صفحه 44 از 94 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

دوستان سلام،
    من موقع سابمیت مقاله ای، سه تا داور معرفی کردم، کامنت خورده منیوسکریپتم، اما فقط یه داور نظر داده.
    من از کجا باید متوجه بشم که کدوم داور بوده؟
    ممکنه که ادیتور نظر هر سه تا داورو با هم مخلوط کرده باشه و ازش یه چیزی ساخته باشه و به من تحویل داده باشه؟؟؟
    آیا ادیتور مقاله رو داده دست داور شماره یک؟ یعنی همون داوری که اول از همه اسمشو نوشتم؟
    ممنونم از عزیزان.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من موقع سابمیت مقاله ای، سه تا داور معرفی کردم، کامنت خورده منیوسکریپتم، اما فقط یه داور نظر داده.
    ممکنه که ادیتور نظر هر سه تا داورو با هم مخلوط کرده باشه و ازش یه چیزی ساخته باشه و به من تحویل داده باشه؟؟؟
    آیا ادیتور مقاله رو داده دست داور شماره یک؟ یعنی همون داوری که اول از همه اسمشو نوشتم؟
    ممنونم از عزیزان.

دوست خوبم،

ممکنه مقاله هاتون دست هیچکدوم ازون داورها نرفته باشه! (و این اصلا احتمالش کم نسیت!)
    پیشنهاد داورها از طرف شما اصلا ادیتور رو ملزم به انجام کاری نمیکنه
    درضمن تا اونجایی که من میدونم هویت داورها مخفی میمونه و شما هیچوقت نمیتونید به صورت جدی بگید که داور مقاله تون چه کسی بوده
    به نظرم فارغ ازین بحث سعی کنید که کامنت ها رو خیلی کامل و قانع کننده جواب بدید

امیدوارم اکسپت کارتون رو بگیرید زودتر

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

دوستان سلام،
    ممنونم از عزیزان.
    سلام.

هیچ تضمینی نیست مقاله شما به همون سه تا داوری که خودتون معرفی میکنید ارجاع داده بشه. اصولا هویت داورها باید مخفی باقی بمونه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست خوبم،

ممکنه مقاله هاتون دست هیچکدوم ازون داورها نرفته باشه! (و این اصلا احتمالش کم نسیت!)
    پیشنهاد داورها از طرف شما اصلا ادیتور رو ملزم به انجام کاری نمیکنه
    درضمن تا اونجایی که من میدونم هویت داورها مخفی میمونه و شما هیچوقت نمیتونید به صورت جدی بگید که داور مقاله تون چه کسی بوده
    به نظرم فارغ ازین بحث سعی کنید که کامنت ها رو خیلی کامل و قانع کننده جواب بدید

امیدوارم اکسپت کارتون رو بگیرید زودتر

موفق باشید
    ممنونم از دوست عزیزم،
    الان میخوام پاسخ این سوال برام روشن بشه:
    پس محاله که زیر دست هر سه تاشون با هم رفته باشه، و ادیتور فقط یه کامنت گذاشته باشه؟ درسته؟ پس قطعا منیوسکریپت من دست یه داور افتاده که کامنت یه نفر بهش خورده؟

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

ممنونم از دوست عزیزم،
    الان میخوام پاسخ این سوال برام روشن بشه:
    پس محاله که زیر دست هر سه تاشون با هم رفته باشه، و ادیتور فقط یه کامنت گذاشته باشه؟ درسته؟ پس قطعا منیوسکریپت من دست یه داور افتاده که کامنت یه نفر بهش خورده؟

بله احتمالا دست یک داور رفته
    ایده ال اینه که ادیتور به صورت زیر به شما اطلاع رسانی کنه کامنت ها رو مثلا:
    First Reviewer:
    ...

Second Reviewer:
    ....
    و یا این مدلی:

Reviewer#1:
    .....

Reviewer#2:
    ......

در هر صورت من ندیدم که ادیتور کامنت داور ها رو یکی کنه
    چون بعد از پاسخ شما هر داوری باید جواب شما به کامنت های خودشو بررسی کنه و قانع بشه

موفق باشید

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام
    اگه توی IEEE عضو نباشی باید MEMBERSHIP رو چی بنویسی برای سابمیت مقاله؟ توی دستورالعمل گفتن حتما باید بنویسی... ولی من عضو نیستم... برای ارسال مقاله به IEEE حتما بایس عضو بود؟ هزینش چقده؟
    ممنون
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام
    اگه توی IEEE عضو نباشی باید MEMBERSHIP رو چی بنویسی برای سابمیت مقاله؟ توی دستورالعمل گفتن حتما باید بنویسی... ولی من عضو نیستم... برای ارسال مقاله به IEEE حتما بایس عضو بود؟ هزینش چقده؟
    ممنون
    برای چاپ مقاله نیاز به عضویت نیست. صفحه ارسال را خوب مجدد مطالعه کنید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

با سلام

من قصد سابميت يك مقاله در ژورنال power system ,ieee را دارم متاسفانه هنگام سابميت مقاله به مشكلاتي بر ميخورم و اديتور هم جوابگو نيست و فقط مقاله را براي تصحيح ارجاع ميدهد. مشكلات به صورت زير است:
    1- وقتي فايل word رو اپلود ميكنم در تبديل فايل word به pdf كل صفحه بندي به هم ميريزد به طوري كه جاي عكس ها و فرمولها و ... همه به هم ميريزه و من نميدونم چطوري بايد مشكل رو رفع كنم
    2- متن مقاله من 13 صفحه هست و در خود ژورنالهاي ieee مقالاتي با تعداد صفحات بالا بسيار زياد هست ولي اديتور ميگه بايد ماكزيمم 8 صفحه باشه.
    3- اديتور از من قسمت اطلاعاتي كه در پايين صفحه اول هر مقاله ieee هست كه عمدتا در باره زمان سابميت و اكسپت مقاله هست رو خواسته كه من در موقع سابميت كه نميتونم اطلاعات زمان اكسپت رو بدم؟؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    با سلام

من قصد سابميت يك مقاله در ژورنال power system ,ieee را دارم متاسفانه هنگام سابميت مقاله به مشكلاتي بر ميخورم و اديتور هم جوابگو نيست و فقط مقاله را براي تصحيح ارجاع ميدهد. مشكلات به صورت زير است:
    1- وقتي فايل word رو اپلود ميكنم در تبديل فايل word به pdf كل صفحه بندي به هم ميريزد به طوري كه جاي عكس ها و فرمولها و ... همه به هم ميريزه و من نميدونم چطوري بايد مشكل رو رفع كنم
    2- متن مقاله من 13 صفحه هست و در خود ژورنالهاي ieee مقالاتي با تعداد صفحات بالا بسيار زياد هست ولي اديتور ميگه بايد ماكزيمم 8 صفحه باشه.
    3- اديتور از من قسمت اطلاعاتي كه در پايين صفحه اول هر مقاله ieee هست كه عمدتا در باره زمان سابميت و اكسپت مقاله هست رو خواسته كه من در موقع سابميت كه نميتونم اطلاعات زمان اكسپت رو بدم؟؟؟؟
    سلام

1- مقاله رو به فرمت pdf آپلود کنید نه word... سیستم auto merging ژورنال موقع تلفیق تمام material آپلود شده با فرمت pdf کار می کنه...

2- ژورنال های IEEE (خصوصا transaction ها) برای اینکه در بازه زمانی دقیق مقالات رو داوری کنند، محدودیت های سفت و سختی روی تعداد صفخات دارند... در بهترین حالت ممکن هست ژورنال مد نظرتون supplementary material هم بپذیره... در اون صورت باید حجم اضافی مقاله رو منتقل کنید به اون و در متن اصلی بهشون reference بدید... اگر هم چنین document ی رو نپذیرند که با باید 5 صفحه از حجم مقاله کم کنید (!) یا اون رو جای دیگه submit کنید...

3- همون تاریخ manuscript submission رو وارد کنید... بعدا این تاریخ ها در زمان چاپ revised خواهند شد..

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- مقاله رو به فرمت pdf آپلود کنید نه word... سیستم auto merging ژورنال موقع تلفیق تمام material آپلود شده با فرمت pdf کار می کنه...

2- ژورنال های IEEE (خصوصا transaction ها) برای اینکه در بازه زمانی دقیق مقالات رو داوری کنند، محدودیت های سفت و سختی روی تعداد صفخات دارند... در بهترین حالت ممکن هست ژورنال مد نظرتون supplementary material هم بپذیره... در اون صورت باید حجم اضافی مقاله رو منتقل کنید به اون و در متن اصلی بهشون reference بدید... اگر هم چنین document ی رو نپذیرند که با باید 5 صفحه از حجم مقاله کم کنید (!) یا اون رو جای دیگه submit کنید...

3- همون تاریخ manuscript submission رو وارد کنید... بعدا این تاریخ ها در زمان چاپ revised خواهند شد..

براتون آرزوی موفقیت دارم
    خيلي ممنون از پاسختون اما ...
    1- امكان اپلود فايل به صورت pdf در سايت موجود نيست و فقط به فرمت word امكان اپلود هست
    2- امكان حذف 5 صفحه از متني كه همش به صورت فرمول (31 فرمول) هست وجود نداره مگر اينكه قسمت عكس هاي مقاله رو در فايل جداگانه بفرستم كه قسمت مهمي از result ​مقاله خواهد بود. نميدونم اين كار منطقي هست يا نه؟
    در مورد تقسيم مقاله به دو بخش main body و supplement document هم ايده اي ندارم چون اكثر متن مقاله به صورت فرمول هاي پشت سر هم هست و نميشه به دو قسمت جدا بشه مگر اينكه عكس ها رو جدا كنم