صفحه 173 از 176 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1756

موضوع: کارشناسی ارشد - شانس گرفتن پذیرش (***پست آخر خوانده شود***)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - شانس گرفتن پذیرش (رعایت الگوی پست اول اجباری است)

معدل : 16.66
    دانشگاه قبلی : کرمان
    رشته : صنایع
    مقالات خارجی:ا دونه تمومه دارم ارسالش میکنم.یکی دیگه در حاله کار کردنم که تا 3 ماه دیگه تمومه
    مقالات داخلی : -
    تالیف کتاب : ندارم
    سابقه کار :حل تمرین تحقیق در عملیات دو ترم.یه ترم مدرس کانون زبان
    مدرک زبان : B1 آلمانی
    دانشگاه مورد نظر در آلمان :فرق نداره
    رشته مورد نظر:ارشد مهندسی صنایع.هرچند میدونم خوده صنایع دقیقا نیست
    تحصیل توی رشته های آلمانی زبان رایگانه؟؟؟؟؟
    چون آیلتس ندارم قصد دارم توی دانشگاه هایی بخونم که آلمانی ارایه میشه؟ خرجم چقدره کلا؟ماهی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد - شانس گرفتن پذیرش (رعایت الگوی پست اول اجباری است)

معدل : 17.7
    دانشگاه قبلی : صنعتی امیرکبیر
    رشته : مهندسی کامپیوتر
    مقالات خارجی: شاید از پروژه کارشناسیم یه چیزی در بیاد. فعلا در هاله ای از ابهامه
    سابقه کار : حل تمرین. سابقه کارهای غیررسمی دارم ولی خب سندی ازشون ندارم مثل تدریس و...
    مدرک زبان : آیلتس 6.5 میگیرم به زودی
    سایر افتخارات و مدارک: افتخارات داشتم کلاهمو مینداختم هوا.

دانشگاه مورد نظر در آلمان : هر کدوم بهتره تو رشتم و بتونم فاند بگیرم
    رشته مورد نظر: ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یا شبکه

یه توضیحی هم اضافه کنم : اینکه هم دوست دارم دانشگاهش زیاد دیگه ته جدولی نباشه از طرفی هزینه ترمیشم نمیتونم بدم ( مخصوصا که زبان انگلیسی رایگان نیست، دنبال فاندم ).قبول دارم کلا توقعات بالاست، ولی جور دیگه ای برام امکان مهاجرت وجود نداره! البته 8 هزار یورو هزینه زندگی در سال رو تقریبا انشالله میتونم بدم. نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم وگرنه چون خیلی به تحصیل و زندگی در آلمان علاقه دارم کلی سوال دارم.
    پیشاپیش ممنونم از وقتی که میذارید

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

فاند برای دوره ارشد به صورت فول زیاد نیست بنابراین انتخاب های زیادی به اون صورت ندارید که بخواید بینش گزینش کنید
    با توجه به معدل و داشنگاهتون شانس دارید ولی هر جا با شریطتتون میخورد اقدام کنید چون هیچی تضمینی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط alipi نمایش پست ها
    معدل : 17.7
    دانشگاه قبلی : صنعتی امیرکبیر
    رشته : مهندسی کامپیوتر
    مقالات خارجی: شاید از پروژه کارشناسیم یه چیزی در بیاد. فعلا در هاله ای از ابهامه
    سابقه کار : حل تمرین. سابقه کارهای غیررسمی دارم ولی خب سندی ازشون ندارم مثل تدریس و...
    مدرک زبان : آیلتس 6.5 میگیرم به زودی
    سایر افتخارات و مدارک: افتخارات داشتم کلاهمو مینداختم هوا.

دانشگاه مورد نظر در آلمان : هر کدوم بهتره تو رشتم و بتونم فاند بگیرم
    رشته مورد نظر: ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار یا شبکه

یه توضیحی هم اضافه کنم : اینکه هم دوست دارم دانشگاهش زیاد دیگه ته جدولی نباشه از طرفی هزینه ترمیشم نمیتونم بدم ( مخصوصا که زبان انگلیسی رایگان نیست، دنبال فاندم ).قبول دارم کلا توقعات بالاست، ولی جور دیگه ای برام امکان مهاجرت وجود نداره! البته 8 هزار یورو هزینه زندگی در سال رو تقریبا انشالله میتونم بدم. نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم وگرنه چون خیلی به تحصیل و زندگی در آلمان علاقه دارم کلی سوال دارم.
    پیشاپیش ممنونم از وقتی که میذارید
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

Junior Member

فاند برای دوره ارشد به صورت فول زیاد نیست بنابراین انتخاب های زیادی به اون صورت ندارید که بخواید بینش گزینش کنید
    با توجه به معدل و داشنگاهتون شانس دارید ولی هر جا با شریطتتون میخورد اقدام کنید چون هیچی تضمینی نیست
    اگه فقط هزینه دانشگاه waive بخوره کافیه. نمیدونم منظورتون از فول فاند چیه ولی فقط شهریه مد نظرم بود.
    و چیکار باید بکنم تا شانس پذیرش ( با فاند و بدون فاند ) برای دانشگاه های خوب بیشتر بشه؟ و به نظرتون برای چه دانشگاههایی بیشتر شانس دارم؟ ( لطفا چند تا معرفی کنید )

رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط alipi نمایش پست ها
    اگه فقط هزینه دانشگاه waive بخوره کافیه. نمیدونم منظورتون از فول فاند چیه ولی فقط شهریه مد نظرم بود.
    و چیکار باید بکنم تا شانس پذیرش ( با فاند و بدون فاند ) برای دانشگاه های خوب بیشتر بشه؟ و به نظرتون برای چه دانشگاههایی بیشتر شانس دارم؟ ( لطفا چند تا معرفی کنید )
    اگر مشکلتون فقط شهریه هست که خیلی از دانشگاه های المان اصلا شهریه ندارن! نمیدونم کی بهتون گفته انگلیسی رایگان نیست ! زبان تدریس هیچ ربطی به شهریه نداره!
    https://www.daad.de/deutschland/stud...l-programs/en/
    از اینجا رشته رو سرچ کنید و در قسمت additional feature گزینه no tuition fee رو بزنید
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

رشته و دانشگاه
    زیست

اگر المانی بلدید که خوشا به سعادتتون
    لینکی که در پست قبلی دادم رو نگاه کنید دنبال رشته خودتون باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
    معدل : 16.66
    دانشگاه قبلی : کرمان
    رشته : صنایع
    مقالات خارجی:ا دونه تمومه دارم ارسالش میکنم.یکی دیگه در حاله کار کردنم که تا 3 ماه دیگه تمومه
    سابقه کار :حل تمرین تحقیق در عملیات دو ترم.یه ترم مدرس کانون زبان
    مدرک زبان : B1 آلمانی
    دانشگاه مورد نظر در آلمان :فرق نداره
    رشته مورد نظر:ارشد مهندسی صنایع.هرچند میدونم خوده صنایع دقیقا نیست
    تحصیل توی رشته های آلمانی زبان رایگانه؟؟؟؟؟
    چون آیلتس ندارم قصد دارم توی دانشگاه هایی بخونم که آلمانی ارایه میشه؟ خرجم چقدره کلا؟ماهی؟

Junior Member

آقا ممنون از لینکی که گذاشتی
    چطوری توش سرچ کنم.مثلا MBA توش سرچ میزنم فقط سه تا دانشگاه میاره بالا که این یعنی علامت تعجب بزرگ.من زبان تحصیل رو آلمانی انتخاب میکنم.توی subject رشته من باید همون industrial engineering بنویسم یا آلمانیشو.دو تاش نوشتم نیومد.یا اینکه من دارم خنگ بازی در میارم؟؟

معدل: 16.03
    دانشگاه قبلی: آزاد تهران جنوب
    رشته: کارشناسی IT
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب: ندارم
    سابقه کار: 2 سال کار در یکی از شرکت های برتر در زمینه امنیت شبکه، در حال حاضر به عنوان مهندس شبکه در یکی از بزرگترین ISP های ایران کار میکنم. در 3 موسسه مطرح کشور در زمینه شبکه (Cisco) بیش از 2 سال هسا که تدریس میکنم. مجموعا 2 سال سابقه کار بیمه ای و 2 سال هم بدون بیمه در زمینه IT و شبکه دارم.
    مدرک زبان: در حال گذراندن دوره زبان آلمانی-زبان انگلیسی رو خوب بلد هستم اما تاحالا پی گیر امتحان نبودم و مدرکی ندارم.
    سایر افتخارات و مدارک: مدارک شبکه از موسسات معتبر و قابل تایید سازمان فنی حرفه ای شامل CCNA-CCNP R&S-CCIE R&S-MCITP ( البته به زودی در حال سفر به ترکیه برای امتحانات بین المللی در این زمینه هستم )
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: ترجیحا دانشگاهی که در شهر کلن یا دست کم نزدیک به آن باشد. ولی به هر حال اگر شرایط ایجاب کنه هر شهری باشه مشکلی نیست. البته رایگان بودن بسیار حائز اهمیت میباشد.
    رشته مورد نظر در دانشگاه: IT/Network

رشته و دانشگاه
    زیست

بدون مدرک زبان کارتون سخته باید داشنگاهی که انتخاب میکنید جوری باشه که بدون مدرک بررسیتون کنه و بهتون پذیرش مشروط بده که این رو با خود داشنگاه باید چک کنید
    از توی همون سایتی که دادم میتونید دنبال رشتتون باشید و داشنگاه هایی که شهریه ندارن رو جستجو کنید...برای پذیرش هم شانس خوبی دارید
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_mehdiamiri نمایش پست ها
    معدل: 16.03
    دانشگاه قبلی: آزاد تهران جنوب
    رشته: کارشناسی IT
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب: ندارم
    سابقه کار: 2 سال کار در یکی از شرکت های برتر در زمینه امنیت شبکه، در حال حاضر به عنوان مهندس شبکه در یکی از بزرگترین ISP های ایران کار میکنم. در 3 موسسه مطرح کشور در زمینه شبکه (Cisco) بیش از 2 سال هسا که تدریس میکنم. مجموعا 2 سال سابقه کار بیمه ای و 2 سال هم بدون بیمه در زمینه IT و شبکه دارم.
    مدرک زبان: در حال گذراندن دوره زبان آلمانی-زبان انگلیسی رو خوب بلد هستم اما تاحالا پی گیر امتحان نبودم و مدرکی ندارم.
    سایر افتخارات و مدارک: مدارک شبکه از موسسات معتبر و قابل تایید سازمان فنی حرفه ای شامل CCNA-CCNP R&S-CCIE R&S-MCITP ( البته به زودی در حال سفر به ترکیه برای امتحانات بین المللی در این زمینه هستم )
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: ترجیحا دانشگاهی که در شهر کلن یا دست کم نزدیک به آن باشد. ولی به هر حال اگر شرایط ایجاب کنه هر شهری باشه مشکلی نیست. البته رایگان بودن بسیار حائز اهمیت میباشد.
    رشته مورد نظر در دانشگاه: IT/Network

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
    آقا ممنون از لینکی که گذاشتی
    چطوری توش سرچ کنم.مثلا MBA توش سرچ میزنم فقط سه تا دانشگاه میاره بالا که این یعنی علامت تعجب بزرگ.من زبان تحصیل رو آلمانی انتخاب میکنم.توی subject رشته من باید همون industrial engineering بنویسم یا آلمانیشو.دو تاش نوشتم نیومد.یا اینکه من دارم خنگ بازی در میارم؟؟
    سایت daad معمولا رشته های اینترنشنال رو خوب میاره و برای جستجوی رشته های به زبان آلمانی قوی نیست، در کل برای جستجوی رشته خوب نیست اونقدرا هم.
    از لینک هایی که در پست 2 و 6 و 37 این تاپیک عنوان شده برای جستجو استفاده کنید.
    سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

خوندن این تاپیک به تمام دوستانی که تازه این راه رو شروع کردن توصیه میشه.

راستی من برای شما در تاپیک مهندسی صنایع در آلمان نوشتم که از کجا جستجو کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)