صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 239

موضوع: تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا TOEFL

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, AmirKabir University Of Technology

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

سلام
    من یک پروفایل تو سایت ets درست کردم و با ووچر واسه آخر شهریور ثبت نام کردم ، بعد از اینکه ثبت نام کردم فهمیدم که قسمت اول فامیلم رو اشتباهی تو middle name نوشتم
    به نظر شما این بعدا مشکل ساز می شه ؟
    اگه آره ، باید چی کار کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ثبت نام، ايجاد پروفايل و ورود به پروفايل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط naderld نمایش پست ها
    سلام
    من یک پروفایل تو سایت ets درست کردم و با ووچر واسه آخر شهریور ثبت نام کردم ، بعد از اینکه ثبت نام کردم فهمیدم که قسمت اول فامیلم رو اشتباهی تو middle name نوشتم
    به نظر شما این بعدا مشکل ساز می شه ؟
    اگه آره ، باید چی کار کنم ؟
    به ETS ایمیل بزنید بپرسید شاید براتون بتونن درستش کنند.
    ویرایش توسط m.a.a : July 7th, 2011 در ساعت 11:29 PM

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : تفاوت یا اشتباه تاریخ یا اسم در مدارک ارسالی مانند نمره ی GRE یا Toefl

مثل اینکه خیلی وقته دیگه بچه ها مشکلات این چنینی ندارن من مشکلم اینه که توی پاسپورتم اسم و فامیلم به جای اینکه با ouنوشته بشه با oo نوشته شده، که فکر میکنم غلطه و تلفظش "او" نمیش، حالا نمیدونم از این به بعد سعی کنم که تمام مدارکمو مثل پاسپورتم بنویسم یا نه، چون با اینجوری نوشتن زیاد حال نمیکنم و اگه مدارکمو اینجوری بفرستم تا آخر عمرم اسم انگلیسیم اینجوری نوشته خواهد شد، ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

Senior Member

پیش فرض اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

بچه ها من تاریخ تولدم رو یه روز اشتباه زدم تو تافل...... 10 می رو 9 می زدم. به ets ایمیل زدم و کارت شناسایی که خواسته بود (ترجمه شناسنامه) رو ایمیل کردم ..ولی در جواب گفته این قبول نیست...زنگ زدم گفت شما این امتحان رو یه سال پیش شرکت کردی و باید پاسپورتتو بفرستی و قول نمیدم تغییر پیدا کنه....دوستان تجربه ای در این مورد دارن؟؟آیا احتمال داره عوض نشه؟؟؟یا اگر با تاریخ اشتباه ریپورت بشه...اشکالی پیش میاد؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

پیش فرض پاسخ : اشتباه در تاریخ تولد ، نام و سایر مسایل مربوط به مشخصات ثبت نامی

عذر میخوام ولی اگر امتحانت رو دادی تقریبن بیچاره شدی، دقیقن اشتباه من هم همین بود و تاریخ تولدم رو یک روز زودتر زده بودم. پس از ارسال دهها ی میل و چندین فکس!! آخر سر تو پروفایلم تغییرش دادند ولی تو کارنامه ها همون اشتباهه رو مینوشتن، بعد که بهشون گفتم خب چرا اینجوریه، گفتن تو پروفایلت تغییر دادیم تا اگر در آینده آزمون دیگری دادی، توی اون آزمون تاریخ تولد صحیحت بیاد.

البته بگم هیچ دانشگاهی به این موضوع گیر نداد برای من
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabak-aut نمایش پست ها
    عذر میخوام ولی اگر امتحانت رو دادی تقریبن بیچاره شدی، دقیقن اشتباه من هم همین بود و تاریخ تولدم رو یک روز زودتر زده بودم. پس از ارسال دهها ی میل و چندین فکس!! آخر سر تو پروفایلم تغییرش دادند ولی تو کارنامه ها همون اشتباهه رو مینوشتن، بعد که بهشون گفتم خب چرا اینجوریه، گفتن تو پروفایلت تغییر دادیم تا اگر در آینده آزمون دیگری دادی، توی اون آزمون تاریخ تولد صحیحت بیاد.

البته بگم هیچ دانشگاهی به این موضوع گیر نداد برای من
    سلام دوست عزیز...من واقعا نگران این موضوع هستم...آیا دانشگاها به این موضوع گیر میدن؟؟سفارت چظور؟؟من برا آمریکا و استرالیا میخام اپلای کنم؟؟به نظرتون دوباره تافل بدم؟؟چاره ی من چیه؟؟تافل شما هم ibt بود؟؟؟ دانشگاهای مونترال به زبان حساس هستن؟؟

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...من واقعا نگران این موضوع هستم...آیا دانشگاها به این موضوع گیر میدن؟؟سفارت چظور؟؟من برا آمریکا و استرالیا میخام اپلای کنم؟؟به نظرتون دوباره تافل بدم؟؟چاره ی من چیه؟؟تافل شما هم ibt بود؟؟؟ دانشگاهای مونترال به زبان حساس هستن؟؟
    من برای این دو کشور نفرستادم، ولی کانادا و اروپا هیچ مشکلی نبود. سفارت کانادا هم مشکلی نبود. من هم ibt دادم.
    به نظر من نه، دوباره امتحان ندید.
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

سلام من هنوز امتحانم رو ندادم که 20 اکتبر میشه. ولی فهمیدم که birth date رو اشتباه وارد کردم. الان میشه درستش کرد؟ از داخل پروفایل که درست نمیشه. یه میل هم به ای تی اس زدم. راه حل چیه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    سلام من هنوز امتحانم رو ندادم که 20 اکتبر میشه. ولی فهمیدم که birth date رو اشتباه وارد کردم. الان میشه درستش کرد؟ از داخل پروفایل که درست نمیشه. یه میل هم به ای تی اس زدم. راه حل چیه؟
    شما روز امتحان به مسول سنتر میگی که تاریخ تولدتو تغییر بده....نگران نباش مشکلی پیش نمیاد...فقط یادت باشه حتما انجام بدی چون بعد از امتحان اصلا نمیشه تغییر داد...من که بعد امتحان نتونستم تغییرش بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    شما روز امتحان به مسول سنتر میگی که تاریخ تولدتو تغییر بده....نگران نباش مشکلی پیش نمیاد...فقط یادت باشه حتما انجام بدی چون بعد از امتحان اصلا نمیشه تغییر داد...من که بعد امتحان نتونستم تغییرش بدم
    راستش امیدوارم که این کارو بشه کرد. ولی تو فروم های مشابه بچه های کشورهای دیگه خوندم که حتی با وجود این کار هم نتونستن تغییرش بدن. شما مورد مشابهی سراغ دارید که تغییر داده باشن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)