صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 213

موضوع: تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 2015

سلام دوستان

لیست موارد حساس و تحریمی استرالیا رو از کجا باید چک کنم؟

من موضوع پروپوزالم control of trusted autonomous systems خواهد بود که سرچ کردم بیشتر کاربردش مربوط به مسائل نظامی میشه (از نظر ماهیتی میتونه در خیلی از زمینه ها بکار بره ولی فعلا بیشتر نظامی هست). الان موضوع اینطوری جز موارد حساس حساب میشه یا نه؟

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مس

سلام
    یکی دانشگاههای استرالیا به من گیر دادن که چون در تاریخ 2008 در یکی از پژوهشکده های دانشگاه شریف کار کردی و این دانشگاه تو لیست تحریممونه نمیتونیم تو رو قبول کنیم. با توج به اینکه تاریخ تحریمشون از 2012 است میتونم ادعا کنم که من در تاریخی قبل از تحریما اونجا بودم و همچین چیزی موثر است ؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مس

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrasteh نمایش پست ها
    سلام
    یکی دانشگاههای استرالیا به من گیر دادن که چون در تاریخ 2008 در یکی از پژوهشکده های دانشگاه شریف کار کردی و این دانشگاه تو لیست تحریممونه نمیتونیم تو رو قبول کنیم. با توج به اینکه تاریخ تحریمشون از 2012 است میتونم ادعا کنم که من در تاریخی قبل از تحریما اونجا بودم و همچین چیزی موثر است ؟؟
    نه عزیز،اگه تو لیست تحریم قرار بدن قبل و بعد نداره. در هر حالت تحریم هست.

پیش فرض پاسخ : تحریم مستقیم استرالیا برای دانشجوهای ایرانی و مسایل مرتبط - سال های 2014 و 2015

دوستان آیا رشته computer network یا internetworking ( مهندسی شبکه یا شبکه های کامپیوتری ) در لیست تحریم قرار دارد ؟

چطور باید متوجه شوم که این رشته در لیست تحریم می باشد ؟ آیا سفارت پاسخگو می باشد ؟

من برای یکی از دانشگاه های استرالیا قصد اپلای دارم و استاد به من اوکی داده! همه چیز آماده هست از پروپوزال و تا مدارک! اما نگرانی من بابت متنی پروپوزالی هست که نوشتم. متن را استاد خونده و خوشش اومده گفته خوبه. بهش راجع به موضوع تحریم ها و احتمال رد پروپوزال گفتم اونم گفته خب باشه بگیر عوض کن موضوع رو (انگار انشا نوشته بودم 2هفته وقت گذاشته بودم روش)!!!! حالا کلاً ددلاین اپلای 3 روز دیگست! نمیدونم باید چیکار کنم ... واقعاً نمی خوام این فرصت رو از دست بدم چون مثل خیلی از دوستان رزومه گوهرباری ندارم و شاید دیگه از این شانس ها در خونه من رو نزنه! یعنی اگه به من و استاد باشه الان موضوع تمام شدست با یه فاند خوب! ولی این وسط تحریم پاس شده! میترسم پروپوزالم بره برای DAFT چون رشته من مهندسی مکانیک و این پروپوزال زمینه های مواد کامپوزیتی داره یه جاهایی تو همین صفحات قبلاً خوندم که رد میکنن !

اگه کسی راهنمایی کنه واقعاً لطف بزرگی کرده ...

https://www.adelaide.edu.au/graduate...nal/sanctions/

https://www.adelaide.edu.au/graduate...ions-protocol/

https://dfat.gov.au/international-re...s-regimes.aspx

والا یه لیستی هست توی همین صفحات بچه ها فایلش رو گذاشتند که میگن از اون کلمات استفاده نشه! من موندم برای کسی که علم مواد خونده و توی اون لیست کل فلزات لیست شده این چطور پروپوزال باید بنویسه! خدایی دانشجویان ایرانی به نظرم یکی از بهترین نه، بهترین دانشجوهای دنیا هستند!

ApplyAbroad Superstar

سلام در این فاصله فکر میکنم متن را از کلمات حساس خالی کنید. من الان هر چه گشتم پیدا نکردم ولی قایل کلمات/اصطلاحات/لغات حساس در کارهای دانشگاهی را دوستان شاید داشته باشند مطالعه کنید و با حفظ کلیت موضوع متن را تصفیه کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_70boy نمایش پست ها
    من برای یکی از دانشگاه های استرالیا قصد اپلای دارم و استاد به من اوکی داده! همه چیز آماده هست از پروپوزال و تا مدارک! اما نگرانی من بابت متنی پروپوزالی هست که نوشتم. متن را استاد خونده و خوشش اومده گفته خوبه. بهش راجع به موضوع تحریم ها و احتمال رد پروپوزال گفتم اونم گفته خب باشه بگیر عوض کن موضوع رو (انگار انشا نوشته بودم 2هفته وقت گذاشته بودم روش)!!!! حالا کلاً ددلاین اپلای 3 روز دیگست! نمیدونم باید چیکار کنم ... واقعاً نمی خوام این فرصت رو از دست بدم چون مثل خیلی از دوستان رزومه گوهرباری ندارم و شاید دیگه از این شانس ها در خونه من رو نزنه! یعنی اگه به من و استاد باشه الان موضوع تمام شدست با یه فاند خوب! ولی این وسط تحریم پاس شده! میترسم پروپوزالم بره برای DAFT چون رشته من مهندسی مکانیک و این پروپوزال زمینه های مواد کامپوزیتی داره یه جاهایی تو همین صفحات قبلاً خوندم که رد میکنن !

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_70boy نمایش پست ها

سلام.. بنظرم نباید از اول سمت این موضوع میرفتی. ولی الانم کار خوبی کردی.. یا موضوع رو کلی بنویس، یا سریع یه موضوع دیگه آماده کن (بهترین کار اگه برسید)، یا حداقل بقول susighton مواد حساس رو حذف کن. استادا خیلیا نمیدونن تحریم و ... چی هست اصلن.
    موضوع منم مواد کامپوزیتی برای هواپیما بود که بعد 9 ماه مجبور شدم عوض کنم. هرچند رشته من مهندسی صنایع بود و مدیریتی ولی همچنان بخش تحریم های دانشگاه RMIT رد کرده بود.

یه مطلب دیگه اینکه به موضوع پروپوزالتون حساس نباشید. چون بعدن میتونید عوض کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. بنظرم نباید از اول سمت این موضوع میرفتی. ولی الانم کار خوبی کردی.. یا موضوع رو کلی بنویس، یا سریع یه موضوع دیگه آماده کن (بهترین کار اگه برسید)، یا حداقل بقول susighton مواد حساس رو حذف کن. استادا خیلیا نمیدونن تحریم و ... چی هست اصلن.
    موضوع منم مواد کامپوزیتی برای هواپیما بود که بعد 9 ماه مجبور شدم عوض کنم. هرچند رشته من مهندسی صنایع بود و مدیریتی ولی همچنان بخش تحریم های دانشگاه RMIT رد کرده بود.

یه مطلب دیگه اینکه به موضوع پروپوزالتون حساس نباشید. چون بعدن میتونید عوض کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام در این فاصله فکر میکنم متن را از کلمات حساس خالی کنید. من الان هر چه گشتم پیدا نکردم ولی قایل کلمات/اصطلاحات/لغات حساس در کارهای دانشگاهی را دوستان شاید داشته باشند مطالعه کنید و با حفظ کلیت موضوع متن را تصفیه کنید.

موفق باشید

ممنونم از پاسخگویی شما دوستان

قطعاً من بعداً تجربیاتم رو در اختیار بقیه میذارم، همونطور که خیلی از قبلی ها گذاشتند و ما استفاده کردیم. به نظرم تو این اوضاع هر کدوم از ما نسبت به هم مسئول هستیم...

واقعاً هنری بس عجیب میخواد شما موضوعت حول یک چیز حساس باشه ولی نخوای توی متن اسمش رو بیاری!!! موندم چطوری اینکارو انجام بدم! اصلاً به نظرم میشه یه کارگاه های خاص برگزار کرد چگونه حول موضوعات حساس پروپوزال بنویسیم!!
    قضیه مثل درست کردن یه غذا هست که بخوای دستور آشپزی رو توضیح بدی و بفهمونی به همه که تو یه آشپز قهاری ولی نباید جوری بگی که ترکیبات و مواد به کار رفته چیه، چون محدودیت داری!! یه مقدار خنده دار هم هست
    تصمیم گرفتم همین متن رو جلو ببرم البته به پیشنهاد دوستان با چاشنی حذف لغات حساس...

سلام. قضیه تحریم ها در دانشگاهها بررسی میشه و اگر ***** دانشگاه رو رد کنیم ایا در سفارت هم ممکنه دچار مشکل بشیم؟ من موضوع پروپوزالم سیستم های خود مختار هست که کاربرد نظامی هم داره. الان ***** دانشگاه رو رد کردم و پذیرفته شدم. میخوام بدونم سفارت و سخت گیریهاش در چه حد هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)