صفحه 15 از 131 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1304

موضوع: آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام
    تو سایت ایرسافام نوشته کسانی که نیاز به هدفون ندارند درخواست خود را با ایمیل بفرستند. دوستانی که قبلا شرکت کردند ایا همین طوری هست؟ برا اونایی که ایمیل نزنن با هدفون هست؟ کار دیگه ای نباید انجام داد؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazghz نمایش پست ها
    سلام
    من هم 16 آگست امتحان دارم هفته دیگه آزمون های اسپیکینگ شروع میشه هنوووووووز برای من ایمیل نیومده که تاریخ آزمون شفاهی رو اعلام کنند!!!!!!!!!!!!!!!!! تلفن ها رو جواب نمیدن ...من نگرانممممممم باید چه کار کنم ؟؟؟
    سلام
    نگران نباشید تو این هفته ایمیلش میاد 14 روز تا آزمون باقی مانده طبق مقررات تا 12 روز مانده با آزمون اگه ایمیلی دریافت نکردین باید تلفنی پیگیری کنید.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام
    تو سایت ایرسافام نوشته کسانی که نیاز به هدفون ندارند درخواست خود را با ایمیل بفرستند. دوستانی که قبلا شرکت کردند ایا همین طوری هست؟ برا اونایی که ایمیل نزنن با هدفون هست؟ کار دیگه ای نباید انجام داد؟
    سلام
    گویا برای آزمون های بعد از 2 آگوست روال به این صورت است. من که 10 و 26 جولای در این سنتر آزمون داشتم با ایمیل درخواست هدفون را براشون فرستادم.

سلام دوستان براي ارسال كارنامه هزينه TRF فقط بايد در بانك سامان برداخت بشه؟ شماره حسابش رو كي ميدونه؟

Junior Member

سلام
    من دیروز 2 آگوست امتحان داشتم و ظاهرا واسه همه داوطلبین هدفون گذاشته بودن. نگران نباشید اگر هدفون میخواهید نیازی به ایمیل زدن نیست . اگر متقاضی هدفون نیستید ایمیل بزنید

Junior Member

سلام دوستان
    من مشهد هستم و برای تعیین وقت اسپیکینگ ایمیل زدم که فردای روز امتحان باشه.

یک ایمیل اومد با متن "ok" خب این یعنی چی؟؟

چرا این موسسه تلفن رو جواب نمی ده؟

برای تعیین اون ۵ موسسه رایگان برای ارسال نمره چجوری بهشون اطلاع باید بدم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان من می خوام برای آزمون این موسسه ثبت نام کنم ولی عکس را هرجور میذارم قبول نمی کند
    روش خاصی دارد ، با حجم خیلی پایین هم گذاشتم نشده

Member manizani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- Khajeh Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط nerso نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام برای آزمون این موسسه ثبت نام کنم ولی عکس را هرجور میذارم قبول نمی کند
    روش خاصی دارد ، با حجم خیلی پایین هم گذاشتم نشده
    تنها دو پارامتر در آپلود کردن عکس تاثیر دارد مرورگری که استفاده میکنید و حجم عکس(کمتر از 700kb)
    **Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve**

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamvar نمایش پست ها
    سلام
    نگران نباشید تو این هفته ایمیلش میاد 14 روز تا آزمون باقی مانده طبق مقررات تا 12 روز مانده با آزمون اگه ایمیلی دریافت نکردین باید تلفنی پیگیری کنید.
    موفق باشید.
    از شنبه (5 روز دیگه ) آزمون اسپیکینگ شروع میشه ..من هنوز ایمیل دریافت نکردم ...تلفن ها مشغول یا اصلا پاسخ نمی دن !!!!!!من از کجا باید پیگیری کنم ؟ چقدر استرس آدم رو زیاد می کنند آخه؟؟؟ کسی هست 16 آگست امتحان داشته باشه ؟ ایمیل تاریخ مصاحبه دریافت کردین؟؟؟؟؟

Junior Member

دوستان، من تماس گرفتم، گفتن که تا آخر وقت امروز ایمیل رو دریافت میکنید، من خییییییییییییییلیییی استرس دارممممم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)