نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 394

موضوع: آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpouyan نمایش پست ها
    ببخشید اگر وقت نکردم که پست های قبلی رو دقیق بخونم. تو بخش رایتینگ، برای issue و argument به ترتیب چقدر می تونیم بنویسم؟(چند کلمه؟) ، چقدر خوبه که بنویسیم؟
    اون طور که من می دونم 350-400 کلمه هر بخش باید باشه. کمتر از 350 کلمه بنویسید بابت کوتاهی متن ازتون نمره کم میشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

نقل قول نوشته اصلی توسط may نمایش پست ها
    اون طور که من می دونم 350-400 کلمه هر بخش باید باشه. کمتر از 350 کلمه بنویسید بابت کوتاهی متن ازتون نمره کم میشه.
    نه اشتباهه. شما تو رایتینگ GRE باید تا جایی که می تونی بنویسی. اصلا 4 صفحه خالی بهت میدن که اگه تونستی پرش کنی. اصلا مثل آیلتس و تافل نیست. کتاب پرینستون بطور خیلی خلاصه و بسیار مفید رایتینگ GRE رو توضیح داده که پیشنهاد می کنم بخونید.

Verbal_Workout_for_the_New_GRE_4nd_Edition
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
    نه اشتباهه. شما تو رایتینگ GRE باید تا جایی که می تونی بنویسی. اصلا 4 صفحه خالی بهت میدن که اگه تونستی پرش کنی. اصلا مثل آیلتس و تافل نیست. کتاب پرینستون بطور خیلی خلاصه و بسیار مفید رایتینگ GRE رو توضیح داده که پیشنهاد می کنم بخونید.

Verbal_Workout_for_the_New_GRE_4nd_Edition
    من دقیقا فرمایش دکتر برزآبادی رو برای این دوستمون نوشتم. حداقل قابل قبول 350 تا 400 کلمه هست حداکثر هم نداره! هر چقدر می تونی منطقی، درست و بدون اشکال، با کلمات و قواعد نسبتا سطح بالا توی نیم ساعت بنویسی بنویس، ولی کمتر از 350-400 دیگه نباشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)