صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 102

موضوع: گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارد از طریق پدر و مادر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamaztb نمایش پست ها
    سلام به همگي دوستان

بنده از طريق خواهرم كه سيتزن هستن در سال ٢٠٠٦ درخواست گرين كارت كردم و طبق ويزا بولتين الان موارد سال ٢٠٠٤ در حال بررسي هستش.
    از طرفي نامزد بنده هم از طريق پدر و مادرشون كه در اون زمان ٢٠١٢ گرين كارت داشتن اقدام شده و الان كه والدينشون سيتزن شدن گويا كيسشون به f1 تغيير كرده
    براي ايشون هم ويزا بولتين نشون ميده كه موارد سال ٢٠١١ در حال بررسيه،
    خوشحال ميشم اگر كسي بتونه وقت تقريبيه درست شدن كار مارو بصورت تقريبي بهمون بگه، چون هركسي يك چيزي ميگه بهمون

الان برای فرزندان مجرد بالای 21 سال ( کتگوریF1) دارن برای 22 اکتبر 2009 به قبل رو میدن که برای نامزد شما باید ببینید که CUT OF DATE ایشون چه تاریخی هست
    این لینک هم میتونه با دادن تاریخ و کتگوری شما با برسی میانگین سرعت پیشرفت ویزا بولتن تاریخ حدودی کارنت شدن شما رو بگه
    http://www.myprioritydate.com/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد گرین کارت؟

سلام دوستان
    من مادربزرگم سیتیزن آمریکاس و خیلی سال پیش برای پدرم اقدام کرده و من هم بخاطر سنم شاملش میشم
    25 زانویه وقت سفارت دارم میخواستم ببینم چی میپرسن ازم چی باید جواب بدم؟
    نگرنیم در مورد دانشگامه بیشتر،مهندسی صنایع خوندم ولی تمومش نکردم و قصد تموم کردنم ندارم،اونجا در این مورد سوالی بپرسن ازم من چی باسد جواب بدم؟در ضمن گواهی معافی موقت چیه و از کجا باید گرفت؟ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

After being in F2b and then F1 for six years and ten months, I ultimately landed in the USA. My immigration journey finally came to a pleasant end. Bye this forum forever

Junior Member

سلام دوستان. پدر و مادر همسر من 4 سال هست که گرین کارت آمریکا دارن و همون زمان واسه همسرم درخواست دادن. اون موقع که واسه همسرم درخواست دادن مجرد بود و هنوز ازدواج نکرده بودیم الان پروسه‌ی بررسی پروندش همون 6-7 سال هست که واسه مجردای بالای 21 ساله یا اینکه متاهل شدنشو باید اعلام کنه و بیشتر طول میکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_es6449 نمایش پست ها
    سلام دوستان. پدر و مادر همسر من 4 سال هست که گرین کارت آمریکا دارن و همون زمان واسه همسرم درخواست دادن. اون موقع که واسه همسرم درخواست دادن مجرد بود و هنوز ازدواج نکرده بودیم الان پروسه‌ی بررسی پروندش همون 6-7 سال هست که واسه مجردای بالای 21 ساله یا اینکه متاهل شدنشو باید اعلام کنه و بیشتر طول میکشه؟
    با سلام

اگر شما رسما ازدواج کردید و پدر یا مادر همسر گرامی تان در زمان ازدواج شما کیس شان گرین کارت بوده باشد (F2B)، عملا پرونده گرین کارت همسرتان از دست رفته زیرا فقط یک تبعه آمریکا می تواند برای فرزند متاهل بالای 21 سال اقدام کند (F4). تنها در صورتی که در زمان ازدواج شما پدر یا مادر همسر گرامی تان که برای ایشان اقدام کرده تابعیت آمریکا را داشته باشد کیس گرین کارت همسر شما از F1 یا F2B به F4 منتقل می گردد.

Junior Member

سلام ... یک سوال دارم از خدمت دوستان ... پدر من ۲۰۱۱ گرین کارت گرفت از طریق برادرش ... همون زمان واسه من و خواهرم اقدام کرد ... مشکل اینه که پدرم به علت بیماری و مشکلات حقوقی که در ایران واسش پیش اومد نتونست بمونه ... حتی یکبار بعد از ۳ سال رفت امریکا و چون مدارک پزشکی داشت بهش گیر ندادن ... الان مشکل اصلی اینه که پرونده ما در جریان افتاده و در مدارکی که درخواست شده ... فرم های مالی از پدرم رو میخوان ... پدرم امریکا نبوده که مالیات بده ... در یک سالی که فرصت داریم ایا راهی هست ؟؟ ۷ سال که ازدواجم رو عقب انداختم .. دیگه تصور کنین اگه نشه چقدر داغون میشم ... متاسفانه در تهران کسی مشاوره نمیده ... مثلا ایا پدرم الان اگه بره اونجا همه چی اوکی میشه ؟؟ باید اونجا کار پیدا کنه ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط imikm نمایش پست ها
    سلام ... یک سوال دارم از خدمت دوستان ... پدر من ۲۰۱۱ گرین کارت گرفت از طریق برادرش ... همون زمان واسه من و خواهرم اقدام کرد ... مشکل اینه که پدرم به علت بیماری و مشکلات حقوقی که در ایران واسش پیش اومد نتونست بمونه ... حتی یکبار بعد از ۳ سال رفت امریکا و چون مدارک پزشکی داشت بهش گیر ندادن ... الان مشکل اصلی اینه که پرونده ما در جریان افتاده و در مدارکی که درخواست شده ... فرم های مالی از پدرم رو میخوان ... پدرم امریکا نبوده که مالیات بده ... در یک سالی که فرصت داریم ایا راهی هست ؟؟ ۷ سال که ازدواجم رو عقب انداختم .. دیگه تصور کنین اگه نشه چقدر داغون میشم ... متاسفانه در تهران کسی مشاوره نمیده ... مثلا ایا پدرم الان اگه بره اونجا همه چی اوکی میشه ؟؟ باید اونجا کار پیدا کنه ؟؟
    با سلام
    ندادن مالیات فکر نمی کنم مشکلی برای شما ایجاد بکنه مهم اینه که وقتی که سفارت می روید پدر گرامی شما مقیم آمریکا باشه و برای ساپورت مالی هم شخص دیگری که گرین کارتی باشه یا تبعه آمریکا می تواند به پرونده شما ملحق بشه و ساپورت مالی شما را به حد کافی قوی بکنه. بعد از گرفتن کرین کارت شما می توانید ازدواج کنید که آوردن همسر گرامی تان احتمالا 2 -3 طول خواهد کشید.

با سلام
    دوستان پدر و مادر همسر بنده ۲ سال گرین کارت گرفته اند ولی هنوز سیتیزن نشده اند.
    برای همسر بنده هم زمانی که هنوز مجرد بود اقدام کردند ولی چون سنش از ۲۱ گذشت به طور خودکار از پرونده حذف شد.
    با توجه به اینکه هیچ جا ثبت نشده که همسر من ازدواج کرده , آیا راهی هست که با طلاق سوری و مجرد نشان دادن همسرم , امکان اقدام مجدد و کوتاه کردن زمان دریافت گرین کارت هست یا خیر ؟؟

از وکیلی شنیدم که با سفر به اروپا و داشتن شینگن در پاسپورت میشه زودتر گرین کارت گرفت , آیا همچین راهی هست ؟
    ممنون از پاسخ تون

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aghapejman نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان پدر و مادر همسر بنده ۲ سال گرین کارت گرفته اند ولی هنوز سیتیزن نشده اند.
    برای همسر بنده هم زمانی که هنوز مجرد بود اقدام کردند ولی چون سنش از ۲۱ گذشت به طور خودکار از پرونده حذف شد.
    با توجه به اینکه هیچ جا ثبت نشده که همسر من ازدواج کرده , آیا راهی هست که با طلاق سوری و مجرد نشان دادن همسرم , امکان اقدام مجدد و کوتاه کردن زمان دریافت گرین کارت هست یا خیر ؟؟

از وکیلی شنیدم که با سفر به اروپا و داشتن شینگن در پاسپورت میشه زودتر گرین کارت گرفت , آیا همچین راهی هست ؟
    ممنون از پاسخ تون
    با سلام

مهم اینه که همسر شما مجرد باشه(Never Married)، اگر تلاق بگیرید وضعیت ایشان به مجرد برنمی گرده. اگر هم ازدواج تان را مخفی کنید آنوقت همسر شما بعد از چند سال می تواند گرین کارت بگیرد و سپس با شما ازدواج کند (برای بار اول) و برای شما درخواست بدهد که این فرآیند هم زمان خودش را می برد(در حال حاضر حداقل 3 سال). من خودم اقامت اروپا را داشتم و هیچ تاثیری در مدت زمان انتظار در صف ویزای مهاجرتی ندارد و هیچ کاری هم از دست وکیل برنمی آید، این صف برای همه ملیت هاست از جمله اروپایی ها به جز چهار ملیت هندی، چینی، مکزیکی و فیلیپینی که صف های برابر یا طولانی تر دارند. ویزای شینگن، اقامت و یا تابعیت اروپا می تواند باعث بشود که احتمال ریجکت شدن ویزای موقت شما کاهش پیدا کند یا کیس شما به Administration Process نخوره یا اگر هم خورد کوتاه تر بشه.
    به نظر من بهتره که بی خیال کیس مهاجرت از طریق پدر و مادر همسرتان بشوید و سعی کنید یا دانشجویی به آمریکا بیایید یا به کانادا مهاجرت کنید و بعد از گرفتن پاس کانادایی به آمریکا نقل مکان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Shidoo نمایش پست ها
    من یک سوال داشتم اگر لطف کنید جواب بدید
    اگر مادری که سیتیزن هست برای فرزند بالای ۲۱ سال و متاهل خودش اقدام کنه برای گرین کارت و در حین این پروسه ۱۰-۱۲ ساله فوت کنه آیا پرونده فرزندش باطل میشه؟ یا ربطی نداره؟
    الان در حال بررسی پرونده چه سالی هستند؟ و اینکه با زمان بندی الان کیس فرزند بالای ۲۱ سال متاهل چقدر طول می کشه؟
    این دقیقا سوال منم هست اگر پدری که سیتیزن امریکاس و پاسپورت امریکایی داره و 40 سالم امریکا زندگی کرده اگر فوت کنه راهی برای پسرش هست با نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)