صفحه 195 از 428 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205245295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 4277

موضوع: راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    ای بابا ، یعنی شما دارین به زندگی مسالمت آمیز با بدباگ ادامه میدین !؟ توی تورنتو مثل وضعیت اورژانسی باهاش برخورد میکنن ، میان 3 روز شما رو از خونه میفرستن بیرون و کلا خونه زندگیتون و بهم میزنن و ضد عفونی میکنن برای اینکه یه وقت پخش نشه ، لطفا شمام یه فکری براش بکنین،
    در تورنتو برای این موضوع با مرکزخاصی باید تماس گرفت؟

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در تورنتو برای این موضوع با مرکزخاصی باید تماس گرفت؟
    من این جمله رو توی سایت City of Toronto پیدا کردم:
    Toronto Health Connection (416-338-7600) is available to anyone concerned about bed bugs. Calls are forwarded to a Public Health Inspector for follow up.

ظاهرا اینطور که نوشته بود، هزینه کنترل و از بین بردن بد باگ با خود صاحبخونست. اینم لینکش: http://www.toronto.ca/health/bedbugs...pfactsheet.htm
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Senior Member s30min آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maraljoon نمایش پست ها
    ای بابا ، یعنی شما دارین به زندگی مسالمت آمیز با بدباگ ادامه میدین !؟ توی تورنتو مثل وضعیت اورژانسی باهاش برخورد میکنن ، میان 3 روز شما رو از خونه میفرستن بیرون و کلا خونه زندگیتون و بهم میزنن و ضد عفونی میکنن برای اینکه یه وقت پخش نشه ، لطفا شمام یه فکری براش بکنین،
    از بس که سگ و گربه تو خونه نگه میدارن!!البته من هم قبل از اینکه بیام شدیدا نگران این موضوع بودم و هر جای میرفتیم دنبال خونه اول بعد از سلام علیک میگفتم بدباگز ندارید!!خارجی ها تعجب نمی کردن اما یادمه یه ایجنت ایرانی چشاش هشت تا شد من اینو پرسیدم!!فکر کنم خیلی سوال تخصصی بود به نظرش!!ولی انصافا من در دایره دوروبری هام که از بیسمت و واحدهای رنتال گرفته تا کاندو و هاوس زندگی می کنند فقط یه مورد شنیدم که بدباگز داشتن اونم تو طبقه پایین خونه اشون نه تو واحد خودشون...خلاصه فکر کنم زیاد هم شایع نیست که کسی بخواد خودش خیلی نگران کنه...
    لندینگ در تورنتو July 2012
    Thank God

Junior Member

اینجا برای تازه واردین به کاناداست و یه مشکل بزرگ که میخوام راهنمایی کنن تحریم جدید علیه ایران شده بر ریال ایران اینجور که میگن با این قضیه دیگه از ایران نمیتونن حواله بزنن یعنی نمیتونن برم به صرافی به ریال پول بدن بعد ما اینجا بگیریم صرافی رو جریمه میکنن به نظرتون با این وضع ما که تازه میخوایم بیایم چیکار کنیم مخصوصا من که هزینه هام به دلیل اینکه هیچ فاندی ندارم و برای لیسانس میامم خیلی زیاده واقعا نمیدونم این مشکل چجوری اونحا حل کینم دوستان اگه خبری دارن بگن میگن از اول این ماه میخوان اجرایی کنن ...نگران کنندست

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1370sh نمایش پست ها
    اینجا برای تازه واردین به کاناداست و یه مشکل بزرگ که میخوام راهنمایی کنن تحریم جدید علیه ایران شده بر ریال ایران اینجور که میگن با این قضیه دیگه از ایران نمیتونن حواله بزنن یعنی نمیتونن برم به صرافی به ریال پول بدن بعد ما اینجا بگیریم صرافی رو جریمه میکنن به نظرتون با این وضع ما که تازه میخوایم بیایم چیکار کنیم مخصوصا من که هزینه هام به دلیل اینکه هیچ فاندی ندارم و برای لیسانس میامم خیلی زیاده واقعا نمیدونم این مشکل چجوری اونحا حل کینم دوستان اگه خبری دارن بگن میگن از اول این ماه میخوان اجرایی کنن ...نگران کنندست
    شما این قضیه صرافی رو فقط شنیدی یا مطمئنی؟ فکر نکنم جای نگرانی باشه همیشه راه حلی برای این موضوعات هست... فوقش غیرقانونی... یه عده هم هستن که میخوان پول به ایران بفرستن... اینجوری تبادل میکنید. کار نشد نداره توی دنیا! فقط سخت تر میشه و خرجش هم بیشتر....
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1370sh نمایش پست ها
    الان رسمی شده
    قبلش هم عملن ریال تحریم بود. نگران نباشید راه انتقال پول کماکان بازه. حالا صرافی به روشهای قبلی نتونست روشهای جدید هست.
    من کسانی را می بینم که به راحتی مبالغ بالا را هم منتقل می کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedarbozorg نمایش پست ها
    الان رسمی شده
    قبلش هم عملن ریال تحریم بود. نگران نباشید راه انتقال پول کماکان بازه. حالا صرافی به روشهای قبلی نتونست روشهای جدید هست.
    من کسانی را می بینم که به راحتی مبالغ بالا را هم منتقل می کنند
    خوب خدا رو شکر خیالم راحت شد اخه منبع درامد من فعلا تو ایران هست و تو این جند سال هم خواهد بود به این خاطر یه کم نگرن بودم ممنون که جواب دادین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    شما این قضیه صرافی رو فقط شنیدی یا مطمئنی؟ فکر نکنم جای نگرانی باشه همیشه راه حلی برای این موضوعات هست... فوقش غیرقانونی... یه عده هم هستن که میخوان پول به ایران بفرستن... اینجوری تبادل میکنید. کار نشد نداره توی دنیا! فقط سخت تر میشه و خرجش هم بیشتر....
    اره شنیدم اما هنوز عملی نکردن که اما میکنن ولی با توجه به حرف پدربزرگ جای نگرانی نیست

سلام به همگی
    بعد از بحث داغ سگ، ممنون میشم دوستان جواب این سوالو بدن
    من مهر پارسال 10 روز واسه لند اومدم و برگشتم. تو فرودگاه فرم b4 و b4a رو ندادم چون نه چیزی داشتم و نه میدونستم چی میخام بیارم. مامور گمرک گفت تا یک سال بعد از لند میتونی فرم رو تحویل بدی. حالا من موقعی که میام کانادا، یک سال بیشتر شده! به نظرتون چه کار باید بکنم؟ هر وقت اومدم بیارم یا باید قبل از یک سال فرم رو بفرستم براشون؟

ApplyAbroad Hero

سلام، دوستان ميشه در مورد خريدن جاروبرقي من را راهنمايي كنيد. واقعيتش اينهايي كه من تا حالا ديدم قيمتاش بالا بوده و بعضي ها را هم كه قيمتش بايين تره من برندش را اصلا نميشناسم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)