صفحه 4 از 28 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 271

موضوع: بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط piroz نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی لیسانس ریاضی کاربردی دانشگاه علم و صنعت واحد بهشهر.معدل فعلا شونزده.جز ده درصد ممتاز.یک مقاله isi تحقیق در عملیات اکسپت از آمریکا تا تابستون gre subject میتونم نمره ی خوبی بیارم.امیدی هست آمریکا بتونم مستقیما واسه دکترا فاند شم؟واحد بهشهر تاثیر داره تو انتخاب؟
    شما وضعیت نمره زبان رو باید مشخص کنی و همینطور GRE جنرال ...

اگه زبان و gre جنرال و سابجکت خوبی کسب کنید ، هم پذیرش خواهید گرفت و هم فاند !

Junior Member

آخه من دانشجوی لیسانسم.اگه gre subjectم عالی باشه میتونم آزمون تافل و gre general , رو نگیرم؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

نه دوست عزیز جنرال و تافل از الزامات هستند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط piroz نمایش پست ها
    آخه من دانشجوی لیسانسم.اگه gre subjectم عالی باشه میتونم آزمون تافل و gre general , رو نگیرم؟
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی کارشناسی ترم 6 ریاضیات و کاربردها از دانشگاه تهران با معدل 15.5 هستم! فعالیت هایی از قبیل تدریس خصوصی در پایه های دبیرستان و راهنمایی دارم و همچنین در کارسوق های کار و اندیشه هم شرکت داشته ام . هیچ آزمون زبانی هم هنوز نداده ام. میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاههای آمریکا و کانادا و البته اروپا چقدر شانس دارم !!؟
    من علاقه ام بیشتر به فیلد جبر هستش اگه میشه دانشگاههایی رو که در این زمینه فعالیت میکنند و من احتمال گرفتن پذیرش رو ازشون دارم را لیست کنید!!
    و در آخر اگه میشه راهنمایی کنید چه کارهایی رو تو این مدت که هنوز کارشناسیم رو تموم نکردم بکنم تا تاثیر خوبی برای اپلای داشته باشه؟
    با تشکر

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام دوست عزیز
    شما در صورتی که بتونید معدلتون رو به 16 برسونید و تافل بالای 100 بیارید (با تلاش تو یه سال کار شاقی نیست) و GREسابجکت و جنرال خوب بیارید برای آمریکا شانس خوبی دارید (اروپا رو نمیدونم) البته کلا برای مستر فاند گرفتن احتمالش کمتره. اینو تو سایت دانشگاه ها هم میتونید بخونید که اولویت با دکترا هاست. برای phD مستقیم هم میتونید اقدام کنید که خب با تافل بالا شانس (نسبتا)خوبی دارید. در نهایت بدانید و آگاه باشید که پذیرش گرفتن تا درصدی شانسی است. اما شما با یه رزومه خوب شانس ریجکت شدن رو میتونید به حداقل برسونید. بعد هم این اطلاعاتی که شما خواستید رو کسی نمیتونه کامل و یه جا و قلمبه بهتون بده! و باید کلا سرچ کنید و سرچ کنید ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط golisaeed نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی کارشناسی ترم 6 ریاضیات و کاربردها از دانشگاه تهران با معدل 15.5 هستم! فعالیت هایی از قبیل تدریس خصوصی در پایه های دبیرستان و راهنمایی دارم و همچنین در کارسوق های کار و اندیشه هم شرکت داشته ام . هیچ آزمون زبانی هم هنوز نداده ام. میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاههای آمریکا و کانادا و البته اروپا چقدر شانس دارم !!؟
    من علاقه ام بیشتر به فیلد جبر هستش اگه میشه دانشگاههایی رو که در این زمینه فعالیت میکنند و من احتمال گرفتن پذیرش رو ازشون دارم را لیست کنید!!
    و در آخر اگه میشه راهنمایی کنید چه کارهایی رو تو این مدت که هنوز کارشناسیم رو تموم نکردم بکنم تا تاثیر خوبی برای اپلای داشته باشه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

با سلام
    با تشکر
    به پاس کردن درس های جبری با نمره خوب(مخصوصا درسهای ارشد!) و گرفتن ریکام از استادهای مربوطه و احتمالا شناخته شده هم فکر کنید...

Junior Member

با تشکر از ravak و ali262
    یه سوال دیگه ای داشتم اونم اینه که آیا تو دوره لیسانس میشه مقاله ای داد که ارزش داشته باشه و تاثیر گذار؟؟؟؟
    بعد میخواستم بدونم واسه اپلای باید اول با یه استاد صحبت کنم یا همینجوری اپلیکیشن پر کنم ؟؟؟ یعنی استاد اوکی بده حله یا اینکه یه کمیته ای تشکیل میشه برای نتیجه گیری؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید!!

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

تو رشته ریاضی RA تقریبا وجود نداره. پس تماس با استاد هم به شما به اون صورت کمک نمیکنه و مستقیم اپلای کنید تا دپارتمان براتون TA در نظر بگیره (البته اسپیکینگ تافل در اینجا نقش پیدا میکنه) در مورد مقاله هم که تو لیسانس ریاضی تقریبا غیرممکنه تو ارشد هم به ندرت اتفاق میافته به خصوص تو ریاضی محض مقاله نوشتن واقعا شوخی نیست مطالعه ی زیاد میخواد به علاوه باید تحلیل ریاضی تون عمیق باشه. (البته استثنا هم هستند اساتیدی که کیلویی مقاله میدن دانشجو تایپ میکنه اسم اون رو هم میزنن!)
    با تشکر از ravak و ali262
    یه سوال دیگه ای داشتم اونم اینه که آیا تو دوره لیسانس میشه مقاله ای داد که ارزش داشته باشه و تاثیر گذار؟؟؟؟
    بعد میخواستم بدونم واسه اپلای باید اول با یه استاد صحبت کنم یا همینجوری اپلیکیشن پر کنم ؟؟؟ یعنی استاد اوکی بده حله یا اینکه یه کمیته ای تشکیل میشه برای نتیجه گیری؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید!!

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق ارذبيلي با معدل 18.25 تموم كردم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

به نظر من شرایطتتون خوبه با یه تافل بالای 90 شانس بالایی دارید (برای شروع یه تافل آزمایشی امیربهادر بدید ببینید در چه سطحی هستید و چقد باید کار کنید). برای آشنایی با نحوه ی اپلای کردن هر کشوری به فروم قسمت مربوط به همون کشور سر بزنید و بپرسید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق ارذبيلي با معدل 18.25 تموم كردم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)