نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1844

موضوع: مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

سلام دوستان . ممنون میش اگه لطف کنید و سوال من رو هم جواب بدید

من پاسپورت دارم و برای اخذ ویزا تحصیلی رفتم سفارت امریکا. ممکنه یه ماه دیگه به من بگن پاسپورتت رو بیار که ویزا رو توش ثبت کنیم.

از طرفی برای معافیت کفالت هم اقدام کردم و احتمالا تا 40 روز دیگه کارت معافیت میرسه دستم.

سوالم اینه که بعد از اینکه کارت معافی رو گرفتم میتونم روی همین پاسپورتم اقدام کنم تا مجوز نامحدود خروج بگیرم؟ یا باید پاسپورت جدید بهم بدن؟ چون اگه پاسپورت جدید لازم باشه اونقوت کارای ویزا به هم میخوره
    بعد از گرفتن کارت معافی چه مراحلی رو باید طی کنم که دیگه نیاز به اخذ مجوز خروج از سازمان نظام وظیفه نداشته باشم؟
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پیگیری کارت معافیت

نقل قول نوشته اصلی توسط usliker نمایش پست ها
    سلام دوستان . ممنون میش اگه لطف کنید و سوال من رو هم جواب بدید

من پاسپورت دارم و برای اخذ ویزا تحصیلی رفتم سفارت امریکا. ممکنه یه ماه دیگه به من بگن پاسپورتت رو بیار که ویزا رو توش ثبت کنیم.

از طرفی برای معافیت کفالت هم اقدام کردم و احتمالا تا 40 روز دیگه کارت معافیت میرسه دستم.

سوالم اینه که بعد از اینکه کارت معافی رو گرفتم میتونم روی همین پاسپورتم اقدام کنم تا مجوز نامحدود خروج بگیرم؟ یا باید پاسپورت جدید بهم بدن؟ چون اگه پاسپورت جدید لازم باشه اونقوت کارای ویزا به هم میخوره
    بعد از گرفتن کارت معافی چه مراحلی رو باید طی کنم که دیگه نیاز به اخذ مجوز خروج از سازمان نظام وظیفه نداشته باشم؟
    مرسی
    بله روی همون پاسپورت بهتون میدن. شما وقتی کارت معافیت رو گرفتی به همرا شناسنامه و کارت ملیت میری اداره مرکزی گذرنامه(ستارخان) ، اونجا پاسپورت رو ازت میگیرن و فردا صبحش با مجوز خروج دائمی بهت تحویل میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)