صفحه 22 از 53 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 525

موضوع: نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در عشق آباد در سال ۲۰۱۱

سلام،
    من (F2 Applicant) به همراه همسرم كه پذيرش فول فاند رشته رياضي داره روز June 14 در عشق آباد مصاحبه شديم؛
    1_ از مديران و اعضاي سايت Applyabroad براي تمام راهنمايي هاشون ممنون هستم.
    2_ تشكر ويژه اي از آقاي خادم زاده براي معرفي و توضيحات كاملشون در مورد تجربيات ويزاي عشق آباد دارم.
    3_ كار با آژانس .... را به همه توصيه مي كنم (براي دعوتنامه و رزرو هتل و ترانسفر در تركمنستان).
    4_ تجربيات ما:
    روز مصاحبه: June 14
    ايميل كليرنس:17 June
    روند مصاحبه: تقريبا شبيه توضيحات آقاي خادم زاده
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 10:40 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)

سلام
    دوستانی که سه شنبه مصاحبه دارند لطفا یک قراری بگذاریم دوشنبه مشهد یا باجگیران.
    چه ساعتی باید باجگیران باشیم؟
    شماره موبایل هم را داشته باشیم بد نیست

Junior Member

منم 13 هم مصاحبه داشتم و امروز کلیر شدم.

Junior Member

منم ۱۳جون مصاحبه داشتم و امروز بعد از ۴ روز کلیر آمد

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrok2 نمایش پست ها
    سلام،
    من (F2 Applicant) به همراه همسرم كه پذيرش فول فاند رشته رياضي داره روز June 14 در عشق آباد مصاحبه شديم؛
    1_ از مديران و اعضاي سايت Applyabroad براي تمام راهنمايي هاشون ممنون هستم.
    2_ تشكر ويژه اي از آقاي خادم زاده براي معرفي و توضيحات كاملشون در مورد تجربيات ويزاي عشق آباد دارم.
    3_ كار با آژانس ... را به همه توصيه مي كنم (براي دعوتنامه و رزرو هتل و ترانسفر در تركمنستان).
    4_ تجربيات ما:
    روز مصاحبه: June 14
    ايميل كليرنس:17 June
    روند مصاحبه: تقريبا شبيه توضيحات آقاي خادم زاده
    فوق العاده است... سه روزه کلیر شدید. تبریک می گم. می شه لطفا در مورد یک بار ورود یا چند بار ورود بودن ویزا تون هم بعدا اطلاع رسانی کنید؟‌
    برای پیک آپ چه برنامه ای دارید؟‌
    ویرایش توسط hossein2266 : December 7th, 2011 در ساعت 10:40 AM دلیل: تبليغ نام فرد ( آژانس)
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

Junior Member

تبریک زیاد..شما نیمه فاند بودین؟ فکر می کنید این موضوع فاند مهم باشه واسه قبول یا رد شدن تو این سفارت؟..منم پذیرش بدون فاند دارم MSITM

نقل قول نوشته اصلی توسط aliry نمایش پست ها
    منم ۱۳جون مصاحبه داشتم و امروز بعد از ۴ روز کلیر آمد

Junior Member

من هم 13 جون وقت داشتم و همان طور که aliry گفتند بیشتر بچه ها ویزا گرفتند و این طوری هم که معلومه کلیر اکثر بچه ها 17 جون آمده.
    آفیسر آنجا سوال خاصی از من نپرسید، فقط این که الان کار می کنم در چه زمینه ای و برای چی این دانشگاه را انتخاب کردم، در کل 2 دقیقه مصاحبه طول کشید که 1 دقیقه آفیسرش داشت تایپ می کرد.
    پذیرش من مستر بدون فاند (البته scholarship داشتم) برای رشتۀ عمران بود.

سلام
    من فردا ظهر میرم مشهد.
    بعد از ده روز که درخواست گواهی موجودی بانک از (بانک مسکن که خراب بشه) کردم (از شهرستان) امروز رفتم میگه بدلیل نا خوانا بودن انجام نشده و 5 روز دیگه آماده است . با کلی التماس تهران امروز گواهی را صادر و اسکنش را ایمیل کرده . میخام پرینت رنگی بگیرم ببرم سفارت البته مهر برجسته داره که تو اسکن معلوم نیست. بنظر شما بدرد می خوره؟

من از 5 ماه پیش یدونه گواهی بانک دارم اون بدرد میخوره؟
    من چون با فاند خودم پذیرش دارم فکر کنم مهم باشه این درسته؟

Junior Member

من هنوز i20 ندارم به نظرتون چند وقت قبل بايد برا عشق آباد اقدام کنم تازه پاسپورتم هم دادم تمديد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadagha23 نمایش پست ها
    سلام
    من فردا ظهر میرم مشهد.
    بعد از ده روز که درخواست گواهی موجودی بانک از (بانک مسکن که خراب بشه) کردم (از شهرستان) امروز رفتم میگه بدلیل نا خوانا بودن انجام نشده و 5 روز دیگه آماده است . با کلی التماس تهران امروز گواهی را صادر و اسکنش را ایمیل کرده . میخام پرینت رنگی بگیرم ببرم سفارت البته مهر برجسته داره که تو اسکن معلوم نیست. بنظر شما بدرد می خوره؟

من از 5 ماه پیش یدونه گواهی بانک دارم اون بدرد میخوره؟
    من چون با فاند خودم پذیرش دارم فکر کنم مهم باشه این درسته؟
    من فکر می کنم که گواهی ۵ ماه پیشتون به دردتون می خوره. مال من حدود دو ماهی عمر داشت و فکر کنم اصلا به تاریخ نگاه نکرد. اون رو همراه خودتون ببرید و اگه سوالی کرد می تونید بگید که مجدد براتون صادر نکردن و یا اینکه گواهی اسکن شده تون رو در این صورت بهشون نشون بدید. کلا فکر نکنم جای نگرانی داشته باشه.

با آرزوی موفقیت
    That's why many fail; because they don't get started
    They don't go. They don't overcome inertia
    They don't begin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)