سلام. من دیروز مصاحبه داشتم باکو. اینجا یکم از سفر مینویسم:
خیلی از نکات رو بچه ها گفتن. من و دوستم چهارشنبه با آزال رفتیم، جمعه 12.5 شب هم برگشتیم. ینی کلا یک شب هتل بودیم. رفتیم آوند که خوب بود. من دلار داشتم با همون پرداخت کردم بقیه شو مانات داد. کلا الهه خانوم خیلی مهربون و دوست داشتنی هست. هتل آوند هم خوبه چون به همه جا نزدیکه. ما فونیکولار، شهر قدیم، قلعه دختر، میدان فواره ها و خیابون نظامی رو رفتیم گشتیم. همه شم پیاده
یه فروشگاه نزدیک هتل هست به اسم Grand Mart که یه کافی شاپ مانندی هم داره که میشه غذا خرید ازش. خود الهه خانوم به ما معرفی کرد.
یه پاساژی انتهای خیابون آزادی هست (به سمت دریا) به اسم park bolivar. طبقه دومش فوت کورت داره. مکدونالد و کی اف سی و کلی غذا فروشی دیگه هست. ما اونجا تونستیم همبرگر حلال پیدا کنیم. بنظر میومد کلا غذای حلال کم گیر میاد اونجا. اینی که ما ازش همبرگر خریدیم، گارسون های خانومش حجاب داشتن، مام پرسیدیم غذای حلال دارین گفتن آره
برای رفتن به سفارت هم، تو نقشه ای که از گوگل مپ گذاشتن، راه رو پیچونده :دی در واقع باید وقتی با تقاطع آزادی رسیدین، مستقیم برین بالا تا به سفارت برسین. شاید اونی که تو گوگل مپ هست درب پشتیش رو نشون میده، که الان داشتن اون قسمت رو تعمیر میکردن و راهی نداشت از اون قسمت.
کلا سفر خوبی بود، امیدوارم ویزا هم به موقع و مالتیپل بیاد :دی