نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 189

موضوع: مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

من هم می خواهم برای مقطع مستر برای فنلاند اقدام کنم - 2سوال اساسی داشتم -اگه دوستان زحمت بکشند جواب بدهند ممنون می شم .
    1- آیا پس از آماده کردن مدارک آن را حتما بایستی از طریق دانشگاه ( تو پاکت مخصوص دانشگاه ) بفرستیم و یا میتونیم مثل سوئد خودمون پاکتمون رو پست کنیم .
    2- توی UAF گفته اگر دانشگاه انتخابی شما کپی آیلتس رو قبول کرد می تونید کپی بفرستید - ولی در سایت بعضی از دانشگاهها دقیق نگفته کپی آیلتس قبوله - در مورد این نوع دانشگاهها تکلیف چیه ؟ آیا حتما باید از مرکز آیلتس رو ریپورت کنیم . (دوستان آیا برای دانشگاههای Lappeenranta- vassa و TUT کپی آیلتس قبوله یا نه ؟ TUT رو فکرکنم بشه ولی برای VASSA و Lappeenranta رو شک دارم - دوستان اگه اطلاع دارند لطف کنند مطرح کنند . با آرزوی موفقیت برای همه .

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud8142 نمایش پست ها
    من هم می خواهم برای مقطع مستر برای فنلاند اقدام کنم - 2سوال اساسی داشتم -اگه دوستان زحمت بکشند جواب بدهند ممنون می شم .
    1- آیا پس از آماده کردن مدارک آن را حتما بایستی از طریق دانشگاه ( تو پاکت مخصوص دانشگاه ) بفرستیم و یا میتونیم مثل سوئد خودمون پاکتمون رو پست کنیم .
    2- توی UAF گفته اگر دانشگاه انتخابی شما کپی آیلتس رو قبول کرد می تونید کپی بفرستید - ولی در سایت بعضی از دانشگاهها دقیق نگفته کپی آیلتس قبوله - در مورد این نوع دانشگاهها تکلیف چیه ؟ آیا حتما باید از مرکز آیلتس رو ریپورت کنیم . (دوستان آیا برای دانشگاههای Lappeenranta- vassa و TUT کپی آیلتس قبوله یا نه ؟ TUT رو فکرکنم بشه ولی برای VASSA و Lappeenranta رو شک دارم - دوستان اگه اطلاع دارند لطف کنند مطرح کنند . با آرزوی موفقیت برای همه .
    TUT كپي رو قبول داره، ولي Lappeenranta رو من خودم هرچي سعي كردم نتونستم نتيجه درست بگيرم ازش! اگر جواب سوال رو پيدا كرديد حتماً ايجا بزاريدش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Giant نمایش پست ها
    TUT كپي رو قبول داره، ولي Lappeenranta رو من خودم هرچي سعي كردم نتونستم نتيجه درست بگيرم ازش! اگر جواب سوال رو پيدا كرديد حتماً ايجا بزاريدش.
    دوست عزیز جناب S.Giant - من در مورد فرستاذن کپی آیلتس به دانشگاه Lappeenranta بهشون ایمیل زدم - اینم جوابشون :

Hi Masoud,

Thank you for your contact. IELTS test copy is accepted but it must be officially certified by a public notary.
    Best regards

Ms. Pirkko Pesu
    Coordinator
    International and Career Services
    Lappeenranta University of Technology
    Email Pirkko.Pesu@lut.fi
    http://www.lut.fi/en
    مثل اینکه کپی آیلتسو قبول دارند ولی باید public notary تائیدش کنه - آخه وزارت خارجه اینجا که کپی آیلتسو تائید نمی کنه ؟ مهر دارالترجمه کافیه ؟ بعد ببریم سفارت فنلاند مثلا تائید کنه؟ والا زور داره به این آیلتس سنجش پول مفت بدیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud8142 نمایش پست ها
    دوست عزیز جناب S.Giant - من در مورد فرستاذن کپی آیلتس به دانشگاه Lappeenranta بهشون ایمیل زدم - اینم جوابشون :

Hi Masoud,

Thank you for your contact. IELTS test copy is accepted but it must be officially certified by a public notary.
    Best regards

Ms. Pirkko Pesu
    Coordinator
    International and Career Services
    Lappeenranta University of Technology
    Email Pirkko.Pesu@lut.fi
    http://www.lut.fi/en
    مثل اینکه کپی آیلتسو قبول دارند ولی باید public notary تائیدش کنه - آخه وزارت خارجه اینجا که کپی آیلتسو تائید نمی کنه ؟ مهر دارالترجمه کافیه ؟ بعد ببریم سفارت فنلاند مثلا تائید کنه؟ والا زور داره به این آیلتس سنجش پول مفت بدیم .
    واقعاً ممنونم از جوابتون، اين دو روز رو درگير همين IELTS بودم كه آخر بيخيال شدم، ازشون 5 نسخه كارنامه خواسته بودم ولي هيچكدوم رو نزده بودن!!! مي گفتن بيار كارنامه اصليت رو پست كنيم و برات يدونه درخواست مي ديم!! تازه بعد اون همه تاكيد رو سايت خودش كه كارنامه داوطلب يك نسخه چاپ مي شه!! من مداركمو فرستادم و كپي برابر اصل IELTS رو توش گذاشته بودم.

برا تاييدش هم پدر دوستم دارلترجمه رسمي داره و گفت كه از لحاظ قانوني كار خلافي هست برابر اصل كردنش و اگه دادگستري بفهمه تو دردسر ميوفته، ولي برا من خودش مهرو امضا كرد به اين شرط كه مستقيماً بفرستم بره...منم همين كارو كردم، شما هم اگه از سفارت اينا بتونيد OK كنيد فكر كنم مشكلي نباشه...در ضمن از چند تا دارلترجمه سوال كنيد، شايد قبول كردن، بازم ممنونم از جوابتون...موفق باشيد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)