نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 468 از 651 نخستنخست ... 368418458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478518568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,671 تا 4,680 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط admiin نمایش پست ها
    دستتون درد نكنه ،مال من هم همون سه مرحله سبز شده ،ولي انگار زياد به وقتي كه اقدام كرديم مربوط نيست چون اون دوستمون يك هفته بعد از ما اقدام كرده و خوشبختانه جوابشون اومده ،شما كي اقدام كردين ؟انگار شما از سرويس خاصي استفاده كردين
    من و همسرم از سرویس سریع استفاده کردیم و از استانبول اقدام کردیم. که با این سرویس معمولا تا کمتر از پنجاه روز جواب میدن. و اگر از این سرویس استفاده نکنی خیلی بیشتر طول میکشه.
    من نهم ژانویه وقت داشتم و بیست ژانویه مدارک رو پست کردیم و نمیدونم کی رسیده به اون مرکز. وکیلمون نداد شماره رفرنس پستی رو به ما که ما چک کنیم .
    از زمانی که مدارک سابمیت میشه شفیلد منتظر خبر باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان براى آقا هومن براى ويزاى دوم كه spouse گفتيد نام داره امتحان جديدى هست كه بايد بديم؟ و اينكه مدارك مشابه أولى ولى صد در صد نيست لطف ميكنيد اگه زحمتى نيست بگيد چه چيزايى أضافه هست يا اينكه چه چيزايى بايد ثابت كنيم ؟
    آقا هومن معمولاً اگه حضورى بريم چقدر طول ميكشه ويزاى دوم بياد راهى هست كه زودتر بياد؟
    خيلى ممنونم واقعاً اين فورم عاليه كمك زيادى ميكنه و اطلاعاتى داره كه واقعاً هرجايى پيدا نميشه دمتون گرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    من و همسرم از سرویس سریع استفاده کردیم و از استانبول اقدام کردیم. که با این سرویس معمولا تا کمتر از پنجاه روز جواب میدن. و اگر از این سرویس استفاده نکنی خیلی بیشتر طول میکشه.
    من نهم ژانویه وقت داشتم و بیست ژانویه مدارک رو پست کردیم و نمیدونم کی رسیده به اون مرکز. وکیلمون نداد شماره رفرنس پستی رو به ما که ما چک کنیم .
    از زمانی که مدارک سابمیت میشه شفیلد منتظر خبر باشید.
    در حال حاضر به نظر نمیرسه خیلی فرقی بکنه و عادیها هم تا سه ماه جواب رو میگیرند. در ضمن چرا وکیلتون نداده؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda136262 نمایش پست ها
    سلام دوستان براى آقا هومن براى ويزاى دوم كه spouse گفتيد نام داره امتحان جديدى هست كه بايد بديم؟ و اينكه مدارك مشابه أولى ولى صد در صد نيست لطف ميكنيد اگه زحمتى نيست بگيد چه چيزايى أضافه هست يا اينكه چه چيزايى بايد ثابت كنيم ؟
    آقا هومن معمولاً اگه حضورى بريم چقدر طول ميكشه ويزاى دوم بياد راهى هست كه زودتر بياد؟
    خيلى ممنونم واقعاً اين فورم عاليه كمك زيادى ميكنه و اطلاعاتى داره كه واقعاً هرجايى پيدا نميشه دمتون گرم
    فهرست مدارک بسته به هر پرونده فرق میکنه و چیزی نیست که بشه اینجا گفت. امتحان دوم در سطح A2 هست و اگر حضوری برید و همه چیز خوب پیش بره همون روز اکی رو میدن و کارت اقامت چند روز بعدش میاد. یعنی شما سریعتر از این میخواهید؟

Junior Member

سلام دوستان.نامزدم هندی هستن و اقامت دایم انگلیس رودارن.ما قراره هند ازدواج کنیم و از هند برای ویزا اقدام کنم.کسی تجربه از هند داره؟؟واینکه به نظر دوستان باتجربه اینکه از هند اقدام می کنیم بهتره؟در ضمن ما چهارساله باهمیم و مدارکش روداریم ایا باز هم باید بعد از شش ماه اقدام کنیم؟؟ایا منباید امتحان ایلتس بدم؟؟میدونم سوالام تکراریه اما باتوجه بهاینکه قوانین به روز میشه مرتب خواهش می کنم راهنماییم کنیدو اگرلینکی رو دارید لطف کنید برای من بزارید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa6478 نمایش پست ها
    سلام دوستان.نامزدم هندی هستن و اقامت دایم انگلیس رودارن.ما قراره هند ازدواج کنیم و از هند برای ویزا اقدام کنم.کسی تجربه از هند داره؟؟واینکه به نظر دوستان باتجربه اینکه از هند اقدام می کنیم بهتره؟در ضمن ما چهارساله باهمیم و مدارکش روداریم ایا باز هم باید بعد از شش ماه اقدام کنیم؟؟ایا منباید امتحان ایلتس بدم؟؟میدونم سوالام تکراریه اما باتوجه بهاینکه قوانین به روز میشه مرتب خواهش می کنم راهنماییم کنیدو اگرلینکی رو دارید لطف کنید برای من بزارید
    ببخشید شما 4 ساله با ایشون در هند هستید؟ یا اینکه ایشون در انگلیس زندگی میکنند و به شما سر میزنند. در مورد اول ایشون چطوری با اقامت دائم 4 ساله که در انگلیس نیستند؟؟؟

سلام من ۳۰january وقت سفارت توی ترکیه داشتم. اونجا پاسپورتمو تحویل دادم و انگشت نگاری. اما مدارکم رو از ترکیه نفرستادم. همسرم برگشت انگلیس و از اونجا یعنی ۱۰روز بعد از وقت مصاحبه مدارکمون رو فرستادیم. تا ۲۰روز مهلت هست که مدارک رو برای شفیلد بفرستید. پس نگران نباشید از ترکیه نفرستید بهتره. انشالا ویزای من اگر صادر شد اینجا در جریان میزارم که چند روز طول کشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariiimariii نمایش پست ها
    سلام من ۳۰january وقت سفارت توی ترکیه داشتم. اونجا پاسپورتمو تحویل دادم و انگشت نگاری. اما مدارکم رو از ترکیه نفرستادم. همسرم برگشت انگلیس و از اونجا یعنی ۱۰روز بعد از وقت مصاحبه مدارکمون رو فرستادیم. تا ۲۰روز مهلت هست که مدارک رو برای شفیلد بفرستید. پس نگران نباشید از ترکیه نفرستید بهتره. انشالا ویزای من اگر صادر شد اینجا در جریان میزارم که چند روز طول کشید
    انشالله كه جوابتون زود مياد ولي پست كردن از تركيه هم اصلا مشكلي نداره من خودم خيلي استرس پست داشتم ولي ما ساعت پنج عصر با DHLفرستاديم ساعت ده و نيم صبح رسيده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط admiin نمایش پست ها
    انشالله كه جوابتون زود مياد ولي پست كردن از تركيه هم اصلا مشكلي نداره من خودم خيلي استرس پست داشتم ولي ما ساعت پنج عصر با DHLفرستاديم ساعت ده و نيم صبح رسيده بود
    نه مشکلی نداره که ترکیه هم بفرستید. ترکیه آدرس میخواست که ما نداشتیم. ولی جالبه همسرم که مدارک رو رویال پست کرد وقتی ترک کردیم رسیده بوده به شفیلد اما برای ما ایمیلی از tls نیمد که مدارکتون به دست ما رسیده

Junior Member

با سلام خدمت همگي
    يه سوال داشتم لطفا اقا هومن و كساني كه اطلاع دارند جواب بدهند ممنون ميشم،
    اگر پاسپورت با ويزا رو بخواهيم تعويض كنيم يا مدت اعتبارش تمام شده باشد تكليف ويزايي كه خورده چه ميشود ايا مشكل ساز خواهد شد؟؟؟
    چون پاسپورت بايد باطل شودكه پاسپورت جديد بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)