نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    سلام
    گواهی بانک رو باید تا چه بازه ای از زمان قبل از وقت سفارت گرفت؟ میشه یک روز قبل از وقت سفارت گرفت؟ یا مدت زمان خاصی قبل از اون وقت هست که باید پول توو حساب باشه؟
    در ايميل سفارت گفته شده زودتر از دو هفته نگيريد. به اين نكته هم دقت كنيد، در برخي بانك ها هم صدور گواهي يكي دو روز زمان مي بره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    در ايميل سفارت گفته شده زودتر از دو هفته نگيريد. به اين نكته هم دقت كنيد، در برخي بانك ها هم صدور گواهي يكي دو روز زمان مي بره.
    شاید سوال مسخره ای باشه ولی برای اطمینان می پرسم منظورتون از زودتر از دو هفته، کم تر از دو هفته است یا بیشتر؟
    من از حساب بانکی م در انگلستان میخوام پرینت بگیرم و اگر بتونم این کار رو روز قبل از سفارت انجام بدم، از نظر فراهم کردن پول راحت تر هستم. میتونم این کار رو بکنم؟ یا باید حسابم از دو هفته قبل پر باشه؟
    (انگلستان از شرایطش، موجودی کامل برای 28 روز قبل از وقت سفارت بود، همین گیجم کرده)

Junior Member

سلام...آقا یه سوالی، من وقت گرفتم برای سفارت. به نظر شما این پروسه را با مشاوره کسی شروع کنم؟ یا آسونه می تونم خودم؟ الان راستش یه عالمه وکیل و موسسه هست می گن بیا ما کاراتو می کنبم برات...کم هم پول نمی گیرن..کلا پارادوکس هم زیاد می شنوم..یکی می گه واسه همسر باید بری اونجا بعد اقدام کنی...یکی می گه دو هفته بعدش می شه !!!! اینها رو از کی و کجا می شه درست فهمید....من مشکلی ندارام واسه حق مشاوره..به شرطی که طرف هم واقعا بلد باشه !! کسی و میشناسین در این زمینه؟
    اگه راهنمایی کسی بکنه ممنون می شم مرسی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_pop نمایش پست ها
    سلام...آقا یه سوالی، من وقت گرفتم برای سفارت. به نظر شما این پروسه را با مشاوره کسی شروع کنم؟ یا آسونه می تونم خودم؟ الان راستش یه عالمه وکیل و موسسه هست می گن بیا ما کاراتو می کنبم برات...کم هم پول نمی گیرن..کلا پارادوکس هم زیاد می شنوم..یکی می گه واسه همسر باید بری اونجا بعد اقدام کنی...یکی می گه دو هفته بعدش می شه !!!! اینها رو از کی و کجا می شه درست فهمید....من مشکلی ندارام واسه حق مشاوره..به شرطی که طرف هم واقعا بلد باشه !! کسی و میشناسین در این زمینه؟
    اگه راهنمایی کسی بکنه ممنون می شم مرسی...
    اگر حوصله کنی و وقت بزاری این فروم رو بخونی از هر وکیلی در این زمینه ماهر تر میشی ... پس پولتو هدر نده و خودت انجام بده. تو این فروم فکنم همه بچه ها خودشون اقدام کردند و جواب گرفتن

سلام دوستان
    من ایمیل دادم و وقت مصاحبه گرفتم. ولی چند نکته مبهم دارم که ممنون میشم یکی که آگاهی داره برادری کنه و اطلاعات لازم رو بهم بده: من چهار سال سابقه تدریس در دانشگاه دارم، چطور جنبه تمام وقت بودن آن را نشان دهم؟ آخر کسی که در چند دانشگاه حق التدریس درس داده که منطقی نیست گواهی تمام وقت براش صادر کنند! گرچه من میتونم چنین گواهی ای بگیرم. دوم اینکه توی این ایمیل نگفته چقدر پول و به چه حسابی بریزم!؟ و چه وقت واریز کنم؟! و اینکه پر کردن فرم ها که گفته آنلاینه منظورش چیه؟! آخه یک فرم هست که من تکمیلش میکنم و روز مصاحبه تحویل می دم! و سوال آخر اینکه گفته پاسپورتم رو باید تمدید کنم. آیا منظورش تا قبل از وقت مصاحبه است یا همین الان اقدام کنم؟ ضمنن در مورد یک ID صحبت کرده، آیا مربوط به بعد از مصاحبه میشه؟
    ضمنن توی پوزیتیو لیست نیستم ولی امتیازم دقیقا صده، نظرتون چیه؟ ارشد MBA،چهار سال سابقه تدرس در دانشگاه بصورت حق التدریس، یکسال کار تمام وقت در عسلویه، سن 30، مجرد، زبان بالای 72.

Please download the updated Green Card Scheme (GR1) application forms from the website, www.newtodenmark.dk. Complete the forms, create your case order ID and get a color print (A4 size paper), and prepare the required documents stated in the GR1 application forms, together with the extra documents stated below in Persian language which you have to present together with your application forms.
    In case you have studied or worked abroad, please bear in mind that you also have to document your legal stay where you have been abroad. It can be the residency sticker in your passport and all the entry and exit stamps of the foreign country in your passport, original and colored copies (A4 size paper).
    In case your passport does not have enough validity for a long term visa, in the meantime, please get a new passport. From the time you get a case order ID and then apply you cannot change your passport and the decision will be made based on the validity of the passport presented at that time.
    Please note that personal appearance at the time of interview is obligatory. Incomplete forms or documents cannot be processed and therefore a new appointment time will be given on the next available date that due to the busy season might be at a much later time.
    The appointment time for your interview (only for you and does not include any family members) is: Tuesday , 27 August , 2013 at : 10.30
    In case you cannot meet this appointment time for any reason, please cancel it in advance. Please also have in mind that this time cannot be changed or replaced.
    Please also bring the following documents in addition to what has already been asked for in the application form:
    1 قطعه عکس
    اصل گذرنامه معتبر (copy should be on A4 size paper, colored)
    اصل شناسنامه و یک کپی کامل از تمام صفحات آن (A4 size paper, colored)
    اصل گواهی بانکی به زبان انگلیسی – اعتبار این گواهی سه هفته است – زودتر نگیرید
    یک شرح حال کاری به زبان انگلیسی (Resume or CV)
    اصل دانشنامه ها و ریز نمرات
    یک کپی رنگیA4 از پشت و روی دانشنامه ها و ریز نمرات

Fees:
    Residency Application 250 US Dollars
    Authentication 35 US Dollars (per each IR-MFA signature and per each color copy)
    Please make a calculation prior to your appointment time and bring the exact amount in US Dollars (Dollar notes should have been printed 2006 onward). Embassy may not have small notes to return.
    Please note that the amount for residency and authentication is apt to changes and is not refundable.
    Payment of the case order id fee to the Embassy is no longer possible. Because of sanctions Danish Embassy Tehran cannot transfer money abroad. Immigration Service will not start the process of any application before the fee is already in their account.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABSDMHD نمایش پست ها
    شاید سوال مسخره ای باشه ولی برای اطمینان می پرسم منظورتون از زودتر از دو هفته، کم تر از دو هفته است یا بیشتر؟
    من از حساب بانکی م در انگلستان میخوام پرینت بگیرم و اگر بتونم این کار رو روز قبل از سفارت انجام بدم، از نظر فراهم کردن پول راحت تر هستم. میتونم این کار رو بکنم؟ یا باید حسابم از دو هفته قبل پر باشه؟
    (انگلستان از شرایطش، موجودی کامل برای 28 روز قبل از وقت سفارت بود، همین گیجم کرده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rira66 نمایش پست ها
    منظور اينه كه نامه گواهي شما در بازه دو هفته قبل از وقت تحويل مدارك باشه و نه قبل از اين بازه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)