صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 134

موضوع: راهنمایی برای یادگرفتن زبان دانمارکی (برای موسسات به بخش خدمات مراجعه شود}

پیش فرض پاسخ : راهنمایی واسه یادگرفتن زبان دانمارکی

[QUOTE=arams;1426236]
    studio skolen خیلی خوبه ولی نکتش برای اونایی که امتحان ماجوله 5 مهمه ( مثل پزشکا) اینه که دوره هاش یکم طولانی تره مثلا اگه hellerup ماجول 3 رو 8 هفته ای تموم می کنه ( این تاریخ رو با قطعیت می گم چون خودم فردا امتحان دارم
    ) این عدد در موسسه studioskolen میشه 12 هفته (
    http://dansk.studieskolen.dk/en/Om%2...opbygning.aspx
    ). من studio skole را به بقیه خیلی پیشنهاد می کنم چون سخت گیزن و 4 روز هم در هفته کلاسه. تنها نکته ای هم که باعث شد من kiss نرم همون دوره های practice پزشکی بود. چون از چندتا از پزشکای اینجا شنیدم تو بیمارستان کسایی که این دوره رو گذروندن راحت تر قبول می کنن و ریسک قبول پزشکی که دوره practice نگذرونده رو نمی کنن. ولی دوره هاش فشرده هست. سخت گیر هم هستند. به نظرم این موسسه هم خیلی خوبه. ....

ارام عزیز نمیشه مثلا دوره kiss رو تموم کرد و دوره مدیک رو رفت hellerup?

honesty and rationality are keys to peace

Junior Member

[QUOTE=salamapply;1426474]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    studio skolen خیلی خوبه ولی نکتش برای اونایی که امتحان ماجوله 5 مهمه ( مثل پزشکا) اینه که دوره هاش یکم طولانی تره مثلا اگه hellerup ماجول 3 رو 8 هفته ای تموم می کنه ( این تاریخ رو با قطعیت می گم چون خودم فردا امتحان دارم
    ) این عدد در موسسه studioskolen میشه 12 هفته (
    http://dansk.studieskolen.dk/en/Om%2...opbygning.aspx
    ). من studio skole را به بقیه خیلی پیشنهاد می کنم چون سخت گیزن و 4 روز هم در هفته کلاسه. تنها نکته ای هم که باعث شد من kiss نرم همون دوره های practice پزشکی بود. چون از چندتا از پزشکای اینجا شنیدم تو بیمارستان کسایی که این دوره رو گذروندن راحت تر قبول می کنن و ریسک قبول پزشکی که دوره practice نگذرونده رو نمی کنن. ولی دوره هاش فشرده هست. سخت گیر هم هستند. به نظرم این موسسه هم خیلی خوبه. ....

ارام عزیز نمیشه مثلا دوره kiss رو تموم کرد و دوره مدیک رو رفت hellerup?

می دونم که میشه مثلا تا ماجول 4 رفت موسسه دیگه و بعد واسه ماجول 4 بیاید hellerup و مابقی رو از اینجا ادامه بدید ولی درمورد kiss مطمئن نیستم شنیدم kiss سیستمش یکم فرق داره و ماجول بندی نداره.
    اطلاعاتم در همین حده ولی حتما دوره practice م شروع شد اطلاعاته کامل رو در فروم قرار می دم. و حتما از موسسه می پرسم که میشه بعد از اتمام دوره kiss در practice شرکت کرد یا نه.

Junior Member

توصیه من به دوستانی که ایران هستند اینکه شروع کنید به خوندن زبان خواهشا یا انگلیسی تونو قوی کنید که میان اینجا راحت بتونید خودتونو present کنید تو مصاحبه ها و کارهای دیگه یا دانمارکی بخونید که اومدید اینجا برید سطوح بالاتر. ( من چون امتحان ماجوله 5 واسم مهم بود . از لحظه تحویل مدارک شروع کردم به danish خوندن وفتی اومدم تو امتحان تعیین سطح رفتم ماجول 3 باور کنید بی فایده نیست تو ایران زبان دانمارکی خوندن) . هرچه فدر قبل از اومدن تلاش کنید اینجا کارتون زودتر وبهتر جلو می ره. ( مشکل اکثر ایرانیای اینجا( البته به نظر من) زبانه چون نه دانمارکی می دونن و نه انگلیسی می تونن صحبت کنن).

خیلی ممنون از پستهای خیلی خوب شما...
    یک سوال هم دارم از شما و بقیه دوستان مطلع که قبلا رفتن دانمارک:
    آیا در دانمارک کلاسهای زبان انگلیسی رایگان هم وجود داره برای همراهان اپلیکنت اصلی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پستهای خیلی خوب شما...
    یک سوال هم دارم از شما و بقیه دوستان مطلع که قبلا رفتن دانمارک:
    آیا در دانمارک کلاسهای زبان انگلیسی رایگان هم وجود داره برای همراهان اپلیکنت اصلی؟[/RIGHT]
    به صورت مدون و برنامه ریزی شده کلاسهای زبان انگلیسی رایگان نیست ولی در نزدیکی ایستگاه نوروپورت یک مرکزی هست که کلاسهای زبان انگلیسی رایگان داره برای عموم(گرین کارتی و غیره). ترمیک نیست. 4 سطح کلاس داره هر کدام به دردتون بخوره می تونید شرکت کنید. صبحانه و پذیرایی رایگاه هم میده. عموما شلوغه ولی برای ابتدا و برای آشنایی با دیگر بیکارها بد نیست.
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

این practice که برای پزشکا و دندانپزشکا ذکر شد،همون دوره زبان مدیکال دانمارکیه؟ یا چیزی غیر از اونه ؟ رایگانه؟ چند وقت زول میکشه؟ و حتما باید بعد از پاس کردن6 ماژول طی بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید،چون برای ما که با بودجه محدود میایم و شرط کار برامون گذروندن امتحانات زبان و تخصص مدیکال هست این اطلاعات به برنامه ریزیمون خیلی کمک میکنه
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه arams ذکر کرد (اینکه شما بالفرض بخواین hellerup کلاس برین اصلا نیازی نیست همونجام خونه بگیرید. کپنهاک خیلی کوچیکه و وسایل حمل ونقل هم همه جوره هست. تنها کافیه کمونی که توش زندگی می کنید هزینه کلاس شما رو بده.) خوب اینکه کمونی که توش هستیم هزینه رو بده منوط به چه شروطیه؟فکر میکردم شرط اول این باشه که در اون کمونی که کلاس تشکیل میشه ساکن باشیم، این درست نیست؟
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط tie نمایش پست ها
    این practice که برای پزشکا و دندانپزشکا ذکر شد،همون دوره زبان مدیکال دانمارکیه؟ یا چیزی غیر از اونه ؟ رایگانه؟ چند وقت زول میکشه؟ و حتما باید بعد از پاس کردن6 ماژول طی بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید،چون برای ما که با بودجه محدود میایم و شرط کار برامون گذروندن امتحانات زبان و تخصص مدیکال هست این اطلاعات به برنامه ریزیمون خیلی کمک میکنه
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه arams ذکر کرد (اینکه شما بالفرض بخواین hellerup کلاس برین اصلا نیازی نیست همونجام خونه بگیرید. کپنهاک خیلی کوچیکه و وسایل حمل ونقل هم همه جوره هست. تنها کافیه کمونی که توش زندگی می کنید هزینه کلاس شما رو بده.) خوب اینکه کمونی که توش هستیم هزینه رو بده منوط به چه شروطیه؟فکر میکردم شرط اول این باشه که در اون کمونی که کلاس تشکیل میشه ساکن باشیم، این درست نیست؟
    به نظر م یکی از راههای رسیدن زودتر به مرحله کار برای ما اینه که همینجا تا حدودی دانمارکی بخونیم تا اونجا از ماجول 2 یا 3 شروع کنیم لااقل سه چهار ماه جلو میافتیم
    اونطور که دوستان میگفتن از ماجول 4 میشه کلاسای مدیک رو شروع کرد ولی ظاهرا اجباری نیست

Junior Member

سلام
    من pdf یکی ازکتابها و فایل صوتی chappter اول اون کتاب دانمارکی که ایران خوندمو گذاشتم براتون . من از torrent گرفتم کتاب رو. خودآموزای زیادی اونجا هست. اگه کسی خواست می تونم بقیه فایل های صوتی کتاب رو هم بزارم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

دوستان . دقت کردید چقدر این زبان زشته.من که حام بهم می خوره ازش.ولی مجبوریم.ایشالا همتون موفق باشید و زود یاد بگیرید

Junior Member

سلام
    من pdf یکی ازکتابها و فایل صوتی chappter اول اون کتاب دانمارکی که ایران خوندمو گذاشتم براتون . من از torrent گرفتم کتاب رو. خودآموزای زیادی اونجا هست. اگه کسی خواست می تونم بقیه فایل های صوتی کتاب رو هم بزارم.
    دوست عزیز من فایل ها رو ورداشتم به نظرم کتاب خوبی است. خواستم بقیه فایلها رو که گفتین دانلود کنم ولی هرچی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم. میشه سایتی رو که بشه بقیه فایلها رو دانلو کرد اینجا بذارین. ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fparagand نمایش پست ها
    دوست عزیز من فایل ها رو ورداشتم به نظرم کتاب خوبی است. خواستم بقیه فایلها رو که گفتین دانلود کنم ولی هرچی سرچ کردم نتونستم پیدا کنم. میشه سایتی رو که بشه بقیه فایلها رو دانلو کرد اینجا بذارین. ممنون میشم.
    من از torrent دانلود کردم این کتاب و فایلاشو. اگه نتونستید پیدا کنید بگید بقیه فایلهای صوتی رو میزارم براتون