صفحه 6 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 324

موضوع: تقويت مهارت بخش Speaking

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط shad نمایش پست ها
    بعله کتاب دکتر ایروانی یا Crack IELTS in Flash در مورد موضوع های مختلف نمونه سوال همراه پاسخ دارند.

eye contact یکی از نکاتی هست که برای نمره گرفتن باید رعایت بشه.باید با یک نفر تمرین کنید تا براتون عادی بشه.

شک نداشته باشید که به دردتون می خوره. هر چه قدر شما راجع به موضوعات مختلف ایده داشته باشید بهتر می تونید راجع بهشون حرف بزنید.بعضی سوال ها توی speaking عینا تکرار می شه.جلوی ممتحن یک پوشه حاوی تعداد زیادی کارت هست که اتفاقی یکیشو بر می داره و این دیگه به شانس شما بستگی داره که چه قدر اون موضوع براتون جدید باشه.توزیع سوال ها هم ربطی به کشور خاصی نداره و سوالات به صورت general هستند معمولا. توی هر سری امتحان،یک سری سوالات و موضوعات جدید اضافه می شند،اما تعداد زیادی هم سوال وجود داره که از سری های قبلی تکرار شده.
    ممنون دوست عزیز. اینجا دکمه تشکر نداره؟؟
    یه سوال دیگه این که اگه موضوعات رو قبلا کار کنیم اگه شانسمون یه موضوعی بیفته که ندونیم شوکه می شیم یهو و هنگ می کنیم. بهتر نیست اصلا راجع به موضوعات کار نکنیم و فقط سعی کنیم speaking کلی رو افزایش بدیم؟

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mad نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. اینجا دکمه تشکر نداره؟؟
    یه سوال دیگه این که اگه موضوعات رو قبلا کار کنیم اگه شانسمون یه موضوعی بیفته که ندونیم شوکه می شیم یهو و هنگ می کنیم. بهتر نیست اصلا راجع به موضوعات کار نکنیم و فقط سعی کنیم speaking کلی رو افزایش بدیم؟
    دکمه تشکر زیر اسم هر کاربر به صورت +/- هست.

نظر شخصی من اینه که شما راجع به موضوعات کلی اگر ایده داشته باشید می تونید روون تر صحبت کنید.speaking مجموعه ای از مهارت هاست.مثل fluency و coherence ،... و vocabulary.شما اگر راجع به یک موضوع خاص لغت های خوب بلد باشید می تونید توی هر سوالی که مربوط باشه از اون لغت ها استفاده کنید و مکث نکنید.
    به هر حال اگر شما راجع به موضوعات زیادی ایده داشته باشید و لغت های خوب بدونید توی موضوع های مشابه(جدید) هم می تونید از دانشتون استفاده کنید و احتمال شوکه شدن رو بیارید پایین.مثلا کتاب Vocabulary For IELTS راجع به تاپیک های مختلف در درس های جداگانه لغت معرفی کرده که به نظر من دونستن این لغت های کلی خیلی به writing و speaking کمک می کنه.
    موفق باشید.
    Inactive

Junior Member

کتاب 1100 چطور؟ هیچ کس از بچه ها ازین کتاب اسم نبرده. 1100 words u need 2 know
    این بهتره یا کتاب های لغتی که مستقیما تیتر ielts دارن؟؟

و یه سوال دیگه این که این کتاب های کمبریج 1 تا 7 آیا نومنه سوالات واقعی آیلتس هستن که تو سالهای قبل گرفته شدن یا sample و مشابه هستند؟؟
    اگه واقعی باشن پس باید همشه چاپ جدیدوشن رو گرفت درسته؟ چاپ جدیدوشن واسه 2010 هست؟

پس از ویرایش: ببخشید هرچی جستجو کردم این تاپیک رو پیدا نکردم که مقایسه کرده باشه جنرال و آکادمیک رو.
    من معدلم 13 هست لیسانس اقتصاد. فکر نمی کنم بتونم جایی پذیرش برای ادامه تحصیل بگیرم. با این حساب به نظر شما جنرال شرکت کنم که آسون تره؟ اصلا جنرال آسون تره یا نه؟
    اگه بخوام همینجا تو ایران توی موسسات تدریس کنم آیا مهمه آکادمیک باشه مدرکم آیلتسم یا جنرال؟؟

ممنون
    ویرایش توسط mad : June 8th, 2010 در ساعت 03:52 AM

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

کتاب 1100 چطور؟ هیچ کس از بچه ها ازین کتاب اسم نبرده. 1100 words u need 2 know
    این بهتره یا کتاب های لغتی که مستقیما تیتر ielts دارن؟؟
    خوندن این کتاب بد نیست خوب به طبع کلمات بیشتری رو شما باهاشون آشنا می شید ولی من به شخصه کتاب 504 رو فقط خوندم و کافی هم بود این کتاب بیشتر واسه GRE کاربرد داره چون امتحان IELTS چیز های بیشتری به جز کلمه مد نشر هست که با همون 504 کار شما بی نقص خواهد بود. ولی بازم می گم واسه کسی که زمان داره خیلی هم خوب هستش.
    معمولا کتاب هایی که مثل Vocabulary for IELTS یا همین کتاب Grammer اینها کتاب های خیلی خوبی هستن که من شخصا پیشنهاد می کنم این 2 کتاب رو حتما بخونید چون به جای این که کلمات زیادی یاد بگیرید در این حوزه خاص کلمات مشابه هم یاد می گیرید که این در writing که شما نباید کلمات رو تکرار کنید بسیار مهم خواهد بود.

و یه سوال دیگه این که این کتاب های کمبریج 1 تا 7 آیا نومنه سوالات واقعی آیلتس هستن که تو سالهای قبل گرفته شدن یا sample و مشابه هستند؟؟
    اگه واقعی باشن پس باید همشه چاپ جدیدوشن رو گرفت درسته؟ چاپ جدیدوشن واسه 2010 هست؟
    این کتاب های sample های امتحان IELTS هستن نه دقیقا خود امتحان.شباهت زیادی دارن به امتحان های گذشته.
    ببینید به فرض شماره 1 این کتاب مربوط به امتحان های قدیمی IELTS هست و ممکن هست به مرور syntax این امتحان تفاوت کوچکی کرده باشه. البته این کتاب های به مرور سخت تر میشه. مثل سوالات کنکور نیست که کتاب های جدید سوالات امتحانات قبل توش باشه نه این ها فقط نمونه هایی هستن که خود Cambridge این ها رو می زنه.

پس از ویرایش: ببخشید هرچی جستجو کردم این تاپیک رو پیدا نکردم که مقایسه کرده باشه جنرال و آکادمیک رو.
    من معدلم 13 هست لیسانس اقتصاد. فکر نمی کنم بتونم جایی پذیرش برای ادامه تحصیل بگیرم. با این حساب به نظر شما جنرال شرکت کنم که آسون تره؟ اصلا جنرال آسون تره یا نه؟
    اگه بخوام همینجا تو ایران توی موسسات تدریس کنم آیا مهمه آکادمیک باشه مدرکم آیلتسم یا جنرال؟؟
    امتحان academic واسه کسانی هست که می خوان ادامه تحصیل بدن و خوب مسلما سبک امتحانش با general که مخصوص کسانی هست که واسه مهاجرت و زندگی می گیرن فرق داره. شما اگه می خوان درس بخونید و پذیرش دانشگاه بگیرید باید academic داشته باشید ولی اگه نه general کافی هست. واسه موسسه ها خوب acaemic که سخت تر هست مهم تر هست ولی بازم من دقیق نمی دونم این نظر شخصی من هستش.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

Junior Member

یه مشکلی که دارم اینه که اصلا فارسی مبحث رو هم نمی تونم بیشتر از یکی دو خط بگم چه برسه به انگلیسی!
    باید چی کار کنم؟

همین طور طرف مقابلم روی حرف زدن من خیلی تاثیر داره. اگه طرفم نیتیو و لهجه خوب داشته باشه منم خوب انجام می دم اگه هندی و پاکستانی و خلاصه لهجه ش امریکایی یا انگلیسی نباشه من ضعیف می شم!!! کی می دونه راه حلش چیه؟

Member shad آواتار ها

یه مشکلی که دارم اینه که اصلا فارسی مبحث رو هم نمی تونم بیشتر از یکی دو خط بگم چه برسه به انگلیسی!
    باید چی کار کنم؟

همین طور طرف مقابلم روی حرف زدن من خیلی تاثیر داره. اگه طرفم نیتیو و لهجه خوب داشته باشه منم خوب انجام می دم اگه هندی و پاکستانی و خلاصه لهجه ش امریکایی یا انگلیسی نباشه من ضعیف می شم!!! کی می دونه راه حلش چیه؟
    شما اگر صفحه اول همین تاپیک رو نگاه کنید مفصل راجع به این سوالتون توضیح داده شده.
    در مورد سوال دومتون هم باید بگم خوبه که با لهجه بریتیش مشکل ندارید!
    معمولا جز موارد نادر ممتحن ها لهجه خوب و قابل قبولی دارند و اگر هندی یا پاکستانی باشند لهجه نه چندان خوبشون رو با شمرده حرف زدن جبران می کنند.
    Inactive

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooh نمایش پست ها
    برای تقویت Speaking چی کار باید بکنم؟

کتاب خوب مربوط به این skill توی IELTS چیه؟
    من وقتی سئوالات رو می خونم، اون قسمتی که می پرسه? Why کم می آرم.
    تقریباً می خوام بدونم توی چه مایه هایی جواب دادن معقوله؟
    می تونید بگید چه منابعی، sample های خوبی برای این قسمت داره؟
    ممنون.
    مدیر عزیز جناب shad من پست صفحه اول رو قبلا خوانده بودم ولی ازونجایی که مشکل من با این دوستمون فرق می کنه ترجیح دادم سوال رو بپرسم. ایشون گفتن که در جواب why کم میارن. ولی من چی گفتم؟؟ گفتم اصلا فرسیش رو هم نمی دونم. یعنی اگه بگه tell eme about the traditional music in ur country هم هیچی نمی تونم بگم!! پس ربطی به why نداره من برای start اش هم مشکل دارم!!
    امیدوارم واضح باشه! و نه انگ تکراری بودن به پست من بزنید نه اخطار سوم رو لطف بفرمایید!!

Junior Member

مدیر عزیز جناب shad من پست صفحه اول رو قبلا خوانده بودم ولی ازونجایی که مشکل من با این دوستمون فرق می کنه ترجیح دادم سوال رو بپرسم. ایشون گفتن که در جواب why کم میارن. ولی من چی گفتم؟؟ گفتم اصلا فرسیش رو هم نمی دونم. یعنی اگه بگه tell eme about the traditional music in ur country هم هیچی نمی تونم بگم!! پس ربطی به why نداره من برای start اش هم مشکل دارم!!
    امیدوارم واضح باشه! و نه انگ تکراری بودن به پست من بزنید نه اخطار سوم رو لطف بفرمایید!!
    تو صفحه اول راجع به بسط موضوع حتي وقتي به زبان فارسي باشه به صورت كامل توضيح دادند.

Junior Member

پیش فرض لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

دوستان برای اسپیکینگ کدوم کتاب مناسب تره؟ ایروانی(ielts speaking) یا باقری( crack ielts into a flash)؟
    تنوع زیاده و وقت کم. فقط یه کتاب خوب واسه رایتینگ آکادمیک و یکی هم برای جنرال لطفا معرفی کنید که نمونه جواب زیاد داشته باشه.
    ویرایش توسط shad : June 12th, 2010 در ساعت 11:58 PM دلیل: پست انتقالی:تغییر عنوان

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض لطفاً راهنمایی کنید: تقویت Speaking IELTS

دوستان برای اسپیکینگ کدوم کتاب مناسب تره؟ ایروانی(ielts speaking) یا باقری( crack ielts into a flash)؟
    من ایروانی بخش اول فقط audio رو استفاده میکردم ، 40 تا نمونه که داده بود رو خوب خوندم و کار کردم ، باقری هم تقریبا یک دور خوندم ، که فکر میکنم ترکیب این دو کتاب میتونه مفید باشه و خیلی هم زمان بر نیست ، باقری رو من تو 2 روز خوندم .
    ویرایش توسط shad : June 13th, 2010 در ساعت 12:00 AM
    امضا