صفحه 146 از 317 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 3167

موضوع: مسائل مربوط به پذیرش فرصت مطالعاتی (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی در فنلاند

سفارت فتلاند جزو مدارکش گواهی زبان هست . حالا این که گواهی تاریخش تموم شده باشه یا نه خیلی مهم نیست. همراهتون باشه که مدارکتون کامل باشه خیلی بهتر هست

Junior Member

به دوستانی که برای فرصت مطالعاتی به فنلاند می رن توصیه می کنم که از استادشون بخوان که برای یکسال دعوتنامه براشون بفرستند و خودشون مدت اقامتشون در فرم ها یکسال بنویسند که اقامت یکساله براشون صادر بشه. چون اگه اقامت شمادر فنلاند کمتر از یکسال باشه بفضی از امور اداری براتون سحت تر میشه و یا از برخی از امکانات تمی تونید استفاده کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی 6 ماهه (وزارت علوم + وزارت بهداشت)

با سلام
    دوستان من از پروپوزالم دفاع کردم و برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم اما چون متاسفانه بورس نیستم وزارت علوم مقرری کمی پرداخت میکنه دنبال گرفتن فاند هستم و یک استاد مرتبط با پایان نامه ام پیدا کردم که تا حدودی از هزینه ها رو میتونه ساپورت کنه ولی در دانشگاه کاردیف انگلیسه. آیا هنوز برای انگلیس محدودیت وجود داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من سال دوم هستم برا اینکه سال سوم و چهارم بخوام برم فرصت مطالعاتی باید از حالا درخواست بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oxalis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال دوم هستم برا اینکه سال سوم و چهارم بخوام برم فرصت مطالعاتی باید از حالا درخواست بدم؟
    سلام
    برای اقدام فرصت باید امتحان جامع داده باشید و از پروپوزال هم دفاع کرده باشید.
    بهتره که از الان به فکرش باشید و چند تا استاد ودانشگاه برای خودتون پیدا کنید. و از اواسط سال تحصیلی دوم نامه نگاری ها رو با اساتید انتخابی تون شروع کنید. در واقع در قانون جدید کسانی که فرصت میخوان برن باید قبل از پایان سال سوم از کشور خارج شده باشند. پس هرچه زودتر به فکر باشید بهتره.

Junior Member

سلام دوستان
    1-من دانشجوی دانشگاه تهران هستم، برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم، نامه پذیرش از دانشگاه آیوای آمریکا الان دستمه، توی دعوتنامه تاریخ شروع دوره رو اول اردیبهشت زده (با توجه به پروسه اخذ ویزا) ، ولی دانشگاه میگه باید تا آخر اسفند از ایران خارج بشم وگرنه بایستی منتظره سهمیه سال 94 باشم. به نظرتون باید به استادم بگم تاریخ رو عوض کنه؟ اگه ویزام تا تاریخ شروع دوره در دعوتنامه نرسه چیکار کنم؟
    2- دوستانی که نامه حمایت مالی وزارت علوم رو گرفتن ، داخل نامه چی نوشته شده؟ آیا به تاریخ شروع و پایان دوره اشاره ای شده؟
    ممنون میشم که جواب سوالات من رو بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AbdiB نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1-من دانشجوی دانشگاه تهران هستم، برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم، نامه پذیرش از دانشگاه آیوای آمریکا الان دستمه، توی دعوتنامه تاریخ شروع دوره رو اول اردیبهشت زده (با توجه به پروسه اخذ ویزا) ، ولی دانشگاه میگه باید تا آخر اسفند از ایران خارج بشم وگرنه بایستی منتظره سهمیه سال 94 باشم. به نظرتون باید به استادم بگم تاریخ رو عوض کنه؟ اگه ویزام تا تاریخ شروع دوره در دعوتنامه نرسه چیکار کنم؟
    2- دوستانی که نامه حمایت مالی وزارت علوم رو گرفتن ، داخل نامه چی نوشته شده؟ آیا به تاریخ شروع و پایان دوره اشاره ای شده؟
    ممنون میشم که جواب سوالات من رو بدید.
    سلام،
    داخل نامه حمایت مالی حرفی از تاریخ شروع دوره زده نشده، فقط طول دوره که شش ماه هست نوشته شده، دانشگاهی که قراره برید و مبلغ ساپورت مالی. شاید بهتر باشه از استادتون بخواهید یه نامه فرمالیته با شروع دوره در اسفند بزنه و شما کارهای مربوط به دانشگاه و سازمان رو با اون انجام بدید، و نامه ساپورت مالی رو از سازمان زودتر بگیرید. بعد از درخواست ویزا، هر موقع که ویزاتون به دستتون رسد حتی اگه بعد اسفند بود کارتون انجام خواهد شد، انشالله، چون قبل از سال 94 در ایران تامین ارز شدید و هر موقع که ویزا بیاد بهتون پرداخت میشه

Junior Member

ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه داشتم که شاید مربوط به این فروم نباشه، اگه تونستید جواب بدید، برای صدور فرم ds-2019 توسط دانشگاه مقصد چه مدارکی نیازه؟ آیا باید منتظر نامه حمایت مالی بمونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AbdiB نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه داشتم که شاید مربوط به این فروم نباشه، اگه تونستید جواب بدید، برای صدور فرم ds-2019 توسط دانشگاه مقصد چه مدارکی نیازه؟ آیا باید منتظر نامه حمایت مالی بمونم؟
    بهتره از خود دانشگاه بپرسید، معمولا خودشون از دانشگاه ایمیل میزنن و مدارک مورد نیاز رو میگن.

Junior Member

ببخشید از طریق این فرصت مطالعاتی 1ساله میشه واسه اقامت اقدام کرد؟کار پیدامیشه کرد واسه اقامت دایم یا هر راه دیگه که وجود داره؟قراره دانشگاه بهم بدون هزینه جا بده در این صورت چقدر گردش حساب سفارت میخواد واسه ویزا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)