صفحه 34 از 56 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 560

موضوع: پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پاسخ به سوالات و مشاوره IELTS توسط Examiner

سلام، مورد بالا سوال من هم هست. اگر مثلاً در بخش دوم یک سوال پرسیده باشه کی و کجا، آدم کی را جواب نده چقدر نمره کم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin92003 نمایش پست ها
    با سلام

من تست های ردینگ جنرال کتابهای کمبریج رو زدم و شروع به زدن تست های کتاب crack ielts in flash general reading کردم و همانطور که ممکن بدونید این کتاب مجموعه تست های ردینگ کتابهای دیگه به غیر از کمبریج است و من چند تا از تست هاش رو زدم اما تست هاش زیاد استاندارد نیست و سطحش با امتحان خیلی فرق داره می خواستم راهنمایی کنید که چه کتاب یا منبعی رو برای ردینگ جنرال توصیه می کنید و آیا زدن تست های ردینگ اکادمیک کمبریج برای ایلتس جنرال مفید هست؟ و چطوری می تونم ردینگم رو تقویت کنم؟

متشکرم.
    سلام
    کتابهای کمبریج ریدینگ جنرال هم دارن. از اونها استفاده کنید.
    تقویت ریدینگ ترکیبی است از دانش لغوی، تند خوانی و درک مطلب.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط piroo نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید استاد
    راستش من آخرش نفهمیدم تو اسپیکینگ پارت 2 (کیو کارت) باید دقیقا 2 دقیقه صحبت کرد ؟؟؟ اگه ممتحن قطع کنه صحبت رو (بیش از 2 دقیقه بشه و قطع کنه) آیا نمره کسر میشه ؟؟؟ من یک فایل صوتی که خود شما لطف کردین گذاشتین رو گوش دادم ممتحن گفت نگران نباش اگه قطع کردم !!!!! من 2 هفته دیگه امتحان دارم البته تو ایران !!! و یک سوال دیگه!! ریدینگ های 8 و 9 کمبریج شباهت زیادی به امتحان اصلی دارن؟؟ اگه بلی، پس هر چند تا بزنیم احتمالا در امتحان همونقدر میزنیم ؟؟؟ به نظر شما اگه من 27 تا متوسط ریدینگ های کمبریج رو بزنم امتحانم همونقدر میزنم ؟؟؟ چون شما تجربه دارین پرسیدم.
    مرسی از توجهتون
    بله ترجیحا تا 2 دقیقه حرف بزنید اگزمینر بعد دو دقیقه متوقفتون میکنه.
    خیر نمره کم نمیشه
    به شبیهن - در امتحان شرایط (سطح استرس) یه کم فرق میکنه. اگر مثلا در حد 7 بزنید ممکنه دچار استرس بشید و در امتحان 6.5 بزنید. البته این یه احتماله که برای همه صادق نیست.

[QUOTE=ITALY2006;1506799]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ma_tarlani نمایش پست ها

در مورد ردینگ جنرال نگران نباشید.
    ردینگهای اکادمیک سخت تر از جنرال هستند و شما اگر در اکادمیکها خوب عمل کنید حتما در جنرال سهولت بیشتری خواهید داشت.
    حتما تستهای ردینگ اکادمیک کمبریجها را کار کنید. کاملا استادندارد و بهینه هستند.
    فقط یک نکته اینکه علاوه بر تست زدن به نکته انحرافی و حقه یا کلک احتمالی و گمراه کننده که ممکنه در تست ها وجود داشته باشه توجه کنید و این نکات رو جایی یادداشت و همواره ملکه ذهن داشته باشید.
    دوست گرامی راهنمایی اشتباه نفرمایید.
    ریدینگ جنرال شاید آسونتر به نظر بیاد ولی نحوه پاسخگویی (دیدگاه کاندیدا به سوال) و نحوه تصحیحش (تعداد سوالات درست برای نمره 7 مثلا)کاملا متفاوته. اگر قصد شرکت در امتحان جنرال دارید فقط نمونه سوال ریدینگ جنرال کار کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط rira2011 نمایش پست ها
    سلام خدمت اگزمینر محترم
    ممنون می شم اگر بتونم جواب این سوال رو تا آخر این هفته بگیرم. چون همین هفته امتحان دارم.
    اگر قبل از پایان زمان امتحان رایتینگ وقتی که داریم متن رو بازبینی می کنیم چند کلمه ای رو جا انداخته باشیم می تونیم اون قسمت به اصطلاح ابرو باز کنیم و متن رو اضافه کنیم یا اینکه باید پاک کنیم و دوباره بنویسیم؟
    سلام
    ابرو باز کنید و کلمات رو منظم اونجا جا بدید. نمره کم نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shohi نمایش پست ها
    نه دوست عزیز نمی تونید و به عنوان یک نکته منفی در نظر گرفته میشه
    بهتره که جملتون رو جوری بازنویسی کنید که همگی داخل خط جا بشن
    دوست گرامی لطفا راهنمایی غلط نکنید. به هیچ وجه نمره کم نمیشه. فقط 4 فاکتور TA CC LR GRA تعیین کننده نمره هستند! شما بین اینها نمره برای دست خط و طرز نوشتن می بینی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pademan نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال دارم که ممنون می شوم راهنمایی کنید اگزمینر امتحان speaking اگر در تمامی سوالها اجازه نده جواب ما تمام بشه و وسط حرفمون به سوال دیگه بره حتی ااجازه نده 2 دقیقه تمام بشه در بخش دوم و زودتر از آن سوال بپرسه آیا کار درستیه؟
    این نشونه خوب حرف زدن ما است یا بد حرف زدن ما؟ اصلا اگزمینر می تواند جواب تمامی سوالها را زود قطع کنه یا نه؟
    ممنون از کمکتان
    انتظار نتیجه خوبی از این آزمون نداشته باشید. اگر حرف شما رو انطور که میگید قطع کرده و رفته سوال بعدی حتما شما کند صحبت کردی و وقت برا سوالات دیگه نمونده. کند صحبت کردن روی Fluency شما تاثیر منفی داره.
    اگزمینر مختار است طوری که صلاح میدونه برخورد حرفه ای کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط parastoop84 نمایش پست ها
    سلام، من امتحان اسپیکینگم امروز بود، قسمت آخر کیو کارتو از بس هول بودم نخوندم و جواب ندادم احتمالا، به نظرتون خیلی نمرم کم میشه؟
    سلام
    خیلی نه ولی نمره کم خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mz5 نمایش پست ها
    سلام، مورد بالا سوال من هم هست. اگر مثلاً در بخش دوم یک سوال پرسیده باشه کی و کجا، آدم کی را جواب نده چقدر نمره کم میشه؟
    سلام
    چقدر که دقیق نمیشه گفت. کلی باید در نطر گرفت با توجه سایر پاسخ های شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTSQuestions نمایش پست ها
    انتظار نتیجه خوبی از این آزمون نداشته باشید. اگر حرف شما رو انطور که میگید قطع کرده و رفته سوال بعدی حتما شما کند صحبت کردی و وقت برا سوالات دیگه نمونده. کند صحبت کردن روی Fluency شما تاثیر منفی داره.
    اگزمینر مختار است طوری که صلاح میدونه برخورد حرفه ای کنه.
    ممنونم از راهنماییتان ، البته من چند دفعه دیگه این امتحان را در مراکز مختلف داده ام و تا حالا این مشکل را نداشتم در ضمن چون اضطراب می گیرم بیشتر تند حرف می زنم تا کند و دفعات پیش برخی مواقع بهم اشاره می شد بیشتر توضیح دهم ولی اینبار اصلا اجازه توضیح یا حرفی اضافی ندادند.
    هر چقدر هم بد حرف بزنیم بلاخره در بخش دوم باید اجازه داشته باشیم 2 دقیقه حرف بزنیم ولی حتی آن بخش را هم ایشان زودتر قطع کردند.
    نمی دانم رفتار ایشان حرفه ای بوده یا نه ولی با توجه به صحبت شما نباید انتظار نمره خوبی داشته باشم به هرحال انگار هربار قراره از یک بخشی نمره کم بشود.بازهم ممنون از راهنماییتان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)