صفحه 148 از 359 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158198248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 3587

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014 (از الگوی پست اول استفاده شود)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط alipsps نمایش پست ها
    سوالی که مطرح کردید به این تاپیک مربوط نمیشه دوست عزیز.
    توی سایت دانشگاه ها معمولاً می نویسه کسایی که آخرین مدرکشون رو از یک دانشگاه به زبان انگلیسی گرفتند احتیاجی به تافل ندارند.... موفق باشید.
    تمام دانشجویان اینترنشنال که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست باید تافل یا آیلتس معتبر داشته باشند.
    Good Luck
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_sh نمایش پست ها
    تمام دانشجویان اینترنشنال که زبان اصلی آنها انگلیسی نیست باید تافل یا آیلتس معتبر داشته باشند.
    Good Luck
    دوست خوب شرايط استثنا وجود داره كه هونجا كه اين بايد رو عنوان ميكنه در سايت دانشگاه مينويسه.بايد سايت دانشگاه كامل مطالعه بشه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rajaiian_p نمایش پست ها
    من مدرک فوق رو از دانشگاه پلی تکنیک میلان و به زبان انگلیسی گرفتم.می خواستم بدونم با این حال برای اپلای دکترا احتیاج به تافل دارم یا نه؟البته یک بار تافل امتحان دادم و 620 شدم ولی اون منقضی شده.میشه لطفا راهنمایی کنین.ممنون
    در دانشگاه مورد نظر قسمت زبان خارجه براي دانشجوي بين المللي ببينيد كه استثناهاي مورد قبول چي هستند. شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

اكتبره ددلاين كه تا بررسي شه شروع ترم ميشه بهار. شادزي

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    ليسانس دانشگاه شيراز(02/12) فوق باهنر كرمان(5/15)
    5 مقاله ISI /كنفرانسي 3 تا داخلي
    تافل 580 كاغذي
    5 سال سابقه كار مرتبط
    داور 3 ژرنال معتبر
    جی آر ای ندادم چون تا حالا به امریکا فکر نکردم
    واسه دكترا با فاند شانس دارم؟دانشگاهش فرق نميكنه.ميدونم معدلم پايينه

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    ليسانس دانشگاه شيراز(02/12) فوق باهنر كرمان(5/15)
    5 مقاله ISI /كنفرانسي 3 تا داخلي
    تافل 580 كاغذي
    5 سال سابقه كار مرتبط
    داور 3 ژرنال معتبر
    جی آر ای ندادم چون تا حالا به امریکا فکر نکردم
    واسه دكترا با فاند شانس دارم؟دانشگاهش فرق نميكنه.ميدونم معدلم پايينه

معدلتون خيلي كمه. GRE‌هم كه ندارين./ كلا اينطوري نظر دادن خيلي ريسكيه. ممكنه بتونيد با GRE‌بالا و رايزني با اساتيد كسي رو متقاعد كنيد كه پژوهشگر خوبي هستيد اما اونموقع تازه Graduate Office‌رو در مقابل داريد كه نميزاره مدارك به دپارتمان برسه. بهتره روي دانشگاه هايي كار كنيد كهشرط معدل آنچناني ندارند. و در كنارش با چند دانشگاه متوسط و خوبم مذاكراتي داشته باشيد. شايد استادي باشه كه بتونه حرفشو پيش ببره و معدل شما رو نديد بگيرن. رو GRE‌خيلي كار كن براي حداقل 1300. شادزي

ApplyAbroad Veteran
    alireza.p آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Texas A&M University

نظر من اینه که رکینگ برای کار گرفتن مهمه.. به عنوان کسی که اینجام میبینم بعضا کسانی هستند که دارای مدرک از دانشگاه های 70 80 هستن و کار نمیتونن بگیرن. مخصوصا وقتی که اون دانشگاه خیلی معروف نیست...
    خیلی وقتا مسئولای کاریابی شرکت ها فقط توی 50 تا دانشگاه اول میگردن و اصلا پوزیشن شغلی رو پست نمیکنن جایی.
    برای همین میگم که به نظرم با یه مقاله شانست بالاست. تافل، GRE، و معدلت بالاست و برای 50 تای اول شانس داری.

اشتباه نشه ها. منظورم وقتی میگم رنکینگ مهمه این نیست که 10 با 20 خیلی فرق میکنه ... منطورم اینه که 70 80 شانسش خیلی کمه...

بعضا خیلی ها فکر میکنن پا که به ایجا برسه تمومه... در صورتی که کجا بودن اینجا خیلی مهمه... خیلی خیلی...

دوستان جامعه آماری مورد بحث من: مهندسی برق (میدان و سرکت)

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اگر بهتون فاند بده از نظر اخلاقي درست نيست بري اونجا و بعد دوباره اپلاي كني براي جاي ديگه. اگرم بموني كه اوضاع روز به روز ممكنه سخت تر شه. اگر از خودت مطموني كه تاپ تن منتظرتن بمون رزومه قوي كن. اما اگر احتمال ميدي فرق رنكينگيه كمي داشته باشه با ايني كه بهت ارائه شده بهتره وقت و تلف نكني. بازم خود داني. شادزي
    Last name: Ever

First name: Greatest

سلام
    شانس بنده برای دکترا از آمریکا چقدره؟ یا سوئیس ؟
    لیسانس مهندسی برق کنترل از دانشگاه تبریز معدل 16.12 --- میانگین معدل دانشجویان هم ورودی 14.3 میباشد. Top 10%
    فوق لیسانس مهندسی برق مکاترونیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر ---
    تالیف و چاپ دو کتاب تخصصی دانشگاهی به همراه استاد راهنمایم - در هر دو به عنوان مولف اول هستم.
    دو مقاله کنفرانسی
    دو مقاله ژورنال در حال تهیه و یک مقاله ژورنال در حال سابمیت ---- همه به انگلیسی
    تافل 79
    gre: 303 (verbal 143 + quant 160)d
    تافل و gre رو دوباره میخام شرکت کنم. امیدم به تافل 90 و gre 315 هستش
    تابستان رو کلاً میخام GRE و TOEFL بخونم.
    توصیه نامه های خوبی دارم.
    سابقه 4 سال تدریس در دانشگاه رو دارم به عنوان مدرس دروس تخصصی و آزمایشگاه
    هم اکنون نیز در حال تدریس در دانشگاه هستم.
    8 مورد Teacher Assistant دارم.
    یک اختراع در حال ثبت دارم.
    سابقه کار عملی و پروژه های صنعتی و تحقیقاتی هم به تعداد مناسب دارم.
    research interniship چهار سال پی در پی در تابستان ها دارم.
    در صنعت هم تدریس نرم افزارهای کمیاب داشته ام.
    با اساتید مربوطه در دانشگاه های آمریکا در حال انجام تحقیقات مشترک نیز هستم. ( با تعدادی از آنها)
    با این اوصاف به نظر شما سروران گرامی شانس بنده با این رزومه ای که ذکر کردم برای اخذ پذیرش به صورت های RA یا TA در آمریکا برای رنک های زیر 50 و زیر 100 چقدره. خب البته خودم میدونم که برای Fellowship تقریباً شانسی ندارم. ممنون هستم از مدیران سایت اگر آنها نیز راهنمایی کنند. مرسی
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghoobazizi نمایش پست ها
    سلام
    شانس بنده برای دکترا از آمریکا چقدره؟ یا سوئیس ؟
    لیسانس مهندسی برق کنترل از دانشگاه تبریز معدل 16.12 --- میانگین معدل دانشجویان هم ورودی 14.3 میباشد. Top 10%
    فوق لیسانس مهندسی برق مکاترونیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر ---
    تالیف و چاپ دو کتاب تخصصی دانشگاهی به همراه استاد راهنمایم - در هر دو به عنوان مولف اول هستم.
    دو مقاله کنفرانسی
    دو مقاله ژورنال در حال تهیه و یک مقاله ژورنال در حال سابمیت ---- همه به انگلیسی
    تافل 79
    gre: 303 (verbal 143 + quant 160)d
    تافل و gre رو دوباره میخام شرکت کنم. امیدم به تافل 90 و gre 315 هستش
    تابستان رو کلاً میخام GRE و TOEFL بخونم.
    توصیه نامه های خوبی دارم.
    سابقه 4 سال تدریس در دانشگاه رو دارم به عنوان مدرس دروس تخصصی و آزمایشگاه
    هم اکنون نیز در حال تدریس در دانشگاه هستم.
    8 مورد Teacher Assistant دارم.
    یک اختراع در حال ثبت دارم.
    سابقه کار عملی و پروژه های صنعتی و تحقیقاتی هم به تعداد مناسب دارم.
    research interniship چهار سال پی در پی در تابستان ها دارم.
    در صنعت هم تدریس نرم افزارهای کمیاب داشته ام.
    با اساتید مربوطه در دانشگاه های آمریکا در حال انجام تحقیقات مشترک نیز هستم. ( با تعدادی از آنها)
    با این اوصاف به نظر شما سروران گرامی شانس بنده با این رزومه ای که ذکر کردم برای اخذ پذیرش به صورت های RA یا TA در آمریکا برای رنک های زیر 50 و زیر 100 چقدره. خب البته خودم میدونم که برای Fellowship تقریباً شانسی ندارم. ممنون هستم از مدیران سایت اگر آنها نیز راهنمایی کنند. مرسی
    معدل ارشد؟‌
    شما اگر داري روي GRE 315 كار ميكني حيفه تافل رو نكشي بالاي 100 . با اين اوصاف اگر با همون استادها كه كار ميكني آشنايي بدي و قابليت هاتو نشون بدي منشانست رو براي آمريكا كم نميبينم. تو هر دو گروه رنك ميتوني اپلاي كني.. فقط بازم ميگم زبان زياد وقت ميبره. خصوصا GRE . شادزي

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    معدل ارشد؟‌
    شما اگر داري روي GRE 315 كار ميكني حيفه تافل رو نكشي بالاي 100 . با اين اوصاف اگر با همون استادها كه كار ميكني آشنايي بدي و قابليت هاتو نشون بدي منشانست رو براي آمريكا كم نميبينم. تو هر دو گروه رنك ميتوني اپلاي كني.. فقط بازم ميگم زبان زياد وقت ميبره. خصوصا GRE . شادزي
    -----
    ببخشید معدل ارشدم 15.85 هستش. مشکل بزرگم این معدل هستش. این کمبود رو میگن با GRE بالا میشه جبران کرد درسته؟ با استاد ها از الان اگه شروع به صحبت کنیم جواب میدن؟ مرسی
    زبانم نسبتاً بد نیست. تو کنکور دکتری امسال زبان 53 درصد زدم بدون پیش مطالعه. تافل رو باید بگم که حق با شماست ولی نمره 100 یه کم واسم ایده آل هست. اگه بتونم که ایشالا خدا از زبونتون بشنوه. به نظرتون با اساتید بعضی از دانشگاه های آمریکا از الان شروع به صحبت با ایمیل و اینا بکنم سوزوندن شانس محسوب میشه یا نه؟ با یه استاد تو کانادا که دانشجو میخاست هفته پیش صحبت میکردم گفت که از الان راجع به 2014 صحبت کردن زوده. نمیدونم شروع کنم واسه آمریکا رو یا نه ؟ مرسی
    یک انسان که به هدفش ایمان دارد از نود و نه نفر که برای رسیدن به هدفشان سخت تلاش می کنند موفق تر است.......دکتر حسابی ... روحش شاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)