صفحه 33 از 90 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی

سلام، مهمه تو مقاله اسم چندم نوشته شه؟ مثلا اگه نفر سوم باشی بازم ارزش داره؟
    ویرایش توسط yas_ : July 1st, 2013 در ساعت 11:00 AM

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط yas_ نمایش پست ها
    سلام، مهمه تو مقاله اسم چندم نوشته شه؟ مثلا اگه نفر سوم باشی بازم ارزش داره؟

دوست من

بله توالی اسم ها قطعا تاثیر دارد. در این مورد بحث های مفصلی در انجمن انجام شده که می توانید ملاحظه کنید. اگر نفر سوم هم باشید تاثیر دارد، البته روشن است که تاثیرش کمتر است. سعی کنید همیشه اسامی را به ترتیب زحمتی که کشیده اند بزنید، به ویژه اگر تعداد نویسندگان زیاد است.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکل با Corresponding Author و اضافه شدن نویسنده ی جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    سلام،

به نظر بنده شما اگه جا داره می تونی بری پیش استادت یه طوری بپیچونیش بگی که مقاله قبول نمی کنه اضافه کردنشو و به جاش بگی اسم طرفو تو acknowledgment میارم که اینطوری حرفش زمین نیفته!

اگه جا نداره بنویس اسمشو آخر اسما ولی corresponding باش. در کل اسمت اول باشه پشتش یه لشکر بچین

حالا یه سوال واسه خودم پیش اومده اینکه دکتر هیئت علمی corresponding باشه یا بنده ی حقیر به نظرتون میتونه رو accept مقاله تاثیر بذاره؟
    اگه اسم استاد آخرين نفر باشه، اما Corres باشه امتياز نفر اول را ميگيره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض اضافه کردن نویسنده جدید بعد از پذیرش اولیه مقاله؟!

با سلام
    کسی میدونه آیا میشه یه مقاله رو به اسم خودت بفرستی و بعد از اینکه چکیده آن پذیرش شد (یا پذیرش اولیه کل مقاله)، تو فرصتی که برا تصحیح و ارسال نهایی میدن اسم شخص دیگری رو هم به نویسنده مقاله اضافه کرد؟ آخه من از لحاظ اخلاقی به کسی مدیونم اما به دلایلی دوست ندارم تا یه حرکت مثبتی که همان پذیرش اولیه هست به اون شخص خبر بدم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اضافه کردن نویسنده جدید بعد از پذیرش اولیه مقاله؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamzeh1003 نمایش پست ها
    با سلام
    کسی میدونه آیا میشه یه مقاله رو به اسم خودت بفرستی و بعد از اینکه چکیده آن پذیرش شد (یا پذیرش اولیه کل مقاله)، تو فرصتی که برا تصحیح و ارسال نهایی میدن اسم شخص دیگری رو هم به نویسنده مقاله اضافه کرد؟ آخه من از لحاظ اخلاقی به کسی مدیونم اما به دلایلی دوست ندارم تا یه حرکت مثبتی که همان پذیرش اولیه هست به اون شخص خبر بدم
    بله دوست عزیز میشه بعد از اینکه کامنت های داوران برای شما جهت ریوایز ارسال شد، اسم کسان دیگه رو اضافه کنید. حتی در مرحله بعد و بعد از تائید نهایی مقاله برای چاپ هم میشه سم اضافه کرد (البته بعد از ارسال پرووف مقاله توسط شما دیگه هیچ کاری و اسمی رو نمیشه تغییر داد)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    بله دوست عزیز میشه بعد از اینکه کامنت های داوران برای شما جهت ریوایز ارسال شد، اسم کسان دیگه رو اضافه کنید. حتی در مرحله بعد و بعد از تائید نهایی مقاله برای چاپ هم میشه سم اضافه کرد (البته بعد از ارسال پرووف مقاله توسط شما دیگه هیچ کاری و اسمی رو نمیشه تغییر داد)
    البته من فکر میکنم در این حالت از تمام نویسنده های مقاله باید موافقت کتبی گرفته شود.
    در کل در این مرحله اضافه کردن یه نام دیگه کمی عجیب به نظر میرسه واسه اونا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE in UTD

نقل قول نوشته اصلی توسط alk نمایش پست ها
    البته من فکر میکنم در این حالت از تمام نویسنده های مقاله باید موافقت کتبی گرفته شود.
    در کل در این مرحله اضافه کردن یه نام دیگه کمی عجیب به نظر میرسه واسه اونا
    نه همیشه!همچین موضوعی برای ما هم اتفاق افتاده بود و نیازی به موافقت کتبی تمامی نویسنده ها وجود نداشت. البته بگم که ما در ژورنال Springer پیپر دادیم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahoo نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستداران پژوهش. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد معماری هستم و قبلاً یک مقاله علمی پژوهشی با استاد راهنما دادم که چاپ هم شد، حالا یک مقاله علمی پژوهشی دیگر دارم که میخواهم برای داوری ارسال کنم ولی موضوع اینجاست که در پیشبرد این مقاله خواهرم که دکتری داروساز است به من بسیار کمک کرده و می خواهم اسم او را دوم بنویسم. حالا به نظر شما اینکه در یک مقاله علمی پژوهشی نویسنده دوم رشته ای نامرتبط داشته باشد نامتعارف نیست؟ یعنی به نظرتون ایجاد حس منفی در داورها نمیکنه؟ چه کار می تونم بکنم؟؟؟ آخه واقعاً نصف کارهای مقاله رو اون انجام داده!!!
    سلام٬ دوست به نظرم بهترین بخش برای نام ایشون شاید بخش Acknowledgement باشه تا ابتدای مقاله...

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

دوستان یه سوال

من به دلایل مالی میخوام به مقاله ی کنفرانس اکسپت شدم اسم دونفر دیگرو اضافه کنم(هنوز رجیستر نکردم و فک کنم بدون مشکل بشه تو camera ready اضافه کرد) حالا بحث اینجاست که این کارو مثلا کردم حالا بعدش بخوام این مقالرو بهش یکم اضافه کنم بدم ژورنال اونو میشه دیگه اسم خودم و استاد توش باشه؟ منظور اینکه ارزش حقوقی میگیره بودن اونا تو لیست نویسندگان کنفرانسه و نبودنشون تو ژورنال؟

راستیتش موندم چیکار کنم من برای این کنفرانس فقط بخاطر این مقاله دادم برای دفاع ارشدم چیزی داشته باشم و گرنه کارم احتمالا ارزش چاپ شدن تو یه مجله ی IF یک به بالارو داره تقریبا موقع فرستادنم کامل بود برای ژورنال و فقط به دلایل زمانی و اصرار استاد و اینکه فصل اپلای نزدیکه دادمش به کنفرانس.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    دوستان یه سوال

من به دلایل مالی میخوام به مقاله ی کنفرانس اکسپت شدم اسم دونفر دیگرو اضافه کنم(هنوز رجیستر نکردم و فک کنم بدون مشکل بشه تو camera ready اضافه کرد) حالا بحث اینجاست که این کارو مثلا کردم حالا بعدش بخوام این مقالرو بهش یکم اضافه کنم بدم ژورنال اونو میشه دیگه اسم خودم و استاد توش باشه؟ منظور اینکه ارزش حقوقی میگیره بودن اونا تو لیست نویسندگان کنفرانسه و نبودنشون تو ژورنال؟
    بله کاملا ممکنه بتونند در آینده ادعایی داشته باشند و کار شما در اضافه کردن این افراد بخاطر پول هم کاملا غیر حرفه ای و غیر قانونی است.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)