صفحه 197 از 226 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 2253

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط hahad نمایش پست ها
    ببخشید، میتونم بپرسم ویزاشون دانشجویی یا توریستی؟ ممنون
    دانشجویی. دکتری، فول فاند، بدون سربازی، با گپ تحصیلی.

Junior Member

سلام بچه ها خیلی از این شماره هایی که اعلام شده همچنان administrative processing رو مینویسه وقتی شمارشونو میزنیم تو سایت. خب این که به معنای کلیر شدن نیست پس یعنی چی؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان، کسی میدونه که آیا اینا تو واشینگتن همه ی کیس هارو با هم بررسی می کنن یا بعضی ها رو pending نگه میدارن تا به کیس های قبلی برسن؟ منظورم اینه که اگه مثلاً یکی دیروز مصاحبه داشته باشه AP براش همون روز شروع میشه؟
    سلام دوست عزیز، اصلاً برای خودتون اینحوری حساب نکنید. اینجوری فقط به خودتون استرس بی مورد وارد می کنید. من با نیم قرن تجربه در این زمینه ها به شما میگم: 60 درصد موارد بین 20 تا 40 روز کلییر میشن - 30 درصد بین 40 تا 100 روز (که باید دیفر کنن) - 8 درصد کلییرشون بیشتر از 100 روز طول می کشه - 2درصد هم ریجکت میشن.
    اینکه آمار دوبی هم اینقد خرابه به خاطر اینه که مراجعه به دبی دوبرابر ارمنستان هست. پس طبیعتاً تعداد ریجیکت ها و... هم باید دوبرابر ایروان باشه. یا مثلاً اینکه آمار ترکیه اینقدر عالیه به خاطر اینه که مراجعه به ترکیه برای ویزای دانشجویی کمتر از جاهای دیگس ، خوب طبیعتاً آمار ریجکت و .... هم باید کمتر از جاهای دیگه باشه.

Junior Member hahad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط marlim نمایش پست ها
    سلام بچه ها خیلی از این شماره هایی که اعلام شده همچنان administrative processing رو مینویسه وقتی شمارشونو میزنیم تو سایت. خب این که به معنای کلیر شدن نیست پس یعنی چی؟؟؟
    تو سایت واشینگتن 3 حالت وجود داره: ایشیود (واسه کسایی که ویزاشون چاپ شده)، ریفیوزد (واسه کسایی که از کلیرینس رو سیاه بیرون اومدن) و ادمین پراسسینگ. اگه تو واشینگتن ادمین پراسسینگ باشید و شمارتون تو سایت ایروان اعلام بشه یعنی کلییر شدین.

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ROHAM83 نمایش پست ها
    همسر من امروز آپدیت شده. امکان داره زود کلیر بشه؟ مصاحیه 21 اکتبر بوده.
    ایشالا جوابش توی این روزها بیاد، به شکرانش، ویزای هر کدام از دوستان رو بخان واسشون پیک آپ میکنیم.
    ببخشید آفیسرشون کی بود؟ همون مرد جوون عینکی؟

Junior Member

ببخشید آفیسرشون کی بود؟ همون مرد جوون عینکی؟
    بله، دقیقا. من حدس خودم حدود 40 روز هست واسه ایشون، چون خودم با شرایط مشابه 31 روز از دبی کلیر شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gol_biboo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، اصلاً برای خودتون اینحوری حساب نکنید. اینجوری فقط به خودتون استرس بی مورد وارد می کنید. من با نیم قرن تجربه در این زمینه ها به شما میگم: 60 درصد موارد بین 20 تا 40 روز کلییر میشن - 30 درصد بین 40 تا 100 روز (که باید دیفر کنن) - 8 درصد کلییرشون بیشتر از 100 روز طول می کشه - 2درصد هم ریجکت میشن.
    اینکه آمار دوبی هم اینقد خرابه به خاطر اینه که مراجعه به دبی دوبرابر ارمنستان هست. پس طبیعتاً تعداد ریجیکت ها و... هم باید دوبرابر ایروان باشه. یا مثلاً اینکه آمار ترکیه اینقدر عالیه به خاطر اینه که مراجعه به ترکیه برای ویزای دانشجویی کمتر از جاهای دیگس ، خوب طبیعتاً آمار ریجکت و .... هم باید کمتر از جاهای دیگه باشه.
    البته مراجعین دوبی خیلی بیشتر از دو برابر ارمنستان هست. دوبی در سال گذشته 18000 درخواست ویزای ایرانی داشته. ارمنستان 2 هزار و ترکیه 4500 نفر. (منبع: رامتین از کاربران خوب همین سایت که با افیسر مصاحبه اختصاصی در یک هتل داشته و از قول ایشان نقل کرده اند.. در تاپیک تجربیات دوبی موجود هست) وفق این آمار دوبی 9 برابر ارمنستان و چهار و نیم برابر آنکارا متقاضی ایرانی داشته است.

البته متوجه نیتی و هدفی که با آن کامنت رو نوشتید هستم و با آن موافقم.

سلام به همگی.
    راستش خواستم ببینم اوضاع کلیرنس و تعداد ورودی های ایروان نسبت به دبی و آنکارا چجوری هست؟
    ممنون میشم اگه یک دوست حرفه ای جوابم رو با آمار واعداد دقیق بگه بهم.
    و من یتق الله یجعل له مخرجاً، و یرزقه من حیث لا یحتسب.

Junior Member

سلام. منم هم نظرم با شما. اصولا این سه تا سفارت آمریکا هیچ فرقی با هم از لحاظ طول زمان کلیرنس ندارن چون همشون از واشنگتن استعلام میکنن و تا زمانی که بررسی کیس تمام نشه سفارتها به کسی ویزا نمیدن.

رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط n_m نمایش پست ها
    مرسی. من کپی I20 رو همراه با پاسپورتم فرستادم ارمنستان و مشکلی پیش نیومد. ویزامو چاپ کردن. لازم نیست اصل مدرک اونجا باشه.
    سلام من چند تا سوال داشتم. دوستمون گفتن که واسه پیکاپ ویزا کپی آی 20 رو فرستادن و مشکلی پیش نیومده، می خواستم بدونم که آیا بعد از چاپ ویزا فرم آی 20 رو بر می گردونن و اینکه آیا لازمه که آفیسر زیر آی 20 رو امضا کنه و باید با آی 20 امضا شده وارد آمریکا بشیم؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)