صفحه 25 از 98 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    بله با 60 امتیاز هم شانس گرفتن ویزا وجود داره ولی اگه با اسپانسر به 60 برسین یه کم زمان بیشتری طول میکشه. معمولاً بیمه مشکلی نداره. شما اگه میتونین از کارفرما نامه رسمی بگیرین حتماً این کار رو بکنین. اگه بعداً آفیسر به بیمه گیر داد یه جوری توجیهش می کنین.
    در مورد زمان ملاک پایین ترین نمره شما در یک اسکیل هست. با شرایط گفته شده نمره زبان 7 رو میگیرین.
    برای افزایش امتیاز چند تا کار میتونی بکنی:
    1) بتونی 3 سال سابقه کار جور کنی که 5 امتیاز بهت اضافه میشه.
    2) اگه متاهل باشی تحت شرایطی همسر هم میتونه 5 امتیاز داشته باشه.
    3) نمره زبان رو برای هر چهار اسکیل 8 بشین که 10 امتیاز بهتون اضافه میشه.
    خیلی ممنون از پاسخ شما.
    فقط یه مورد برام ابهام داره در پاسخ تون.
    نوشتی که ۳ سال سابقه کار جور کنم که ۵ امتیاز اضافه بشه. من یازده سال سابقه کار دارم که ۲ سال اش بیمه داره و برا کل یازده سال هم میتونم از کارفرما گواهی بگیرم. اگه به بیمه گیر ندن، مگه امتیاز کامل رو بابت سابقه کار نمی گیرم ؟ بیشتر از ۱۵ امتیاز مگه میشه گرفت برا سابقه کار برا اونایی که بیرون از استرالیا کار کردن ؟
    و یه مورد هم اینکه، آزمون ناتی هم گزینه مناسبی هست برای اضافه کردن به امتیاز ؟

ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman113 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ شما.
    فقط یه مورد برام ابهام داره در پاسخ تون.
    نوشتی که ۳ سال سابقه کار جور کنم که ۵ امتیاز اضافه بشه. من یازده سال سابقه کار دارم که ۲ سال اش بیمه داره و برا کل یازده سال هم میتونم از کارفرما گواهی بگیرم. اگه به بیمه گیر ندن، مگه امتیاز کامل رو بابت سابقه کار نمی گیرم ؟ بیشتر از ۱۵ امتیاز مگه میشه گرفت برا سابقه کار برا اونایی که بیرون از استرالیا کار کردن ؟
    و یه مورد هم اینکه، آزمون ناتی هم گزینه مناسبی هست برای اضافه کردن به امتیاز ؟

ممنون.
    ببخشید اشتباه من بود. چون به یکی دیگه از دوستان هم جواب داده بودم مورد شما رو با ایشون اشتباه گرفتم. شما حداکثر امتیاز سابقه کار رو میارین.
    شما چون 60 امتیاز رو بدون اسپانسر دارین معمولاً حداکثر تو 3 یا 4 ماه دعوت نامه میگیرید. مگه اینکه شرایط عوض بشه. ولی اگه میخواین امتیازتون افزایش پیدا کنه یا باید نمره 8 زبان بیارین، یا متاهل بشین (با شرایط خاص) و یا امتحان ناتی بدید که نسبتاً راحته ولی حدود 1800 دلار استرالیا هزینه داره. اگه پولش مهم نیست ناتی بهترین راهه برای گرفتن 5 امتیاز.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

چون امتیاز سابقه کار نمیگیرید (زیر 3 سال) اگه مدرک شما لیسانس هم حساب بشه بازم به 60 نمیرسید و باید اسپانسر بگیرید. پس رو اسپانسر حساب کرده بودید. حالا پیشنهاد من اینه به خاطر 5 امتیازی که بابت مدرک تحصیلی از دست میدید (اگه فوق دیپلم ارزیابی شید) بهتره که امتحان ناتی بدید تا این 5 امتیاز رو جبران کنید. به نظرم بهترین راه حل همینه.
    خیلی ممنون دوست عزیز!

به من گفته بود چون ویزای کاری هست، و مدرک تحصیلیتون فنی حرفه ای حساب میشه، حتما باید سابقه کار داشته باشید حتی اگر امتیاز اورده باشید.
    پس اگر مدرکم هم فوق دیپلم حساب بشه، سابقه کار 10 ساله که اون موسسه بهم گفت، نیازی نیست فقط امتیاز مهمه که به 60 برسه؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط space_boy74 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز!

به من گفته بود چون ویزای کاری هست، و مدرک تحصیلیتون فنی حرفه ای حساب میشه، حتما باید سابقه کار داشته باشید حتی اگر امتیاز اورده باشید.
    پس اگر مدرکم هم فوق دیپلم حساب بشه، سابقه کار 10 ساله که اون موسسه بهم گفت، نیازی نیست فقط امتیاز مهمه که به 60 برسه؟
    قضیه الزام به داشتن سابقه کار رو بعضی از وکیل ها میگن ولی هنوز جواب روشنی کسی پیدا نکرده. بیشتر شاید به سازمان اسس کننده مدرک تحصیلی شما بستگی داره که سابقه کار بخواد یا نه. به نظرم این فروم رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A9%D8%A7%D8%B1

این لینک ها هم خوبه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1760565

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1799459
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

Junior Member

ببخشید اشتباه من بود. چون به یکی دیگه از دوستان هم جواب داده بودم مورد شما رو با ایشون اشتباه گرفتم. شما حداکثر امتیاز سابقه کار رو میارین.
    شما چون 60 امتیاز رو بدون اسپانسر دارین معمولاً حداکثر تو 3 یا 4 ماه دعوت نامه میگیرید. مگه اینکه شرایط عوض بشه. ولی اگه میخواین امتیازتون افزایش پیدا کنه یا باید نمره 8 زبان بیارین، یا متاهل بشین (با شرایط خاص) و یا امتحان ناتی بدید که نسبتاً راحته ولی حدود 1800 دلار استرالیا هزینه داره. اگه پولش مهم نیست ناتی بهترین راهه برای گرفتن 5 امتیاز.
    خیلی ممنون.
    سه چهار ماه که گفتین، بعد از ارسال کامل مدارک منظورتونه ؟ ببخشید که بدون مطالعه سایت مهاجرت استرالیا می پرسم این رو، شاید اطلاعات شما دقیق تر باشه، که با این شرایط و با فرض کامل بودن مدارک، کل پروسه از فرم باز کردن تا صدور ویزا چقدر طول می کشه ؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون.
    سه چهار ماه که گفتین، بعد از ارسال کامل مدارک منظورتونه ؟ ببخشید که بدون مطالعه سایت مهاجرت استرالیا می پرسم این رو، شاید اطلاعات شما دقیق تر باشه، که با این شرایط و با فرض کامل بودن مدارک، کل پروسه از فرم باز کردن تا صدور ویزا چقدر طول می کشه ؟
    شما از وقتی که EOI رو تکمیل میکنی باید منتظر دعوت نامه بمونی. اگه امتیازتون بالاتر باشه احتمال اینکه زودتر بگیری بیشتر میشه ولی در چند ماه اخیر دوستان با امتیاز 60 زیر 3 ماه معمولاً دعوت نامه گرفتن. بعدشم که باید لاج کنین و مدارک تکمیلی رو بفرستین که اگه مشکلی نداشته باشید 3 یا 4 ماهه ویزا میگیرید.
    Canada Express Entry

Junior Member

شما از وقتی که EOI رو تکمیل میکنی باید منتظر دعوت نامه بمونی. اگه امتیازتون بالاتر باشه احتمال اینکه زودتر بگیری بیشتر میشه ولی در چند ماه اخیر دوستان با امتیاز 60 زیر 3 ماه معمولاً دعوت نامه گرفتن. بعدشم که باید لاج کنین و مدارک تکمیلی رو بفرستین که اگه مشکلی نداشته باشید 3 یا 4 ماهه ویزا میگیرید.
    ممنون، لطف کردی.
    پس اگه مدرک زبان و بقیه مدارک آماده باشن، میانگین میشه روی یک سال حساب کرد.

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون، لطف کردی.
    پس اگه مدرک زبان و بقیه مدارک آماده باشن، میانگین میشه روی یک سال حساب کرد.
    اگه برین لینک زیر و 30 تا پست آخر رو ببینید بعضی از دوستان نوشتن که کل پروسه براشون چقدر طول کشیده.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-2012-)/page18

موفق باشید.
    Canada Express Entry

Member
    رشته و دانشگاه
    COMPUTER SOFTWARE ENGINEERING

سلام. راستش من رشته تون رو به اسم Metallurgist تو لیست دیدم. شما هم تو این دو تا لیست رو ببینید مطمئن شید:
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ions-lists/SOL
    https://www.border.gov.au/Trav/Work/...ons-lists/CSOL

اگه رشته تون تو لیست باشه، امتیازهای شما اینجوریه:
    سن 30 امتیاز
    سابقه کار 5 امتیاز
    تحصیلات (اگه دانشگاه درجه 1 باشه 15 امتیاز وگرنه 10 امتیاز)
    زبان حداقل باید 6 رو تو همه اسکیل ها داشته باشی تا واجد شرایط باشی. نمره 6 امتیازی هم نداره.
    شما اگه نمره 7 زبان نداشته باشی و مدرکت هم 15 امتیازی حساب بشه میشی 50 امتیاز و 10 تا کم داری.
    5 تاش رو باید از همسر یا امتحان ناتی بگیری. 5 امتیاز هم میتونی دنبال اسپانرشیپ باشی.
    5 امتیاز همسر رو در صورتی میدن که رشته تحصیلشیون تو همون لیستی باشه که رشته تحصیلی شما هست. ضمناً حداقل نمره 6 تو آیلتس هم داشته باشه.
    آزمون ناتی هم یه آزمون مترجمیه که اطلاعاتش تو همین فروم هست.
    در کل شرایط شما طوریه که نمره 7 زبان رو یه جورایی حتماً میخوای.
    فک کنم رشتشون میشه مهندسی مواد Materials Engineer با این شرایط که سخت شد واسه ایشون
    فک کنم خودم اقدام کنم با کاردانی کامپیوتر و 10 سال سابقه یقینا بهتره ، فقط آیا اداره مهاجرت استرالیا خود اشتغالی رو قبول میکنه ؟ من فقط پروانه کسب به نام خودم و اسناد واریزی مالیات به نام خودم رو در 10 سال گذشته دارم ، و چون کارفرما خودم بودم خودمو بیمه نکردم .
    در پایان ممنون میشم اگه دوستان یک وکیل اگاه رو که حسن سابقه هم داشته باشه رو تو خصوصی معرفی کنن ممنون میشم .

Junior Member

من مدرک لیسانسم از دانشگاه سکشن ۲ هست ولی‌ فوق لیسانسم از سکشن ۱، امروز با یه وکیلی تماس گرفتم گفت چون لیسانست سکشن ۲ حتا اگه با فوق لیسانست هم اقدام کنی‌ باز ۱۰ امتیاز بهت میدن و نه ۱۵، کسی‌ از دوستان در جریان هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)