صفحه 55 از 158 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان من همه مدارکمو اماده کردم فردا هم می رم تو سایت acs پروندمو باز می کنم
    اگر نکته ای باشه حتما می گم بهتون .

Junior Member

سلام دوستان کسی با معدل 14.50 از دانشگاه پیام نور در رشته مترجمی زبان که باید مدرکش توسط ناتی تایید بشه اقدام کرده و اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood majdi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    1-برای اسس سازمان مهندسی استرالیا نیاز به مدرک آیلتس هست ؟
    2-هزینه اسسمنت رو چطور و چگونه باید پرداخت کرد؟
    3-برای اسسمنت شدن cdr هم باید تهیه و ارسال گردد؟
    4- تو فروم دوستان نوشتند که سابقه کار بالای 22 ساعت فول تایم حساب میشه ، من لیسانسم رو سال 89 و در حین کار گرفتم و از سال 83 فول تایم مشغول به فعالیت هستم، آیا سابقه کار قبل از 89 به حساب می اید؟
    5-اصل مدارک باید ارسال شود یا کپی برابر اصل؟
    6-برای ترجمه مدارک مهر ناتی کفایت میکند یا حتما باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه هم داشته باشند؟
    لیسانس مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید: 89 با معدل 14:46
    36 ساله
    از سال 83 مشغول به کار هستم.(حدود 12 سال سابقه کار)
    مدرک زبان هنوز ندارم.
    متاهل و دارای یک فرزند
    7-بعد اسسمت باید چکار کنم؟
    اسسمنت چه مدت اعتبار داره؟
    با تشکر
    MAHMOOD.MAJDI@GMAIL.COM

1.بله حداقل 6 نیازه
    2.شرکتایی هستن که براتون حواله میکنن تو همین فروم هم اسمشون هست
    3.بله CDR لازمه
    4.نمیدونم طبق تجربه خودم سابقه کار همزمان با فوق رو قبول کردن البته رشته فوق و لیسانس نزدیک هم بوده و در واقع لیسانس رو اسس کردیم.
    5.تو روش جدید شما بصورت آنلاین اقدام میکنین بنابراین فقط لازمه اصل مدارکو اسکن کنین و آپلود کنین البته با ترجمه ناتی
    6.ترجمه با مهر ناتی کافیه برای استرالیا
    7.بعد اسسمنت شما باید تو skillselect درخواست EOI رو سابمیت کنین و بعدشم که دعوت نامه اومد تو immiaccount یه اکانت میسازین و هزینه ویزا رو پرداخت میکنین و مدارکتونو آپلود میکنین.
    اسسمنت تا 2 یا 3 سال اعتبار داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    بهشون ایمیل بزنید و بگید جریان چیه. مگه میشه سابقه کار رو اسس نکنن؟ شاید موقع فرستادن درخواست گزینه اشتباهی رو تیک زدید؟ کدوم سازمان اسس کردید؟
    با EA اسس کردیم گزینه اشتباهم نزدیم. تو نامه اسس فقط مدارکمون زده شده و عنوانی که اسس شدیم. Professinal Engineer

Junior Member

سلام دوستان. میخاستم بدونم کسی با نوشتن RPL تونسته اقامت کار استرالیا روبگیره؟ RPL مخفف prior project learning هست ودر واقع برای کسانی هست که مدرک غیرمرتبط با رشته کامپیوتر دارن اما سابقه وتجربه کاری درزمینه کامپیوتر دارن که میتونه معادل مدرک کارشناسی کامپیوترباشه.... لطفا اگرکسی اطلاعاتی دراین زمینه داره به اشتراک بذاره ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات

Lightbulb پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

اگر نامه ای که از شرکت میگیرید انگلیسی باشه، نیاز به ترجمه و مهر دادگستری و امور خارجه ندارید.
    اما اگر فارسی باشه، با روزنامه رسمی و همون جزییات که فرمودید، قابل ترجمه با مهرهای دادگستری و امور خارجه هست.

در ضمن شما می تونید به جای مهرهای دادگستری و امور خارجه، فقط مهر ناتی بزنید که ارزونتره. اما فقط برای استرالیا کاربرد داره.
    ممنونم، درست میفرمایید. کمی تحقیق کردم، گویا مهر ناتی نیازی به بیمه نداره.
    فقط یه سوال، من هنوز نمیدونم شغلم توی کدوم کتیگوری قرار میگیره. داده کاوی خودش به عنوان یک کتیگوری توی لیست مشاغل مورد نیاز نیست، اما تحلیل کننده کسب و کار و مهندس نرم افزار هست. به نظرت شغل من به کدوم کتیگوری نزدیکتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arixooo نمایش پست ها
    ممنونم، درست میفرمایید. کمی تحقیق کردم، گویا مهر ناتی نیازی به بیمه نداره.
    فقط یه سوال، من هنوز نمیدونم شغلم توی کدوم کتیگوری قرار میگیره. داده کاوی خودش به عنوان یک کتیگوری توی لیست مشاغل مورد نیاز نیست، اما تحلیل کننده کسب و کار و مهندس نرم افزار هست. به نظرت شغل من به کدوم کتیگوری نزدیکتره؟
    در مورد شغل شما اطلاعات زیادی ندارم که راهنمایی کنم. اما می تونید برید تو این سایت:
    www.anzscosearch.com

تو رشته های مرتبط بگردید و با توجه به توضیحاتی که برای هر شغل داده (Job Description)، مناسبترین رو انتخاب کنید. حتما تو این سایت یک اکانت بسازید که اطلاعات کامل رو نشونتون بده.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    با توجه به انکه تمامی کارها آنلاین انجام می شود.............آیا بعدا hardcopy مدارک را هم می خواهند یا خیر؟
    چون من اسکن مدارک را دارم...........ولی خودشون را ندارم....و اگر بعدا بخواهند باید مجدد بگویم در ایران ببرن دارالترجمه بعد برام پست کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    +++++++++++++
    در ضمن اکثر مدارک من مهر وزارت خارجه ودادگستری دارن...مورد قبول هست یا فقط ناتی باید باشه
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

وقتی خود مدرک انگلیسیه که دیگه نیاز به مهر ناتی یا دادگستری نداره.
    تنها راهتون اینه که رییستون رو راضی کنید نامه انگلیسی بده. من خودم متن نامه رو تهیه کرده بودم- بردم به رییسم نشون دادم اونم با متنش موافقت کرد و امضاش کرد.

برای مدارکی که ترجمه میکنید- یا مهر ناتی و یا مهر دادگستری و امورخارجه نیاز هست.
    مهر ناتی ارزانتره ولی فقط برای استرالیا کاربرد داره.

ببخشید میخواستم بپرسم نامه ای که از رئیسمون در مورد شرح کار میگیریم هم حتما باید روی سر برگ شرکت باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمين شناسي اقتصادي، شهيد بهشتي

سلام دوستان . يه سوال دارم ممنون ميشم راهنماييم کنيد. من فوق زمين شناسي دارم با 8/5 سال سابقه کار که از بعد از فارغ التحصيلي ليسانسم بوده . يعني سه سال فوقم همزمان با کار بوده. توي امتيازات ديدم که ليسانس و فوق ليسانس هر دو فقط 15 امتياز دارند. به نظرتون بهتر هست به عنوان ليسانس اسسمنت بگيرم که کل سابقه کارم رو حساب کنند يا با فوق اسسمنت بگيرم که امکانش هست فقط 6 سالش رو بپذيرند؟؟ مدارکم رو هم بايد براي vetassess بفرستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)