صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 99

موضوع: مهاجرت و مشکل خواب

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : تحصیلات من در خارج!

داریم از موضوع تاپیک منحرف میشیماااااااا !!!

بعد خداوندگار فروم میاد هممونو به جزای اعمالمون میرسونه هاااااا !!!!

حالا این عکس ببینید

419337_240632222693274_140751639348000_500716_500039116_n.jpg

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin Raad نمایش پست ها

حالا این عکس ببینید

البته این بحثها هیچ ربطی به اپلای نداره و فکر میکنم کل تاپیک انحراف باشه. ولی چون من این عکس رو زیاد دیدم و باهاش مخالفم بد نیست نظر شخصیم رو بگم. متاسفانه من همون عکسهای ردیف بالا رو متناسبتر با ایران میدونم و زندگی اکثر ایرانیها رو اینطوری میدونم. این عکس پایین در مورد تهران رو درست نمیدونم چون اکثرا هوای تهران اینقد آلوده هست که هیچی دیده نمیشه. به فرض هم که اینطوری باشه. این فقط یه گوشه از تهران هست و خیلی از شهرهای دیگه و یا حتی بقیه نقاط تهران مثل عکس بالایی هست.
    در مورد ماشین چند درصد مردم اون ماشینای لوکس پایینی رو دارن؟ چند درصد پیکان دارن؟ بازم به نظرم همون بالایی درستتر هست.
    در مورد خونه خوب خیلیا رو میتونید تو ایران پیدا کنید که خونشون واقعا خرابه هست یا اصلا خونه ندارن. هر چند که با عکس بالایی موافق نیستم ولی چند درصد مردم خونه ای مثل پایینی دارن؟
    در مورد طرز لباس پوشیدن هم باید بگم منهای شهرهای بزرگ تو اکثر شهاهای کوچیک چادر هنوز بسیار فراگیر هست.
    من شرایط حال حاضر ایران رو یه چیزی بین دو حالت میدونم که به حالت بالایی نزدیکتر هست.
    حالا اگه میخواید خودتون رو گول بزنید حرفی نیست ولی اگه خونه و ماشینتون مثل پایینی هست باید بدونین کمتر از 1 درصد ایرانیها این شرایط زندگی رو دارن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

وحید جان
    این عکس ها منعکس کننده نظرات من نیستند فقط برای ادامه بحث و موضوع تاپیک گذاشتم.در ضمن این تاپیک برمبنای قوانیین فروم ایجاد شده و مرتبط با مسائل در محیط جدید است و هر اشکالی میتونید به مدیر محترم این بخش اتابک عزیز ارجاع بدید.

با تشکر

اطلاعاتي در مورد مولتي ويتامين wellwomen
    http://www.vitabiotics.com/wellwoman/
    اين يك نوع مولتي ويتامين هست كه واسه ضعف عمومي بدن، دردهاي عضلاني و ... تجوويز ميشه بسلامتي پست و مو و چشم هم كمك ميكنه !!!! سرشار از ويتامين b12 و املاح ديگه هست. انواع مختلفي هم دارد كه بسته بنظر دكتر مي تونيد از يكيش استفاده كنيد . ولي بازم بايد با مشورت دكتر خورده بشه ايران هم بود تا چند وقت پيش الانم هست ولي بازارآزاد!! البته نگيريد از بازار آزاد مگه اينكه قبلا دارو رو گرفته باشيد و بشناسيد چون ممكنه داروي مشابه و كار كشورهاي عربي باشه!! راستي قبلا كه ايرانم بود اگه نسخه دكتر داشتيد بيمه واستون تاييد ميكرد و يه مقدار از پولشو هم ميداد. از اونجايي كه پرخوابي بعضيها از ضعف عمومي بدن و بويژه كم خوني ( فقر آهن ) ناشي ميشه ( توضيحات كاملترش پست 79) پس اين مي تونه موثر باشه!!!!
    ویرایش توسط artima : March 5th, 2012 در ساعت 12:09 PM
    ... و چه زود دير ميشود!

Junior Member Arsenal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software

حالا این عکس ببینید

از اونجا که شکاف طبقاتی داره تو ایران زیاذ میشه من فکر می کنم 70 درصد مردم شرایط ردیف بالایی عکسو دازند و 5 در صد شرایط ردیف پایینو و 25 در صد هم یه چیزی بین این دوتا

نقل قول نوشته اصلی توسط Arsenal نمایش پست ها
    از اونجا که شکاف طبقاتی داره تو ایران زیاذ میشه من فکر می کنم 70 درصد مردم شرایط ردیف بالایی عکسو دازند و 5 در صد شرایط ردیف پایینو و 25 در صد هم یه چیزی بین این دوتا
    منم کاملا موافقم!
    اینکه بیشتر مهاجر های ایرانی تحصیل کرده هستند به نظر من افتخار نیست! بلکه ثابت می کنه در ایران جایی برای افراد تحصیل کرده وجود نداره و مجبورا مهاجرت (فرار) کنن! در نتیجه بیشتر افرادی که در ایران می مونن شبیه همون ردیف بالایی هستند

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

متاسفانه این موضوع باعث شده خیلی ها فقط به مساله تحصیل در خارج از کشور به دید تنها راه فرار نگاه کنن. چون ویزای دانشجویی ریسک کمتری و در واقع شانس بیشتری داره. از خیلی هایی که با من اومدن اینجا اکثراً بی خیال درس و تحصیل شدن و با مقایسه ورودی های مختلف می شه افت سطح علمی رو در خیلی ها که تازه وارد می شن دید! من به شخصه نم خوام به کسی توهین کنم یا کسی رو زیر سوال ببرم اما علاقه مندی برای تحصیل داره خیلی کمرنگ می شه و هدف خیلی ها فقط استفاده از ویزای دانشجویی برای "در ایران نموندن" شده. البته راه آُونی هم نیست و من منکر تلاش و استعداد اونایی که واقعاً به عشق تحصیل و پبشرفت اومدن خارج نیستم. اما بعضی جاها دیگه بهم بر می خوره وقتی بعضی از ایرانی ها رو می بینم که اسم دانشجو رو دارن ولی از حداقل استانداردهای تحصیلی که ذاتاً باید برای یک علاقمند به تحصیل وجود داشته باشه بی بهره هستن. امیدوارم خودم و همه خوانندگان این مطالب جزو این دسته نباشیم. کاش شرایط تو کشورمون بهتر بود تا این افت رو نمی دیدیم. فکر می کنم دوستان دیگه هم همچین مشاهده ای داشته باشن. من ادعایی ندارم اما زیاد دیدم که فقط به خاطر فرار از شرایط ایران ویزا گرفتن و دانشجو شدن تا اینکه بیان واقعاً دنبال تحصیل ... متاسفم!

نقل قول نوشته اصلی توسط panizza نمایش پست ها
    منم کاملا موافقم!
    اینکه بیشتر مهاجر های ایرانی تحصیل کرده هستند به نظر من افتخار نیست! بلکه ثابت می کنه در ایران جایی برای افراد تحصیل کرده وجود نداره و مجبورا مهاجرت (فرار) کنن! در نتیجه بیشتر افرادی که در ایران می مونن شبیه همون ردیف بالایی هستند
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

...خداوندگار فروم میاد هممونو به جزای اعمالمون میرسونه ها!!!!
    اصولا که خداوندگار در همه جا حضور دارند و از رگ گردن به فروم نزدیک تر هستند...!

داریم از موضوع تاپیک منحرف میشیم!!!
    متاسفانه من با تا حدودی با پست دوست عزیزم mfard موافق هستم، خیلی از دوستان فقط چون دریافت ویزای دانشجویی را با ریسک و خطر کمتر می بینند، اقدام به اپلای برای دانشگاه می کنند...تعدادی از دوستان هم هستند که بر عکس ار ابتدا قصدشون عزیمت برای تحصیل و حتی بازگشت دوباره به ایران برای ادامه زندگی است ولی وقتی با شرایط اونجا مواجه می شوند و زندگی خودشون و فضای حاکم بر جامعه اونجا رو با ایران مقایسه می کنند، تصمیم به اقامت می گیرند...
    دو تجربه شخصی در اختیارتون بگذارم؛
    در سال های ابتدایی دوران کارشناسی ام(حدود سال 83) یکی از استادان (اعضای هیئت علمی) دانشکده و گروه ما از سرزمین گوزن های شمالی بازگشت...دقیقا می تونم بهتون بگم که به یکسال نکشید که ایشون هیئت علمی بودن در دانشگاه تهران رو (که از حق نگذریم شاید آرزوی خیلی از بچه های تحصیلکرده باشه) را به لقاش بخشید و برگشت به دیار غربت دوباره!
    حتی همین حدود 3 سال پیش شرایط مشابهی برای یکی دیگر از استاتید گروه ما ولی در برخورد با کشور چشم های درشت! (منظور ژاپن!!) اتفاق افتاد که البته این بار ایشون رو به زور 1000 وثیقه و تعهد و... نگه داشتند! ولی تا جایی که من شنیدم هنوز هم دنباله برگشتن به ژاپن هستند!
    آقا حالا این دو مثال که اساتید دانشگاه تهران بودند (یعنی یک حداقل های در زندگی تحصیلی و کاری آنها وجود داشت)، شما تصور کنید من دانشجو/دانشپذیر دیگه چه احساسی در برخورد با اون جوامع خواهم داشت؟!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mfrad نمایش پست ها
    متاسفانه این موضوع باعث شده خیلی ها فقط به مساله تحصیل در خارج از کشور به دید تنها راه فرار نگاه کنن. چون ویزای دانشجویی ریسک کمتری و در واقع شانس بیشتری داره. از خیلی هایی که با من اومدن اینجا اکثراً بی خیال درس و تحصیل شدن و با مقایسه ورودی های مختلف می شه افت سطح علمی رو در خیلی ها که تازه وارد می شن دید! من به شخصه نم خوام به کسی توهین کنم یا کسی رو زیر سوال ببرم اما علاقه مندی برای تحصیل داره خیلی کمرنگ می شه و هدف خیلی ها فقط استفاده از ویزای دانشجویی برای "در ایران نموندن" شده. البته راه آُونی هم نیست و من منکر تلاش و استعداد اونایی که واقعاً به عشق تحصیل و پبشرفت اومدن خارج نیستم. اما بعضی جاها دیگه بهم بر می خوره وقتی بعضی از ایرانی ها رو می بینم که اسم دانشجو رو دارن ولی از حداقل استانداردهای تحصیلی که ذاتاً باید برای یک علاقمند به تحصیل وجود داشته باشه بی بهره هستن. امیدوارم خودم و همه خوانندگان این مطالب جزو این دسته نباشیم. کاش شرایط تو کشورمون بهتر بود تا این افت رو نمی دیدیم. فکر می کنم دوستان دیگه هم همچین مشاهده ای داشته باشن. من ادعایی ندارم اما زیاد دیدم که فقط به خاطر فرار از شرایط ایران ویزا گرفتن و دانشجو شدن تا اینکه بیان واقعاً دنبال تحصیل ... متاسفم!
    خوب این خیلی منطقیه دوست من. شما یا می خوای بری درس بخونی و بمونی یا می خوای کسب علم کنی و برگردی. از اونجایی که تحصیلات تو جو قعلی ایران هیچ گونه ارزشی نداره چه مادی چه معنوی( نظر شخصی فاقد اعتبار) گزینه ی رفتن و موندن اهمیت بیشتری پیدا می کنه و وقتی آدم هدفش این باشه صد در صد اولویت اولش ویزا و اقامت و ... میشه (به قول شما "در رفتن") تا کیفیت تحصیل، حالا دوتاش با هم باشه که چه بهتر و خیلی ها هم دو تا رو با هم به دست میارن.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

موافقم دوست عزیز، اما بعضی جاها دیگه واقعاً آبرو ریزی شده بخدا! اقامت یا کار به چه قیمتی؟ بعضی ها چنان آبروی دانشجوهای ایرانی رو می برن که جای سر بلند کردن واسه بقیه (که حالا می خوان 50 -50 هم درس بخونن و هم اقامت بگیرن) نمی ذارن! اینکه تو دانشگاهت همه دیدشون به دانشجوهای ایرانی این باشه که فقط دنبال اقامت هستن از همین رفتارها و ضعف بوجود میاد که متاسفانه جبرانش چندان آسون نیست. نمی دونم شاید من دور و برم اینجوری زیاد دیدم و جاهای دیگه اینطور نیست. موفق باشید همه تون

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    خوب این خیلی منطقیه دوست من. شما یا می خوای بری درس بخونی و بمونی یا می خوای کسب علم کنی و برگردی. از اونجایی که تحصیلات تو جو قعلی ایران هیچ گونه ارزشی نداره چه مادی چه معنوی( نظر شخصی فاقد اعتبار) گزینه ی رفتن و موندن اهمیت بیشتری پیدا می کنه و وقتی آدم هدفش این باشه صد در صد اولویت اولش ویزا و اقامت و ... میشه (به قول شما "در رفتن") تا کیفیت تحصیل، حالا دوتاش با هم باشه که چه بهتر و خیلی ها هم دو تا رو با هم به دست میارن.
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)