صفحه 32 از 179 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    génie d'informatique

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    بچه ها من 2 تا سوال داشتم در مورد ترجمه مدارک ممنون میشم راهنماییم کنین
    اولی اینکه توی دو سری مدارکی که سفارت می خواد باید اصل ترجمه ها رو بدیم یا کپی هم اشکال نداره ؟
    دومی هم گفته ازتاریخ ترجمه ها نباید بیشتر از 3 ماه گذشته باشه ... من الان فقط یه سری ترجمه برام مونده اونم ماله 6 ماهه پیشه که می خوام
    بدم سفارت تایید کنه
    اگه 3 ماه گذشته باید از دارالترجمه یه سری جدید از ترجمه هاتون رو که به تاریخ الان هست بگیرید و بدید که سفارت تایید کنه
    زمانی که میرید بخش فرهنگی باید تمام مدارک رو با خودتون ببرید و اونجا یکسری از مدارک تحصیلی تون که کپی هست رو می گیرند و زمانی که میرید پیش آقای ملک آرا اصل تمام مدارکتون رو به ایشون تحویل می دید

Junior Member

در تکمیل صحبت دوستان خوبم
    شما بهتر هست که از همون دارالترجمه قبلی بخواهید که یک سری از اون مدارکی که بیشتر از سه ماه از تاریخشون گذشته و می خواهید بدید سفارت بهتون بدن (نیازی نیست که بدید دوباره ترجمه کنن). به دو علت
    1) هزینه کمتری رو برای ترجمه ها باید پرداخت کنید ( بعضی از دارالترجمه ها برای بار دوم به بعد حدودا 40 % و بعضی ها هم 30% هزینه رو میگیرند.)
    2) قاعدتا زمان کمتری میبره چون اونجا حتما باید فایل شما رو داشته باشن.
    بله من هم فکر میکنم که گیر بدن چون تاکید کردن حتما مدارک 3 ماه بیشتر از تاریخشون نگذشته باشه

با آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام به همگی

میخواستم بدونم اونایی که پذیزش زبان دارند، موقع مصاحبه سفارت مدرک زبان لازمه ارائه بدند یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

من گفتم مدرک زبانم دو سه روز دیگه میرسه بدستم اما آقای ملک آرا گفت نیازی نیست به نظر شما قضیه یکم بودار نیست؟نمیخوام باعث استرس بشم اما من یه جا شنیده بودم که ویزای دانشجویی برای هر سفارت به تعداد محدودی صادر میشه در سال و من خیلی میترسم بابت این قضیه اما در کل ملک آرا وقتی مدارکم رو گرفت هی میگفت براوو .. گفتم تا 7 سپتامبر باید باشم فرانسه گفت ایشالا تا اونموقع ویزات میاد دیگه چیزی نگفت.
    26-02-2014

Junior Member

سلام

به تظر من جای نگرانی نیست، مدارک شما رو چک می کنند و اگر نقصی داشته باشه بهتون زنگ میزنن. آقای ملک آرا کلا آدم خوش برخوردی هست و معمولا شما مشکلی نخواهید داشت موقع تحویل مدارک . کلا یک جو منقطی حاکم خواهد بود. در مورد اینکه تعداد محدودی ویزا صادر میشه اطلاع ندارم ولی ممکنه درست باشه. اما این دلیلی برای نگرانی نیست چون من و شما که از تعداد افرادی که اپلای کردن و همینطور از شرایط همه که خبر نداریم. ما تلاش کردیم تمام مدارکی رو می خواستن فراهم کنیم و همه رو تحویلشون دادیم. دیگه جواب از طرف سفارت خواهد بود و متاسفانه یا خوشبختانه ما که دخل و تصرفی از اینجا به بعد درامر صدور ویزا نداریم. پس بهترین کار حفظ آرامشتون هست. بله، به من هم گفت ایشالا میآد تا قبل از شروع کلاس هات. امیدوارم که برای همه ویزا صادرکنن و زودتر جواب همه رو بدن.
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    من گفتم مدرک زبانم دو سه روز دیگه میرسه بدستم اما آقای ملک آرا گفت نیازی نیست به نظر شما قضیه یکم بودار نیست؟نمیخوام باعث استرس بشم اما من یه جا شنیده بودم که ویزای دانشجویی برای هر سفارت به تعداد محدودی صادر میشه در سال و من خیلی میترسم بابت این قضیه اما در کل ملک آرا وقتی مدارکم رو گرفت هی میگفت براوو .. گفتم تا 7 سپتامبر باید باشم فرانسه گفت ایشالا تا اونموقع ویزات میاد دیگه چیزی نگفت.

Junior Member

سلام به همه.
    می خواستم بپرسم انگیزه نامه ای که به سفارت برای بررسی پرونده می دیم با اونیکه واسه دانشگاهها فرستادیم چه فرقی داره ، باید چه چیزایی رو تغییر بدیم و چیا توش مهم هستند؟ آیا حتما باید بنویسیم که چرا این شهرو انتخاب کردیم و مثلا باید به خصوصیات ریز اون شهر اشاره کنیم؟
    ممنون میشم یه کمی توضیح بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک.دانشگاه گیلان

ا،اشتباهی سوالم رفت تو پست یکی دیگه.دوباره می نویسم ببخشید.
    سلام به همه.
    می خواستم بپرسم انگیزه نامه ای که به سفارت برای بررسی پرونده می دیم با اونیکه واسه دانشگاهها فرستادیم چه فرقی داره ، باید چه چیزایی رو تغییر بدیم و چیا توش مهم هستند؟ آیا حتما باید بنویسیم که چرا این شهرو انتخاب کردیم و مثلا بید به خصوصیات ریز اون شهر اشاره کنیم؟

باید نشون بده که شما با دلیل فرانسه و اون دانشگاه رو انتخاب کردید، و اینکه توش بگید می خواید بعد از اتمام تحصیلات برگردید ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bame sabz نمایش پست ها
    ا،اشتباهی سوالم رفت تو پست یکی دیگه.دوباره می نویسم ببخشید.
    سلام به همه.
    می خواستم بپرسم انگیزه نامه ای که به سفارت برای بررسی پرونده می دیم با اونیکه واسه دانشگاهها فرستادیم چه فرقی داره ، باید چه چیزایی رو تغییر بدیم و چیا توش مهم هستند؟ آیا حتما باید بنویسیم که چرا این شهرو انتخاب کردیم و مثلا بید به خصوصیات ریز اون شهر اشاره کنیم؟

دوستان من یه سوال رو قبلا هم پرسیدم کسی جوابی نداده!
    برای معافیت تحصیلی کدوم نامه رو باید ترجمه کنیم؟!
    نامه ای که نظام وظیفه به وزارت علوم میزنه؟
    یا نامه ای که وزارت علوم به اداره گذرنامه میزنه؟

یا این که فرقی با هم ندارن؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadn نمایش پست ها
    من و چند تا از کسانی که میشناسم بدون تائید مدارک توسط سفارت مدارکمون رو تحویل بخش فرهنگی دادیم.
    در خصوص مدت زمان لازم برای تائید مثلا اگر دوشنبه تحویل بدهید روز چهارشنبه صبح بهتون می دن.

حالا شما برین بخش فرهنگی کارتون رو با کپی مدارک انجام بدین بدون تائید همون روز صبح زود هم مدارک رو بدین تائید سفارت.
    اگر ایرادی گرفت که وقت رو از دست ندادین.
    سفارت برای تایید مدارک هزینه ای دریافت میکنه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)