نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: تعداد مقالات باید چند تا باشه؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : تعداد مقالات باید چند تا باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. به نظر من به هیچ عنوان برای پابلیشن مقاله برا خودتون محدوده زمانی تعیین نکنید چون کار بشدت فرسایشی ای هست که عمده مراحلش دست شما نیست و اینطور بیشتر خودتونو اذیت می کنید.دوستانی داشتم که خیلی عجله برای دادن مقاله داشتن و برآوردشون روی سه ماه چهارماه بود ولی الا بعد یک سال نیم نتونستن جایی اوکیش کنن. در مورد سوالتون همه چیز بسته به رقباتون هست که تو اون راند برای پوزیشن مورد نظرتون اپلای میکنن.بسته به رقباتون امکان داره با دو سه تا مقاله q1 رد بشید و این امکان هم وجود داره با دو سه تا مقاله کنفرانسی پذیرش بگیرید.
    نه خوشبختانه افراد زیادی درباره این موضوع مورد نظر من کار نمی کنند. تعداد مقالات خیلی زیاد نیست. رقابت در این زمینه در حد یادگیری ماشین و بینایی کامپیوتر نیست. گفتم که مسیر و ابزار مورد نیاز من معلوم هست. افرادی که شما می گویید احتمالا نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. بخاطر رقابت وحشتناک در زمینه یادگیری ماشین خیلی از مقالات مناسب ریجکت می شوند.
    موضوع مقاله من مربوط به ترکیب یادگیری عمیق و گرافیک است. شما این عنوان را سرچ بکنید حتی صد تا مقاله مهم هم نمی توانید در این زمینه پیدا کنید. در عوض کافیه تعداد مقالات و ژورنالهای یادگیری ماشین را بسنجید.

در ضمن در زمینه گرافیک علاوه بر مقاله باید با برنامه نویسی (مخصوصا ++C) آشنایی زیادی داشت.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تعداد مقالات باید چند تا باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    نه خوشبختانه افراد زیادی درباره این موضوع مورد نظر من کار نمی کنند. تعداد مقالات خیلی زیاد نیست. رقابت در این زمینه در حد یادگیری ماشین و بینایی کامپیوتر نیست. گفتم که مسیر و ابزار مورد نیاز من معلوم هست. افرادی که شما می گویید احتمالا نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. بخاطر رقابت وحشتناک در زمینه یادگیری ماشین خیلی از مقالات مناسب ریجکت می شوند.
    موضوع مقاله من مربوط به ترکیب یادگیری عمیق و گرافیک است. شما این عنوان را سرچ بکنید حتی صد تا مقاله مهم هم نمی توانید در این زمینه پیدا کنید. در عوض کافیه تعداد مقالات و ژورنالهای یادگیری ماشین را بسنجید.

در ضمن در زمینه گرافیک علاوه بر مقاله باید با برنامه نویسی (مخصوصا ++C) آشنایی زیادی داشت.
    همه چیز اپلیکیشن شما مقاله نیست. مقاله تنها میتونی بخشی از رزومه شما باشه. داشتن مقاله تضمینی به اخذ پذیرش حتمی و نداشتنش شانس شما رو به صفر نمیرسونه. رزومه شما از جوانب مختلف بررسی میشه و نتیجه نهایی اون مشخص میکنه که شما فرد مناسبی برای اون پوزیشن هستید یا نه. اگر برای فوق اپلای میکنین کسی از شما مقاله نمیخاد. حتی بعضی وقتا ممکنه برای دکتری هم ازتون مقاله نخوان و تجربیات و دانش شما رو در اون روز مصاحبه بسنجن. این مطلب برای دانشگاههای که قبل از هر چیزی افراد رو مصاحبه میکنن درسته. نمونه ش دانشگاه های اروپایی که شاید از شما مقاله نخان ولی چون در روز مصاحبه شما رو خوب ارزیابی کردن بهتون پوزیشن میدن.
    فرای اینها، گرفتن پذیرش برای یک مقاله فرایندی زمان بر هست. شما نمیتونید پیش بینی کنید که مقاله کی داوریش تموم میشه یا اساسا وقتی داوری شد پذیرفته میشه یا نه. وقتی میتونی از مقاله حرف بزنی که چاپ شده باشه.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)