صفحه 36 از 161 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1606

موضوع: دريافت شهروندی کانادا

پیش فرض پاسخ : دريافت شهروندی کانادا

سلام دوستان
    سوال داشتم
    طبق قانون جديد ( قانون ليبرالها ) اگر اجراىى شود
    اگر در تاريخ لاندينگ نيمه دوم سال باشد مثلا سپامبر ،، از سپامبر تا دسامبر چهار ماه اقامت براى اخذ شهروندى جز ١٠٩٥ روز محسوب ميشود ؟!!!
    سوال ديگه ... لطفا ....

تعطيلات يه هقته يا يك ماه خارج كانادا هم جز روزهاى اقامت محسوب نميشه كه
    منظورم حضور فيزيكى در قانون جديد هم تغييرى نكرده يا سقف براى بودن خارج كشور تعيين نكردن كه
    يعنى ،، مرخصى واسه روزهاى اقامت در نظر نگرفتن !!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال داشتم
    طبق قانون جديد ( قانون ليبرالها ) اگر اجراىى شود
    اگر در تاريخ لاندينگ نيمه دوم سال باشد مثلا سپامبر ،، از سپامبر تا دسامبر چهار ماه اقامت براى اخذ شهروندى جز ١٠٩٥ روز محسوب ميشود ؟!!!
    سوال ديگه ... لطفا ....

تعطيلات يه هقته يا يك ماه خارج كانادا هم جز روزهاى اقامت محسوب نميشه كه
    منظورم حضور فيزيكى در قانون جديد هم تغييرى نكرده يا سقف براى بودن خارج كشور تعيين نكردن كه
    يعنى ،، مرخصى واسه روزهاى اقامت در نظر نگرفتن !!!
    1. بله از همان تاریخ لندینگ حساب میشه و نیمه اول و دوم نداره.

2. حضور فیزیکی یعنی حضور فیزیکی! مرخصی که معنی نداره. اگر از کانادا خارج بشوید بهمان نسبت دیرتر اقدام میکنید. مثلا فرض کنید تا قبل از سیتیزنشیپ چهار ماه از کانادا بیرون بوده باشید. در این صورت آن 1095 روز را چهار ماه دیرتر تکمیل میکنید. لازم نیست پیوسته باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. بله از همان تاریخ لندینگ حساب میشه و نیمه اول و دوم نداره.

2. حضور فیزیکی یعنی حضور فیزیکی! مرخصی که معنی نداره. اگر از کانادا خارج بشوید بهمان نسبت دیرتر اقدام میکنید. مثلا فرض کنید تا قبل از سیتیزنشیپ چهار ماه از کانادا بیرون بوده باشید. در این صورت آن 1095 روز را چهار ماه دیرتر تکمیل میکنید. لازم نیست پیوسته باشد.
    ممنون از پاسخ
    يه جاىى خوندم كه مجلس سنا هم ممكنه به لايحه راىى نده ،، يعنى اگر سنا راىى نده اجراىى نميشه
    يه جاىى ديگه خوندم كه بعد تعطيلات پارلمان به مجلس سنا ميره يعنى در اكتوبر !!!!
    شما خبرى خاصى دارين در اين مورد !!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidich نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    يه جاىى خوندم كه مجلس سنا هم ممكنه به لايحه راىى نده ،، يعنى اگر سنا راىى نده اجراىى نميشه
    يه جاىى ديگه خوندم كه بعد تعطيلات پارلمان به مجلس سنا ميره يعنى در اكتوبر !!!!
    شما خبرى خاصى دارين در اين مورد !!!
    قانونا سنا میتونه لایجه رو به مجلس پس بفرسته. ولی در این مورد بعید میدونم این اتفاق بیفته.
    نه من خبر جدیدی ندارم ولی دوستان همین چند پست بالاتر لینکی گذاشته بودند که از طریق اون میتونید وضعیت این فانون رو پیگیری کنید.

سلام دوستان
    شما از وضعیت تصویب قانون جدید شهروندی خبر دارید؟ من سایت سنا رو چک کردم چیزی پیدا نکردم. دقیقا چه صفحه ای رو باید چک کنم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شما از وضعیت تصویب قانون جدید شهروندی خبر دارید؟ من سایت سنا رو چک کردم چیزی پیدا نکردم. دقیقا چه صفحه ای رو باید چک کنم؟
    ممنون
    http://www.parl.gc.ca/LEGISInfo/Bill...billId=8117654

There are two more sittings left in Senate before the bill goes for Royal Assent and becomes law

The second reading in Senate is done:

http://www.parl.gc.ca/Content/Sen/Ch...?Language=E#82

Very interesting speech from Hon. Ratna Omidvar who is an Indian woman, married to an Iranian man. I recommend reading the whole thing

دوستان
    خبرى از Bill C 6 نشد !؟
    ديروز تو سنا مطرح بود، منتها هيچ سايتى خبر رو نگفته !

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    روزهای اقامت به چه صورت حساب میشه؟ آیا لینکی دارین که واضح توضیح داده باشه؟
    مثلا من 8 نوامبر 2015 لند کردم بعد از 5 روز برگشتم ایران، و تا آخر June 2016 قصد دارم برگردم به کانادا
    سوالی که برام پیش اومده اینه که: آیا محاسبه ی اقامت من از روز لندم بوده، یا به اول سال میلادی نگاه می کنن؟
    و اینکه اگه من اول ماه July 2016 اونجا باشم و تا اواخر Dec 2016 بمونم و برای ده روز برگردم ایران، روزهای اقامتم برای سال اول تا 8 نوامبر حساب میشه؟ و بقیش میاد برای سال دوم اقامتم؟ و اگه اینطوره، این گسسته بودن روزهای اقامت، تاثیری روی شمارش اون نداره؟

ممنونم
    از اول سال نیست. روزهای اقامت بر اساس زمانی که برای سیتیزنشیپ اقدام میکنید تعیین میشه. به این ترتیب که طبق قانون جدید در بازه زمانی پنج ساله قبل از تاریخ اقدام برای سیتیزنشیپ روزهایی را که در کانادا بوده اید میشمرند و باید 1095 روز در کانادا بوده باشید (قانون قبلی 1460 روز در شش سال بود). روزهای حضورتون لازم نیست پیوسته باشه.

در مثالی که شما زدید اگر 8 نوامبر 2015 لند کنید و بعد از 5 روز برگردید و بعد اول جولای 2016 آمده باشید تا آخر دسامبر و ده روز آخر دسامبر را برگردید ایران، تا ابتدای سال 2017 به این ترتیب 10 - 5 +184 یعنی 179 روز را پرکرده اید و اگر بعد از آن دیگر کانادا را ترک نکنید، تا پنجم یا ششم جولای 2019 میتوانید 1095 روز را پر کنید و برای سیتیزنشیپ اقدام کنید.

سلام. این لینک رو ببینید.
    نوشته ویزای موقت هم در پروسه سیتیزن شیپ تاثیر داره.
    http://www.uni2can.com/%D8%A7%D8%AE%...A7%D8%AF%D8%A7

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)