صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: موضوعات مناسب برای پایان نامه و مقاله برای گرفتن پذیرش و بورس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موضوعات مناسب برای پایان نامه و مقاله برای گرفتن پذیرش و بورس

سلام.لیسانس نرم افزار بودم.ارشد مدیریت سیستم و بهره وری ترم دوم هستم.برای پایان نامه بیشتر علاقم روی مسائل مربوط به منابع انسانی هستش(با توجه به اینکه مباحث کیفی رشته صنایع رو زیاد مسلط نیستم) کنترل پروژه هم به صورت جبراین پاس کردم و نمره خوبی گرفتم چون درس رو می فهمیدم، ولی در همین حد ازش می دونم. حالا مطمئن نیستم برای دکتری با تزی در زمینه ی منابع انسانی و مقاله و پیپر شانس زیادی برای پذیرش در استرالیا هست یا خیر؟؟ از کجا اطلاعات دقیقی می تونم داشته باشم؟؟

ApplyAbroad Superstar

دروود بر همه دوستان عزیز.
    عزیزان بنده برای تصویب پروپوزال خودم که در خارج کشور تحصیل میکنم دارم روی Logistics in Manufacturing مانور میدهم در واقع هم موضوعی جالبی برام اومد و هم اینکه 2 موضوع در گرایش صنایع رو دنبال میکنم. حالا سوالم اینجاست که در این مبحث روی چه موضوعاتی ریز بشم و رهنمود خاصی دارید یا خیر؟ البته باید پروپوزال رو تا اخر سپتامبر سابمیت کنم.
    با سپاس

Junior Member golnooshp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

سلام دوستان،
    کسی هست که بتونه راهنمایی کنه که آیا" Cost Management of New Product Development " برای موضوع پروپوزال PhD برای دانشگاههای کانادایی مناسب هست یا نه؟ یا به صورت دیگه: SCM تو بورس تر هست یا این موضوع؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
    من فوق صنایع سیستم هستم می خواستم بدونم موضوع پایان نامه چه قدر در پذیرش مهم است من می خواستم موضوعTQMبردارم و می خوام برای صنایع کانادا اقدام کنم. رشته های مدیریت را دوست ندارم اگه موضوع پایان نامه ام بیشتر جنبه مدیریتی داشته باشه برای پذیرش مهندسی صنایع دچار مشکل میشم؟در ضمن می خوام از پایان نامه ام مقاله هم در بیارم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1743 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق صنایع سیستم هستم می خواستم بدونم موضوع پایان نامه چه قدر در پذیرش مهم است من می خواستم موضوعTQMبردارم و می خوام برای صنایع کانادا اقدام کنم. رشته های مدیریت را دوست ندارم اگه موضوع پایان نامه ام بیشتر جنبه مدیریتی داشته باشه برای پذیرش مهندسی صنایع دچار مشکل میشم؟در ضمن می خوام از پایان نامه ام مقاله هم در بیارم.
    ممنون
    دوست عزیز تا زمانی که موضوع جدید باشه و بتونید استادی رو پیدا کنید که در مورد اون موضوع داره کار می کنه اصلا مشکلی نخواهید داشت. اما اگه می خواید که در همین یک سال آینده موضوع داغ باشه بهتره به Science Direct مراجعه کنید و در قسمت موضوعات داغ بخش صنایع مقالات داغ رو پیدا کنید و بر اساس اون موضوع انتخاب کنید.

سلام
    اگه ممکنه یه موضوع به من پیشنهاد کنید من خیلی سر در گمم .ORخیلی دوست دارم اما نمیدونم رو چی کار کنم که هم جدید باشه و هم خیلی هم مشکل نباشه که از پس آن بر بیام در ضمن لیسانسم کامپیوتر بوده و کامپیوتر دوست نداشتم و اومدم صنایع برا همین فکر کنم تو موضوع پیدا کردن دچار مشکل شدم.
    با تشکر

سلامallahyar_apply، وقتتون بخیر
    من ارشد صنایع میخونم و دنبال موضوع پایان نامه بروز هستم که دیدم شما در جواب یکی از دوستان چنین مطلبی نوشتین:
    "به Science Direct مراجعه کنید و در قسمت موضوعات داغ بخش صنایع مقالات داغ رو پیدا کنید و بر اساس اون موضوع انتخاب کنید."
    میشه راهنمایی کنیدچطور میتونم به "قسمت موضوعات داغ بخش صنایع مقالات داغ"در سایتScience Direct دسترسی پیدا کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohandesati نمایش پست ها
    سلامallahyar_apply، وقتتون بخیر
    من ارشد صنایع میخونم و دنبال موضوع پایان نامه بروز هستم که دیدم شما در جواب یکی از دوستان چنین مطلبی نوشتین:
    "به Science Direct مراجعه کنید و در قسمت موضوعات داغ بخش صنایع مقالات داغ رو پیدا کنید و بر اساس اون موضوع انتخاب کنید."
    میشه راهنمایی کنیدچطور میتونم به "قسمت موضوعات داغ بخش صنایع مقالات داغ"در سایتScience Direct دسترسی پیدا کنم؟
    ممنون
    خوشبختانه شما به سادگی می تونید این موضوعات رو پیدا کنید.
    اول به سایت http://top25.sciencedirect.com برید.
    در لیست سمت چپ و پایین عبارت Select Your Interest موضوع خودتون رو مشخص کنید. اگه درست یادم باشه شما حسابداری بودید. بنابراین موضوع چهارم مربوط به شماست. Bussiness Management and Accounting
    در لیست بعدی شما حتی می تونید ژورنال مربوطه رو هم انتخاب کنید. اگه نمی دونید All Journal بمونه.
    در نهایت هم تاریخ رو می تونید انتخاب کنید که شما آخرین سال رو انتخاب کنید.
    حالا در سمت راست شما لیستی از مهمترین و داغ ترین موضوعاتی که محققان برجسته دارن روش کار می کنن به شما نشود داده شده. می تونید از این لیست به عنوان پایه شروع مطالعاتتون استفاده کنید.

موفق باشید.

[QUOTE=allahyar_apply;1403563]خوشبختانه شما به سادگی می تونید این موضوعات رو پیدا کنید.
    در لیست سمت چپ و پایین عبارت Select Your Interest موضوع خودتون رو مشخص کنید. اگه درست یادم باشه شما حسابداری بودید. بنابراین موضوع چهارم مربوط به شماست. Bussiness Management and Accounting
    در لیست بعدی شما حتی می تونید ژورنال مربوطه رو هم انتخاب کنید. اگه نمی دونید All Journal بمونه.
    حالا در سمت راست شما لیستی از مهمترین و داغ ترین موضوعاتی که محققان برجسته دارن روش کار می کنن به شما نشود داده شده. می تونید از این لیست به عنوان پایه شروع مطالعاتتون استفاده کنید.

موفق باشید.[/QUOTE

ممنون از راهنماییتون.
    از روشی که شما گفتید میشه موضوعات مختلفی که الان بررسی میشوند را پیدا کرد.اما 1 سوال دیگه برای من پیش اومده که ممنون میشم جواب بدید:
    آیا راهی وجود داره که بشه مطالعات جدیدی که روی 1موضوع خاص انجام شده را پیدا کرد؟
    بطور مثال: تو زمینه برنامه ریزی تولید کارها یا مقالات جدیدی که مثلا از ابتدای2013 تا حالا شده را بدست آورد؟ در واقع داغ ترین موضوعاتش!
    ممنون

[QUOTE=mohandesati;1403729]
    نقل قول نوشته اصلی توسط allahyar_apply نمایش پست ها
    خوشبختانه شما به سادگی می تونید این موضوعات رو پیدا کنید.

موفق باشید.[/QUOTE

ممنون از راهنماییتون.
    از روشی که شما گفتید میشه موضوعات مختلفی که الان بررسی میشوند را پیدا کرد.اما 1 سوال دیگه برای من پیش اومده که ممنون میشم جواب بدید:
    آیا راهی وجود داره که بشه مطالعات جدیدی که روی 1موضوع خاص انجام شده را پیدا کرد؟
    بطور مثال: تو زمینه برنامه ریزی تولید کارها یا مقالات جدیدی که مثلا از ابتدای2013 تا حالا شده را بدست آورد؟ در واقع داغ ترین موضوعاتش!
    ممنون
    پیدا کردن آخرین مقالات مربوط به یک موضوع خاص از جمله اولین اقدامات یک نفر هست که تحقیق می کنه. به طور خلاصه می شه گفت که هر موضوعی یک سری کلمات کلیدی داره که معمولا در اول مقالات هر موضوع هم به اون ها اشاره می شه. باید با استفاده از این کلمات کلیدی و جستجوی اونها در Google Scholar، Scopus یا Science Direct مقالات مربوط به اون موضوع رو پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)