نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 991 از 1841 نخستنخست ... 49189194198198298398498598698798898999099199299399499599699799899910001001104110911491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,901 تا 9,910 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک

با سلام. برای ویزای توریستی والدین برای قسمت مالی، موجودی حساب کافیه یا گردش حساب میخواد؟ گواهی عدم سو پیشینه چی؟برای کسی که خانه داره ساپورت مالی علاوه بر گواهی حساب، چیز دیگری هم لازمه؟ ضمانت ساپورت مالی؟ ممنون از پاسختون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

نقل قول نوشته اصلی توسط gorzdaran نمایش پست ها
    راستی الان از دوستان کسی ویزای توریستی اخیرا گرفته بگه چقدر طول کشید ؟ بعد از روز بیومتریک، یک حسابی دستمون بیاد خیلی استرس نکشیم
    دوست عزیز، این سوال رو خیلی ها می پرسند. اصلاً هم جواب مشخصی نمیشه داد. بستگی به پرونده ها داره واقعاً. داشتیم 2 روز بعد بیومتریک ویزا بیاد تا بعضی ها که حتی 2 تا 3 ماه کشیده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Lakehead University

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    با سلام. برای ویزای توریستی والدین برای قسمت مالی، موجودی حساب کافیه یا گردش حساب میخواد؟ گواهی عدم سو پیشینه چی؟برای کسی که خانه داره ساپورت مالی علاوه بر گواهی حساب، چیز دیگری هم لازمه؟ ضمانت ساپورت مالی؟ ممنون از پاسختون.
    نامه تمکن مالی که یک صفحه هستش فقط شامل سه عدد مهم Credit Turnover، Debit Turnover و Balance کافیست. سوپیشینه اصلاً نیاز نیست. به خانه داشتن نداشتن مربوط نیست که. جز حساب بانکی، اسناد خانه و زمین هم نیازه ارائه شه به عنوان Tie که البته در همون رسته مدارک مالی آپلود میشه در مدارک.

سلام،
    شخصی که دعوتنامه برای ویزای توریستی میفرسته لازمه شرایط خاصی داشته باشه؟ مثلا اگر شغل ثابت نداشته باشه یا اگر PR باشه مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokhmoh نمایش پست ها
    سلام،
    شخصی که دعوتنامه برای ویزای توریستی میفرسته لازمه شرایط خاصی داشته باشه؟ مثلا اگر شغل ثابت نداشته باشه یا اگر PR باشه مشکلی پیش میاد؟
    بستگان درجه اول شما باشند و دارای PR یا سیتیزنی یا حتی ویزای دانشجویی. شغل چندان مهم نیست مگر اینکه تعهد مالی بدید بابت هزینه هاشون در اونصورت باید تکمن مالی نشان بدهید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط nedy نمایش پست ها
    نامه تمکن مالی که یک صفحه هستش فقط شامل سه عدد مهم Credit Turnover، Debit Turnover و Balance کافیست. سوپیشینه اصلاً نیاز نیست. به خانه داشتن نداشتن مربوط نیست که. جز حساب بانکی، اسناد خانه و زمین هم نیازه ارائه شه به عنوان Tie که البته در همون رسته مدارک مالی آپلود میشه در مدارک.
    مرسی از پاسختون. منظور از خانه دار،شغلشان بود! دعوت نامه ای که میفرستیم براشون باید ثبتی باشه؟و اینکه ضمانت بدیم هزینه هاشون رو متقبل میشیم باید تو دعوت نامه باشه یا نامه جدا؟مدارک دیگری از شخص دعوت کننده لازم نیس که تهیه کنیم؟
    ممنون از وقتی که میگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بستگان درجه اول شما باشند و دارای PR یا سیتیزنی یا حتی ویزای دانشجویی. شغل چندان مهم نیست مگر اینکه تعهد مالی بدید بابت هزینه هاشون در اونصورت باید تکمن مالی نشان بدهید.
    ممنون از پاسختون، من برادرم PR داره ولی ساکن کانادا نیست. به نظرتون دعوتنامه رو از برادر بگیرم بهتره یا از یه دوست که سیتیزن هستش و شغل داره تو کانادا؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokhmoh نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، من برادرم PR داره ولی ساکن کانادا نیست. به نظرتون دعوتنامه رو از برادر بگیرم بهتره یا از یه دوست که سیتیزن هستش و شغل داره تو کانادا؟
    منطقاً برادرتون ولی خب وقی ایشون کانادا نیستند چه دلیلی می خواهند در دعوت نامه بنویسند؟ چون مسلما برای بازدید ایشون که تشریف نمی برید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

دوستان سلام
    ببخشید من پزشک هستم.
    سابقه سفر فقط به دوبی دارم.
    یک ماه پیش با خانمم اقدام کردیم برای ویزای شنگن هلند برای شرکت تو یه کنفرانس، با اینکه مدارکمون کامل کامل بود از طرف سفارت درخواست ویزامون رد شد.
    حالا یه دعوت نامه از داییم از کانادا دارم و میخوام با ویزای موقت یک ماه برم کانادا اما اینبار تنها و بدون همسرم.
    بنظرتون با توجه به سابقه رد شدن ویزای شنگن، احتمال دادن ویزای کانادا (البته الان که تنها و بدون همسرم میخوام اقدام کنم) چقدر هست؟
    و اینکه ریسکش رو بپذیرم یا اینکه احتمال رد شدن زیاده و ارزش نداره سابقه خودمو خراب کنم؟
    ممنون میشم در اولین فرصت کمکم کنید

برای مادرم که خانه دار هستند میخوام ویزای توریستی اقدام کنم. ممنون میشم لطف کنید جواب این سوالات رو اگه دوستان شرایط مشابه داشتند بگن.

Do you have a job in the country where you currently live
    ?
    No
    Do you depend on someone for financial support? (با توجه به اینکه پدرم فقط شاغل هستند برای هزینه های زندگی، و من اینجا خودم هزینه ها رو تقبل می کنم)
    Yes

آیا موجودی حساب مادرم کافیه؟یا با گردش چند ماهه باید باشه؟نامه ضمانت مالی از طرف پدرم هم لازمه؟

ممنون از پاسختون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)