صفحه 169 از 397 نخستنخست ... 69119159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179219269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,681 تا 1,690 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1718 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون پول چقدر همراهمون باشه گیر نمیدن؟
    اصلا کسی چک میکنه؟
    من 8000 تا 9000 بیارم به نظرتون مشکلی هست؟
    تا زیر 10000 تا که مشکلی نداره تو کانادا. من پریشب وارد کانادا شدم و جمع پول هام ، دلار آمریکا و کانادا و کمی یورو و لیر ترک و ریال، کمی بالا تر از 10000 تا میشد. declare کردم و منو فرستادن برای کنترل، طرف هم یک لیست پر کرد و منو راهی! ازش پرسیدم راجع به موضوع و گفت حتی اگه یه دلار بیشتر از آن حد داشته باشی باید اعلام بشه.
    خداییش شانس آوردم چمدون هام رو نگاه نکرد وگرنه کلی مواد خوراکی مشکل دار داشتم

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mfeshfesh نمایش پست ها
    تا زیر 10000 تا که مشکلی نداره تو کانادا. من پریشب وارد کانادا شدم و جمع پول هام ، دلار آمریکا و کانادا و کمی یورو و لیر ترک و ریال، کمی بالا تر از 10000 تا میشد. declare کردم و منو فرستادن برای کنترل، طرف هم یک لیست پر کرد و منو راهی! ازش پرسیدم راجع به موضوع و گفت حتی اگه یه دلار بیشتر از آن حد داشته باشی باید اعلام بشه.
    خداییش شانس آوردم چمدون هام رو نگاه نکرد وگرنه کلی مواد خوراکی مشکل دار داشتم
    پسته و تخمه و آجیل و ... جزو مواد خوراکی مشکل زاست؟
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Member maraljoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    پسته و تخمه و آجیل و ... جزو مواد خوراکی مشکل زاست؟
    نه دوست من بیارین مشکلی نداره ، بعدش هم قسمت nuts رو علامت بزنین ، مشکلی نیست ،

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

دوستای گلم
    اگه جیغ نمیزنین و موهامو نمیکشین، بگم که دیروز توی آیکیا یه زودپز دیدم که قرص و محکم هم بنظر میومد. 49 دلار بود قیمتش. فقط محض اطلاع!
    اونایی که عضو "کلوپ زودپزدوستان" هستن، درنظرداشته باشن؛ بجهت لحاظ نمودن مصائب بارکشی از وطن!
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

بچه ها یکی از دوستای من که با پرواز لوفتانزا دو سه شب پیش رفته میگه به ساک کابینش گیر دادن که 13 کیلو بده و مجبور شده یه لپ تاپشو بذاره ایران بمونه!
    من چکار کنم که ساک کابینم اینقدر سنگینه؟!
    واقعا اینقدر گیر میدن؟

عسل هم مجازه؟

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    بچه ها یکی از دوستای من که با پرواز لوفتانزا دو سه شب پیش رفته میگه به ساک کابینش گیر دادن که 13 کیلو بده و مجبور شده یه لپ تاپشو بذاره ایران بمونه!
    من چکار کنم که ساک کابینم اینقدر سنگینه؟!
    واقعا اینقدر گیر میدن؟
    احتمالا خیلی درحال زورآزمایی با ساکشون بودن.
    تاحالا به چهره این دوستانی که دارن کوله شون رو جابجا میکنن دقت کردین که دقیقا یادآور همون چهره قهرمان ملیمون رضازاده هست؛ وقتی داشت رکورد جهانی رو میزد؟ نفس تو سینه حبس. صورت قرمز مثل لبو، هن هن کنان.... تازه وقتی ازشون میپرسن وزن ساکتون چقدره، میگن 4-5 کیلو بیشتر نیست!
    نگران نباشید. درحالت عادی به کوله کسی کاری ندارن.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

دوستان عزیز اگه دوست داشتین برای خودتون چهار تخم یا چیزایی که گلوی آدم رو باز میکنه بیارین. کنار دواها بدردتون میخوره. به خصوص اگه جایی که هستین هوا خشک باشه و سرد و پر سوز (مثل کانادا )) )
    در ضمن اگه با پول کم دارین میاین توی هواپیما غذایی که نخوردین رو بردارین. اشکال نداره. پرواز ها هم که طولانیه. به دردتون می خوره. به خصوص اگه برین هتل یهو صبحانه روز اول براتون گرون در میاد. اولش همه چی براتون خیلی زیاد گرون به نظر میاد.
    موفق باشین

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahmanabc نمایش پست ها
    ممنون،
    چند تا کتابه بزرگه که نمیشه نشست تویه این فرصت اسکن کرد (مثل سیگنال سیستم اپنهایم و حل تمرینش و از این دست ... برای تی ای احتمالا لازم میشه... ایران اصلشو خریدم 10 تومن اونجا گرونه...) به علاوه یه سری لوازم کامپیوتر و لپ تاپ... فکر نکنم 15 کیلو بیشتر بشه...
    :P
    ما که TA هم بودیم و کتاب نو از خود استاد گرفتیم. TA که نباید کتاب بخره. من این ترمی که آمریکا بودم نه کتاب خریدم، نه نرم افزار دانلود کردم، نه فیلم و نه موزیک. هر نرمافزاری هم که نیازه یا رایگانه یا رو کامپیوتر دانشگاه هست. حتی ویندوز 8 رو هم دانشگاه به ما داد رایگان.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

دوستان کسی میدونه مبدل 110 به 220 از کجا میشه تهیه کرد و اونایی که تهیه کردن چند وات بوده و قیمت و وزنش به چه صورتیه؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)