صفحه 216 از 330 نخستنخست ... 116166206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226266316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,151 تا 2,160 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

کارت معافیت کفالت منم سه شنبه اومد...خیلی خیلی اذیت شدم برای این معافی ولی ارزششو داشت.
    اموزشی هم نرفتم دی:

دقیقا دو سال طول کشید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط iman01 نمایش پست ها
    کارت معافیت کفالت منم سه شنبه اومد...خیلی خیلی اذیت شدم برای این معافی ولی ارزششو داشت.
    اموزشی هم نرفتم دی:

دقیقا دو سال طول کشید
    مگه معافیت چی بوده 2 سال طول کشیده؟؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط iman01 نمایش پست ها
    اموزشی هم نرفتم دی:

دقیقا دو سال طول کشید
    خیلی تبریک می گم بهت.یکی از بزرگترین موفقیت های زندگیت رو کسب کردی !!!!

اگه تجربه ای از این دو سال کسب کردی به اشتراک بذار لطفا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    مگه معافیت چی بوده 2 سال طول کشیده؟؟؟!!!

معافیت کفالت ماده 6
    دقیقا نمیدونم دو سال بود یا سه سال...اگه اشتباه نکنم سال 89 تشکیل پرونده دادم.

دلیل دو سال طول کشیدنش هم اذیت شدن از طرف بهزیستی بود....قانونیش باید دوبار میرفتم بهزستی اما هر بار پرونده ناقص فرستادن و یا برگه ای گم میشد و 8 بار رفتم کمیسیون.
    بعد این همه اذیت کردن با مسئولین بهزیستی دعوامون شد که اونم اضافه شد.

بعد رسید به نظام وظیفه که 19 شهریور اعزام داشتم برای یک ماه اموزشی، ولی بعد از معرفی خودمون به پادگان، پادگان پذیرش نکرد ما رو و برگشتیم.
    که در نهایتا منتظر اعزام بعدی بودم که بخشنامه اومد و معافیت ها رو از اموزش معاف کردن و کارت ما هم روز سه شنبه 21 آبان رسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rmn_990 نمایش پست ها
    خیلی تبریک می گم بهت.یکی از بزرگترین موفقیت های زندگیت رو کسب کردی !!!!

اگه تجربه ای از این دو سال کسب کردی به اشتراک بذار لطفا!
    ممنونم دوست خوبم....
    به نظر من خیلی راحت میشه معافی گرفت...یعنی اگه من مجبور بشم دوباره معافی بگیرم به جای دو سال دو ماهه میتونم معافی رو بگیرم باید روند کاری و اداری رو بلد باشی نه مثل من که تشکیل پرونده دادم بعد از 6 ماه معرفی بع کمیسیون پزشکب بهزیستی شدم در صورتی که هر هفته برگزار می شد.

انشالله همه به نتیجه برسن و معافیتشون اوکی بشه.

سلام
    من پدرم سنش بالای 65 ساله.عمل قلب باز کرده.دو تا از داداشم ازدواج کردن و در همین شهر خودمون ساکنن یه داداشم که ازدواج نکرده توی یه شهر دیگه ست .ایا امیدی به گرفتن معافیت کفالت وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    من پدرم سنش بالای 65 ساله.عمل قلب باز کرده.دو تا از داداشم ازدواج کردن و در همین شهر خودمون ساکنن یه داداشم که ازدواج نکرده توی یه شهر دیگه ست .ایا امیدی به گرفتن معافیت کفالت وجود داره؟
    خیر
    تک پسر باید باشید که نیستید

سلام
    دوستان اطلاع دارید که روند اقدام برای معافیت کفالت ( طلاق ) در شرایطی که فرد در حال خدمته چیه؟ ( بدون غیبت) من از +10 پرسیدم اطلاع نداشت گفت ما برای کسانی که اعزام نشدن ثبت نام میکنیم. در ضمن آیا محدودیت زمانی بعد طلاق هست ( چون یک هفته ای هست صورت گرفته هر چند قضیه مال چند سال هست. میشه همین الان هم اقدام کرد؟) راستی در مورد پروسه دریافت کفالت موقت چند روز از زمان اقدام طول میکشه معافیت موقت بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilstars نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اطلاع دارید که روند اقدام برای معافیت کفالت ( طلاق ) در شرایطی که فرد در حال خدمته چیه؟ ( بدون غیبت) من از +10 پرسیدم اطلاع نداشت گفت ما برای کسانی که اعزام نشدن ثبت نام میکنیم. در ضمن آیا محدودیت زمانی بعد طلاق هست ( چون یک هفته ای هست صورت گرفته هر چند قضیه مال چند سال هست. میشه همین الان هم اقدام کرد؟) راستی در مورد پروسه دریافت کفالت موقت چند روز از زمان اقدام طول میکشه معافیت موقت بدن؟
    اگه تازه جدا شدن برو سربازی چون باید 30 ماه گذشته باشه تا معافت کنن

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط civilstars نمایش پست ها
    سلام

تا جایی که اطلاع دارم مشکلی نیست و باید به درخواست شما ظرف حداکثر 45 روز رسیدگی بشه.

1. "مشمولان حین خدمت در صورتی که واجد شرایط معافیت‌ها از جمله پزشکی، کفالت، موارد خاص باشند، می‌توانند برای بهره‌مندی از هریک از این معافیت‌ها اقدام کنند."
    2. "در صورتی که در حین انجام خدمت دوره ضرورت، مشمول یا یکی از افراد تحت تکفل او ادعای کفالت کند فرماندهان و روسای مربوط مکلفند مراتب را ظرف یک هفته به حوزه وظیفه عمومی محل سکونت بستگان مشمول (مکفول) اعلام نمایند و حوزه رسیدگی کننده موظف است تقاضای مشمولین حین خدمت را ظرف 45 روز و نتیجه را به یگان خدمتی آنان اعلام کند."

Junior Member

آقا سلام و ممنون که با حوصله و صبر به سوالات متفاوت پاسخ میدین.

بنده هم یه سوال داشتم .
    من پدرم فوت کرده و به جز خودم 2 برادر و 2 خواهر دارم. 2 برادرم ازدواج کردند و سربازیشون رو رفتند . خواهرامم ازدواج کردند. من الان وارد 21 سالگی شدم و فعلا دانشجو ام. میتونم به نحوی کفالت مادرم رو بگیرم و از سربازی معاف شم ؟!!! یا مثلا مادرم شرایطی داشته باشه و یا یه راهی باشه که به این صورت بشه معافیت گرفت؟!
    ممنون میشم یه دنیا اگه پاسخ منو بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)