صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 17181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 286

موضوع: bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg, Humboldt Universität zu Berlin, Master Biophysik

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiiiiim نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت ددلاین داره تموم میشه . میشه کمکم کنید!!!
    من از دانشگاه Jena پذیرش کلاس زبان گرفتم. زیرش فقط توضیح داده ک این ب معنای جایگاه در دانشگاه نیست. ولی من بعد از اتمام و موفقیت تو کلاسها... میتونم در رشته ی تاریخ هنر اپلای کنم.
    این پذیرش الان معتبره؟ چون ب من پذیرش خود رشته رو نداده. ولی زیرش نوشته ک بعدا چ رشته ایی میخوام اپلای کنم.
    سفارت با این ویزا میده؟
    همین که توی نامه اسم رشته و مستر یا کارشناسی رو ذکر کرده برای سفارت کفایت میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-AUT

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن امتحان DSH در دانشگ

سلام.من لیست دانشگاه ها و رشته ها رو استخراج کردم.فقط هرچی سایت دانشگاه ها را گشتم نتونستم بفهمم اینکه آیا دانشگاه با مدرک B1 من، کلاس زبان داره اونجا که من بتونم توش شرکت کنم.همین پذیرش مشروط. میشه بگید چه دانشگاهی پذیرش مشروط میدن؟
    * من میخام کورسی که میخونم به آلمانی باشه.برای مستر هم اقدام میخام بکنم.رشته انرژی های نو و تجدیدپذیر
    ممنون
    ویرایش توسط eng_ama : October 23rd, 2016 در ساعت 02:36 PM

Junior Member

سلام دوستان.
    در مورد پذیرش ارشد به زبان آلمانی سوال دارم
    من شنیدم امکان گرفتن پذیرش مشروط هست این پذیرش مشروط با مدرک b2 یعنی چی؟
    یعنی با b2 میشه برای دانشگاه اپلای کرد بعد دانشگاه خودش میفرسته کلاس زبان؟ یا اینکه یعنی با b2 میشه درخواست کلاس زبان داد فقط؟
    ممنون

سلام می خواستم بدونم در صورت گرفتن پذیرش مشروط از دانشگاه های المان
    اگه زمان شروع شدن کلاس ها تا اومدن ویزا مدرک تست داف گرفته شه
    در ای صورتتکلیف کلاس های امادگی خود دانشگاه که ثبت نام شده و قید شده در خود پذیرش چی میشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط asalkeymanesh نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم در صورت گرفتن پذیرش مشروط از دانشگاه های المان
    اگه زمان شروع شدن کلاس ها تا اومدن ویزا مدرک تست داف گرفته شه
    در ای صورتتکلیف کلاس های امادگی خود دانشگاه که ثبت نام شده و قید شده در خود پذیرش چی میشه؟
    دو نوع پذیرش مشروط هست الان:
    1- پذیرش مشروط که شما مثلا برای فوق مکانیک پذیرش گرفتی. منتها قبلش باید د اس ها یا تست داف یا هر مدرک مشابه بدی. خود دانشگاه هم کلاس زبان میذاره براتون که شهریه اش رو میگیره.
    2- پذیرش مشروط که شما پذیرش رشته رو ندارید و فقط قید شده کلاس زبان.
    حالا شما اگه تست داف گرفتین بنا به نوع پذیرش فرق میکنه. ولی اکثرشون ازنوع شماره 1 هستند. تست داف رو میدین و ثبت نام میکنین برای رشته و میشین دانشجوی رسمی دانشگاه. البته اگه تست داف 4 به بالا گرفته باشید.

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : bedingte Zulassung پذیرش مشروط به شرکت در کلاس زبان و دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    دو نوع پذیرش مشروط هست الان:
    1- پذیرش مشروط که شما مثلا برای فوق مکانیک پذیرش گرفتی. منتها قبلش باید د اس ها یا تست داف یا هر مدرک مشابه بدی. خود دانشگاه هم کلاس زبان میذاره براتون که شهریه اش رو میگیره.
    2- پذیرش مشروط که شما پذیرش رشته رو ندارید و فقط قید شده کلاس زبان.
    حالا شما اگه تست داف گرفتین بنا به نوع پذیرش فرق میکنه. ولی اکثرشون ازنوع شماره 1 هستند. تست داف رو میدین و ثبت نام میکنین برای رشته و میشین دانشجوی رسمی دانشگاه. البته اگه تست داف 4 به بالا گرفته باشید.
    با پذیرش مشروط نوع 2 (پذیرش مشروط که شما پذیرش رشته رو ندارید و فقط قید شده کلاس زبان) هم میشه ویزا گرفت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    با پذیرش مشروط نوع 2 (پذیرش مشروط که شما پذیرش رشته رو ندارید و فقط قید شده کلاس زبان) هم میشه ویزا گرفت؟
    قبلا که میگرفتند. الان رو نمیدونم. ضنا لازمه گرفتن این نوع ویزا فکر میکنم به این صورت بود که شما باید اول وجه کلاس زبان رو به حساب دانشگاه یا هر مرکز مسیول دیگه ای واریز میکردین بعدش دانشگاه یه نامه بهتون میداد مجدد. شما با اون نامه میرفتین برای مصاحبه روز سفارت.

سلام دوستان
    من در مورد رشته های Zulassungfrei سوال دارم. دوستی که در آلمان مشغول به تحصیل هست به ینده گفتن، دانشگاهها وقتی مینویسن Zulassungfrei، معمولا تمام کساییکه Bewerbung ارسال میکنن (و شرایط اولیه مثل حداقل مدرک زبان رو دارن) رو میپذیره. آیا همینطور هست؟ امیدوارم جای درستی سوالم رو مطرح کرد باشم. ممنون از راهنماییتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در مورد رشته های Zulassungfrei سوال دارم. دوستی که در آلمان مشغول به تحصیل هست به ینده گفتن، دانشگاهها وقتی مینویسن Zulassungfrei، معمولا تمام کساییکه Bewerbung ارسال میکنن (و شرایط اولیه مثل حداقل مدرک زبان رو دارن) رو میپذیره. آیا همینطور هست؟ امیدوارم جای درستی سوالم رو مطرح کرد باشم. ممنون از راهنماییتون
    به صورت تیوری بله .لی نمیشه گفت 100 درصد همه رو میگیرن. ممکنه مدرک لیسانس فرد متقاضی با رشته موردنظر تطابق نداشته باشه و به همین دلیل مثلا ریجکت کنن. البته رشته های Zulassungsfrei هم بعضی هاشون یه سری شرایط دارند مثل معدل و ...
    شما ممکنه از یه رشته که Zulassungsfrei هست پذیرش نگیرین و بالعکس از یه رشته که Zulassungsbeschränkt هست پذیرش بگیرین.

Junior Member

سلام
    یه راهنمایی لازمه: پس روند کار برای منکه تازه المانی شروع کردم اینطوره : درخواست بدم--بعد از پذیرش
    (تااونموقع اماده امتحان بشم) - امتحان شرکت کنم اگه قبول شدم با همون کارا رو جلو ببرم اگه نه برم المان و در کلاسهای زبان اونجا شرکت کنم
    این فرضیات درسته بنظرتون
    PLUS VLTRA

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)