صفحه 43 از 146 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر خیام

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

سلام به همه دوستان خوبم
    من دیروز واسه امتحان نوامبر ثبت نام کردم
    کلاس توجیحی برگزار شد و اطلاعات خوبی رو گرفتم (که البته متن کاملش رو براتون تا چند روز دیگه میذارم )
    الان فقط نکته ای که فکر می کنم ضروریه رو میگم چون این باعث نگرانی خود من هم بود
    سایت سفارت فرانسه ارسال نتایج به دفتر مهاجرت رو تایید کرد ولی چگونگیش رومشخص نکرد
    عملکرد سفارت فرانسه اینطوریه که بعد از دریافت نتایج یک کد یونیک به همراه نتیجه آزمون رو به ازای هر فرد برای دفتر مهاجرت ارسال می کنه
    دفتر مهاجرت میتونه با لاگین شدن به سایت مربوطه و وارد کردن اون کد اطلاعات فرد و زمان آزمون رو بدست بیاره
    ولی دفتر مهاجرت زمانی این کار رو انجام میده که ما مدرک tcfq رو ارائه کنیم در واقع یک تاییدیه است که از قبل ارسال شده
    پس تا زمانی که ما مدرکی رو ارائه نکنیم دفتر مهاجرت هیچ اطلاعاتی راجب آزمون های ما نداره
    و میتونیم با خیال راحت امتحان رو چند بار شرکت کنیم (البته اگه زمان داشته باشیم ) و وقتی به نتیجه رسیدیم آخرین کد آزمون و مدرک رو براشون ارسال کنیم

Junior Member

سلام ،
    من مدارکم رو قبل از پایان سال 2010 فرستادم و هنوز فایل نامبر دریافت نکردم . می خواستم بدونم الان تو این شرایط باید دنبال امتحان TCFQ باشم ؟ کجا می تونم برای امتحان ثبت نام کنم ؟ نتیجه اون رو چطور به مدارکم که قبلا ارسال کردم پیوست کنم ؟

Junior Member sartre آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناس ارشد زبان فرانسه (دانشگاه فردوسي مشهد)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_italy نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتـــــ، فایلتا کِی میزاری؟؟ کجا میزاری ؟؟؟؟؟
    یه کتاب tcf هم هست به همراه سی دی که حدود 180 صفحس. خیلی به دردتون می خوره.
    le francais est la langue d'amour

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_2544 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوبم
    من دیروز واسه امتحان نوامبر ثبت نام کردم
    کلاس توجیحی برگزار شد و اطلاعات خوبی رو گرفتم (که البته متن کاملش رو براتون تا چند روز دیگه میذارم )
    الان فقط نکته ای که فکر می کنم ضروریه رو میگم چون این باعث نگرانی خود من هم بود
    سایت سفارت فرانسه ارسال نتایج به دفتر مهاجرت رو تایید کرد ولی چگونگیش رومشخص نکرد
    عملکرد سفارت فرانسه اینطوریه که بعد از دریافت نتایج یک کد یونیک به همراه نتیجه آزمون رو به ازای هر فرد برای دفتر مهاجرت ارسال می کنه
    دفتر مهاجرت میتونه با لاگین شدن به سایت مربوطه و وارد کردن اون کد اطلاعات فرد و زمان آزمون رو بدست بیاره
    ولی دفتر مهاجرت زمانی این کار رو انجام میده که ما مدرک tcfq رو ارائه کنیم در واقع یک تاییدیه است که از قبل ارسال شده
    پس تا زمانی که ما مدرکی رو ارائه نکنیم دفتر مهاجرت هیچ اطلاعاتی راجب آزمون های ما نداره
    و میتونیم با خیال راحت امتحان رو چند بار شرکت کنیم (البته اگه زمان داشته باشیم ) و وقتی به نتیجه رسیدیم آخرین کد آزمون و مدرک رو براشون ارسال کنیم
    دوست عزیز
    این طور که شما میگین نیست.
    نتیجه امتحان به اداره مهاجرت ارسال میشه و اداره مهاجرت هم آن را به صورت اتوماتیک به پرونده شما اضافه میکند چه شما مدرک را ارسال کنید چه ارسال نکنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام،من می‌خوام واسه تحصیل در فرانسه اقدام کنم و امتحانم با کسائی که میخوان برای قبک اقدام کنن فرق داره،کسی‌ هست که مثل من باشه و امتحان تکف رو داده باشه؟!!!ممنون میشم کمکم کنه.سیتی هست که اونجا عدم امتحان بده و خودمو بسنجم؟!!!
    ویرایش توسط shamim65 : October 30th, 2011 در ساعت 12:05 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط ferry نمایش پست ها
    دوست عزیز
    نتیجه امتحان به اداره مهاجرت ارسال میشه و اداره مهاجرت هم آن را به صورت اتوماتیک به پرونده شما اضافه میکند چه شما مدرک را ارسال کنید چه ارسال نکنید.
    موفق باشید
    لطفا مدرکتون رو برای این صحبت بفرمایید.
    در حالیکه در این پست چیز دیگری آمده است.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post528023

ضمنا هیچ چیز بهتر از یک مثال واقعی عملی نیست:همانطور که قبلا گفتم کسی را می شناسم که امتحان داده بود و نمره اش حتی بالاتر از حد مورد نیاز بود، زمانی که کپی مدرک را برای سفارت فرستاد، ایمیلی به این شرح برایش آمد که تا زمانی که اصل مدرک را نفرستد و آنها آنرا نداشته باشند قانونا نمی توانند آنرا در پروسه مهاجرت لحاظ کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط anastaz نمایش پست ها
    salam,man mikham vase tahsil dar france eghdam konam va emtehanam ba kasaie ke mikhan baraye qebec eghdam konan fargh dare,kasi hast ke mesle man bashe va emtehane TCF ro dade bashe?!!!mamnun misham komakam kone.siti hast ke unja adam emtehan bede va khodamo besanjam?!!!
    یشنهاد می کنم با هماهنگی مدیریت سایت یک تاپیک جدا بزنید، برای TFI که تاپیک جدا است

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط epa نمایش پست ها
    سلام ،
    من مدارکم رو قبل از پایان سال 2010 فرستادم و هنوز فایل نامبر دریافت نکردم . می خواستم بدونم الان تو این شرایط باید دنبال امتحان TCFQ باشم ؟ کجا می تونم برای امتحان ثبت نام کنم ؟ نتیجه اون رو چطور به مدارکم که قبلا ارسال کردم پیوست کنم ؟
    در مورد امتحان دادن که دوستان در اینجا نظرات مختلف و متفاوت دارند که هریک بجای خود قابل احترام است، بسته به وضعیت پرونده و دمند بودن، سطح زبان فرانسه و.... باید خودتان تصمیم بگیرید. به عقیده بنده( که فقط یک نظر است و خودم هم اینکار را کرده ام) اگر در سطحی هستید که از فکر می کنید از A2 بالاتر می شوید و در حالت فرس ماژور و.... نیستید امتحان تستی دادن خوب است.

برای شرایط، آدرس و سوالات و .... پست های از این صفحه به بعد را بخوانید. اگر سوال داشتید بفرمایید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%86%29/page20

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر خیام

نقل قول نوشته اصلی توسط ferry نمایش پست ها
    دوست عزیز
    موفق باشید
    دوست من مطلبی رو که اعلام کردم عین صحبتی بود که مسئولین سفارت اعلام کردند و تاکید داشتند امتحان بدون ارسال مدرک هیچ تاثیری در پرونده مهاجرت نداره
    شاد باشید .

دوستانی که امتحان tcfq مورخه 26 سپتامبر شرکت کرده بودند اطلاع دارن که نتایجش رو بخش فرهنگی اعلام کرده؟اگه که اعلام کرده یه خلاصه از وضعیت مطالعشون به انضمام نمره دریافتی بذارن ممنون میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)