صفحه 419 از 638 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429469519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_42 نمایش پست ها
    سلام دوستان...من یه چیزی قبلا دیده بودم الان با دیدن این جمله شک کردم. قبلا تو یکی از تاپیک ها گفته بودن تا مدت 3 4 ماه فرصت داریم که تو پاسپورت مهر دانمارک بخوره یعنی یه سر باید تو این 3 ماه رفت به دانمارک ولی بعد میشه برگشت و از اون به بعد ویزا تا 3 سال اعتبار داره و تو این 3 سال فرصت داریم که دنبال کار بگردیم حالا چه تو ایران به صورت اینترنتی یا تو دانمارک...لطفا کسی که اطمینان داره کمک کنه
    با سلام
    دوست عزیز منظور اون تاپیک بالا اینه که به شما ویزای 6 ماهه داده می شه ولی چون برای انجام کارهاتون تو دانمارک 1/5 ماه وقت لازمه بهتره 4/5 ماه بعد از گرفتن ویزاتون دانمارک باشید.
    در ضمن بعد از گرفتن گرین کارت شما حداکثر می تونید 6 ماه از دانمارک خارج بشید و در اون 6 ماه که بیرون دانمارک هستید باید خونه و آدرس داشته باشید در غیر اینصورت گرین کارتتون باطل می شه .

Junior Member

سلام یه سوالی دارم ممنون میشم جواب بدین
    من بدون سابقه کارم 120 امتیاز میارم ! وجود سابقه کارالزامی که نیست ؟ اقای شریف یا کس دیگه اگه کمک کنه یه دنیا ممنونش میشم.

ممنونم خیلی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oilafamila نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    بالاخره پس از حدود 8.5 ماه ویزای من هم اومد. جا داره از کمک و همفکری همه دوستان بخصوص آقا بهزاد، رامین، کاوه و به صورت ویژه آقا امیر عزیز تشکر کنم.
    برخی موارد رو خواستم جهت اطلاع دوستان بگم که شاید جالب باشه.....
    1- نامه رسید مدارک اگر صادر و ارسال بشه معمولا 3 ماهه می یاد که در مورد من حدود 4 ماه شد...
    2- براساس نامه ای که با عنوان دریافت مدارک اومد، ویزای من می بایست 3 ماه پس از اون تاریخ یعنی حدود اواخر فروردین صادر می شد که نشد....
    3- از اواسط فروردین ماه تا اواخر خرداد من حدود 6 تا 7 بار با دانمارک تماس گرفتم که در ابتدا می گفتند ویزای شما 27 مارس (7 فروردین) صادر شده و وقتی می گفتم چیزی دریافت نکردم، عذرخواهی می کردند و میگفتند: نه، هنوز در حال بررسی هست!!!!!!!
    4- در روز 16 خرداد از سفارت تماس گرفتند و گفتند شما ریجکت شدین!!!؟؟؟!!!، بیایین مدارکتون رو تحویل بگیرین..... ما هم با کلی ناراحتی رفتیم و پس از چندین ساعت معطلی، مدارک ما رو برگرداندند. وقتی مدارک رو چک کردم، دیدم فایل اعلام ارزیابی، امضا نداره!!! در متن امتیاز من 100 می شه!!!! در نتیجه گیری گفتند که شما امتیازتون 100 نیست!!!!.... وقتی بهشون گفتم با کمال خونسردی گفتند به ما ارتباطی نداره، با آفیسرتون در دانمارک تماس بگیرین!!! جالب اینجا بود که من روز قبلش با دانمارک تماس گرفتم و اونا گفته بودند که مدارک در حال بررسی است و طی هفته های آتی خبرش رو اعلام می کنیم...
    5- حالا شما تصور کنین در این لحظه چه احساسی دارین. شانس من در این لحظه حضور دوست عزیزم، امیر در کپنهاگ بود. یک معرفی نامه برای ایشون نوشتم و امضا کردم . ایشون هم با اون نامه به اداره مربوطه در دانمارک مراجعه کردند و مورد رو حضوری پیگیری کردند. جالب بود که نفرات شاغل در آن اداره، ارسال این نامه بدون امضا و ... را یک اشتباه بزرگ اعلام کردند و مجدداً گفتند که به زودی پاسخ نهایی اعلام میشه و این ارزیابی اعتبار ندارد!!!!
    6- من هم طی نامه ای که برای خانم خادمپور و خانم مغروری ارسال کردم، کل داستان رو بیان کردم و درخواست کردم مقابل وضعیت درخواست من در سیستم ثبت سفارت عبارت ریجکت شده را حذف کنند و منتظر خبر اصلی باشند.
    7- بالاخره دوشنبه 27 خرداد تماس گرفتند که ویزای من و همسرم هر دو صادر شده و برای تحویل به سفارت مراجعه کنم.
    8- سفارت برخلاف گذشته هیچ ایمیلی برای من و همسرم ارسال نکرد (در هر دو پاسخ) و نتیجه پرینت شده را حضورا تحویل داد.
    9- روز سه شنبه 28 خرداد به صورت تلفنی و پیک با پرداخت حدود 490 هزار تومان، بیمه مسافرتی رو برای هر دو نفر تهیه کردم.
    10- روز چهارشنبه صبح ساعت 9 به سفارت مراجعه کردیم. پاسپورت ها رو تحویل دادیم و پرینت فایل تایید ویزا رو تحویل گرفتیم.
    11- پنج شنبه ساعت 3 بعدازظهر برای دریافت پاسپورت به سفارت رفتیم و پاسپورت ها رو تحویل گرفتیم.....

امیدوارم برای همه دوستان خبرهای خوش بدون دردسر و به راحتی بیاد....
    خوش باشین
    علیرضا
    دوست عزیز خیلی خوشحال شدم که ویزاتون راگرفتید،یک سوال هم ازتون داشتم ،شما واسه خودتون و همسرتون به صورت همزمان درخواست کرده بودید که همزمان ویزا گرفتید؟

Junior Member

من بدون سابقه کار 120 امتیاز میارم ! وجود سابقه کارالزامی که نیست ؟ اقای شریف یا کس دیگه اگه کمک کنه یه دنیا ممنونش میشم.

ممنونم خیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    من هم اصل را بردم هم ترجمه. نگرفتن گفتن نیاز نیست!!! بعد از چندماه سفارت کسر مدارک را مجدد ازم خواست که فارسی عقدنامه هم یکیش بود!!
    با تشکر از راهنمایی شما
    پس مدرک دیگه ای لازم نیست؟
    و اگر بعد از آمدن ویزای همسرم اقدام کنم چقدر زما میبرد تا ویزای منم حاضر بشه که با هم بریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی شما
    پس مدرک دیگه ای لازم نیست؟
    و اگر بعد از آمدن ویزای همسرم اقدام کنم چقدر زما میبرد تا ویزای منم حاضر بشه که با هم بریم؟
    من بعد از 1.5 ماه برای همسرم اقدام کردم که انشاالله باهم بیاد
    اگه می خواهید باهم برید اقدام کنید. همه بچه هایی که ویزاشون با هم اومده همین کار کردن
    اگر صبر کنید تا ویزای خودتون بعد اقدام کنید ممکن خیلی طول بکشه تا ویزای همسرتون ok بشه. کسانی بودن که یکسال 9ماه 8ماه طول کشیده (بچه های فرم) ولی 4-5 ماهم داشتیم.
    به هر حال اگه زودتر اقدام کنید به نفعتونه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط arams نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یک سوال داشتم از دوستانی که کپنهاک هستند. مدتیه دارم دنبال خونه می گردم . اطلاعاتی می خواستم راجبه کمون ها. دقیقا چطور میشه فهمید محدوده این کمون ها رو ؟ و من اگه بخوام بلفرض یکی از کلاس های زبان kiss یا sporgcenter hellerup شرکت کنم باید در کمون خاصی باشم؟
    و دوم اینکه کمونی هست که هزینه این کلاسها رو پرداخت نکنه؟ مثلا شنیدم دوستانی می گن می خوایم بریم کمون فلان چون هزینه موسسه kiss رو می ده.

ممنن ازراهنماییتون
    سلام شما اگه كمون كپنهاگ باشيد ميتونيد در موسسات ia sprogcenter,vuf, sprogcenter hellerup,و چند تا ديگه مجانى ثبت نام كنيد ولى kiss كمون كپنهاگ و قبول نميكنه و حتما بايد در hellerup يا gladsaxe باشيد .

Member oilafamila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc in Food Science & Technology - Shaheed Beheshti University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shekofeh نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی خوشحال شدم که ویزاتون راگرفتید،یک سوال هم ازتون داشتم ،شما واسه خودتون و همسرتون به صورت همزمان درخواست کرده بودید که همزمان ویزا گرفتید؟
    سلام.
    از اظهار لطفتون ممنونم. فاصله اقدام همسرم و من حدود 27 روز بود (تاریخ ها در محل امضا به صورت کامل درج شده)...
    موفق و پیروز باشین
    متقاضی مهاجرت به کانادا (کبک): ارسال مدارک: Jun 2011 ، امتیاز رشته: 6، دریافت فایل نامبر: Dec 2011،تاریخ دعوت به مصاحبه: ؟؟؟
    متقاضی گرین کارت دانمارک: تحویل مدارک متقاضی اصلی: 3 اکتبر 2012، مدارک همراه: 1 نوامبر 2012، صدور رسید مدارک: 16 ژانویه 2013، نتیجه : 11 ژوئن 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD63 نمایش پست ها
    من بدون سابقه کار 120 امتیاز میارم ! وجود سابقه کارالزامی که نیست ؟ اقای شریف یا کس دیگه اگه کمک کنه یه دنیا ممنونش میشم.

ممنونم خیلی
    سابقه کار و زبان الزامی است

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط AMD63 نمایش پست ها

ممنونم خیلی
    منم تقریبا همچین سوال پرسیدم و دوستان نظرشون این بود با توجه به اینکه هدف از این گرین کارت جذب نیروی متخصص برای کار هست، در نتیجه بدون داشتن سابقه ی کار با مشکل مواجه میشید. الیبته بعضی ها هم نظرشون بر خلاف این بود و می گفتند صرفا امتیاز مهم هست. ولی من فکر میکنم حالت اول منطقی هست.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)