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorush61 نمایش پست ها
    Note: As of July 1, 2012, CIC has temporarily stopped accepting applications for the Federal Skilled Worker Program (FSWP). This temporary pause does not apply to those with a qualifying job offer or applying under the PhD stream. We will likely start accepting applications again when the revised FSWP selection criteria take effect. Proposed FSWP changes should come into force in EARLY 2013.
    دقت كنيد كه نگفته تا ژانويه ٢٠١٣ بلكه گفته تا اطلاع ثانوى و احتمالا اوايل سال ٢٠١٣ كه اين خبر خيلى خوبيه .
    از قضا تاریخ تخمینی رو دقیقا ژانویه 2013 ذکر کردند:
    Application intake is expected to resume in January 2013, when the proposed FSWP regulatory changes – which will be published in the Canada Gazette in the coming months – are expected to come into force.
    این هم لینک اصلی خبر: http://www.cic.gc.ca/english/departm...2012-06-28.asp

Member utab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - الکترونیک

سلام:
    کاربر عزیز ( quick.bird )اگر محبت فرمایید و قبل از ارسال پست جدید، یک نگاه اجمالی به آن بیندارید و اصلاحات لازم را انجام دهید تا من که نمره عینکم شده اندازه شماره سال انتظار نتیجه کانادا، کلافه و درمانده نشوم و با حدس و گمان مطالب را ردیابی نکنم.
    با سپاس
    CIO = 01/06/2009 - First AOR = 13/07/2009 - Second AOR = 04/01/2010
    Warsaw Visa Office ( WVO ) = 01/12/2011 - In Process = 25/01/2012
    Med = 26/02/2013 , PPR= 22/05/2013, Visa= 28/05/2013
    land = 22/02/2014 Vancouver

نقل قول نوشته اصلی توسط try hard نمایش پست ها
    این بخشی از ایمیل وکیلم هست به من وقتی بهش گفتم که برام نامه پیگیری بزن

بنابرین من صلاح میدونم که فقط اگر کار خاصی‌ داشتین مثلا تغییری در وضعیتتون بود که روی پروندتون اثر داشت خبر بدیم
    در مورد زمان هیچوقت اونها اظهار نظر نمیکنن و با فشار آوردن ما هم سرعتشون بالاتر نمیره که گاهی خودشون میگن که سرعت ما را پائین میارین چون زمان زیادی باید به ایمیل زدن بگذرونیم.
    اینکه بگیم فرزندِ خنودده باید سر موقع مدرسه بره یا یک موکلی میگه من نوزاد دارم باید تابستون اونجا برم والّا بچم اونجا سرما می‌خوره ،یکی‌ میگه من می‌خوام سالگرد ازدواجم اونجا باشم،....برای من شخصاً قابل درک است ولی‌ متاسفانه هیچ تأثیری در پرونده نداره، اونها ده‌ها هزار پرونده دارن و تغییر ترتیب بررسی فقط با دستورات خاص انجام می‌شه نه با ایمیل‌های درخواستی ما، اون هم به صورت گروهی نه موردی.حتا مواردی هست که مدیکال در حال اکسپایر شدن است و باز هم کار خودشون را می‌کنن که طرف باید دوباره بره مدیکال بعده.

بنابرین لطفا صبور باشین، من خودم کمتر از متقاضی‌ها از اومدن مدیکال و ویزا خوشحال نمیشم، متاسفانه فعلا با دستورات مختلفی‌ که هر روز به ویزا آفیس‌ها میرسه که الان در ورشو هرکی‌ بیمه‌ نداره رد میکنن یا در آنکارا تمام افراد با برخی noc های خاص بدون استثنا رد میشن، باید مجاب بشیم که اگر پراسس فایل‌ها یک ساله دیگه هم طول بکشه خیلی‌ بهتر از این است که به بهانه‌ی رد بشیم.

یعنی ورشو واقعا هرکی رو که بیمه نداره رد می کنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shamon1 نمایش پست ها
    والا خودم هم یکمی بعد این ایمیل نگران شدم چون من تو نفت کار می کنم بیمه مثل تامین اجتماعی که نداره. مگه اینکه از صندوق بازنشستگی نامه می گرفتم که اونم به این راحتی نبود.
    ولی فکر کنم وکیلم این رو برای این نوشت که دیگه زیاد بهش گیر ندم پیگیری کن. شما خودت رو نگران نکن. فوقش اگه بیمه نیاز باشه ازتون آپدیت مدرک میخوان. فعلا که موردی نبوده تو بچه های فروم

دوستان با این وضعیت کانادا مشاوره مهاجرتمون کم بود حالا باید مشاوره خانوادگی هم بدیم. دوستان کسی می دونه اگه یه زوج بعد از مدیکال هز هم جدا بشند حکم چیه؟ من دوستم داره جدا می شه می خواد ویزا نگیره واسه شوهرش مدیکالشون رو هم دادند حالا می شه یا نه؟ موقع پ ر می تونه پاسپورت شوهرش رو نبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shamon1 نمایش پست ها

اصلا چنین چیزی نیست ، با آرامش به زندگیتون برسید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط f.mirzaei نمایش پست ها
    دوستان با این وضعیت کانادا مشاوره مهاجرتمون کم بود حالا باید مشاوره خانوادگی هم بدیم. دوستان کسی می دونه اگه یه زوج بعد از مدیکال هز هم جدا بشند حکم چیه؟ من دوستم داره جدا می شه می خواد ویزا نگیره واسه شوهرش مدیکالشون رو هم دادند حالا می شه یا نه؟ موقع پ ر می تونه پاسپورت شوهرش رو نبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر قانونی جدا بشید که نفر دوم (غیر از مین اپلیکنت) از پرونده حذف میشه با یک ایمیل ساده و فرستادن سند طلاق
    اگر نمی خواهید جدا بشید و ایشون نمیان یک فرم هست باید پر کنید که همسر قانونیتون رو نمی خواهید با خودتون به کانادا ببرید که این فرم شامل بچه ها هم میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)