نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 475 از 965 نخستنخست ... 375425465466467468469470471472473474475476477478479480481482483484485525575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,741 تا 4,750 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

دوستان امریه سربازی تو صنعت که حقوقش حدود 200 هزار تومان بوده دو-سه سال پیش, اگه گواهی مربوطش رو بشه از شرکت گرفت جز سابقه کار قبولش میکنن برای FSW ؟

Junior Member

سلامدوستان ببخشید اگر سوالم تکراریه ولی هر چی تو صفحات فروم گشتم پیدا نکردم
    1. این قسمت فرم را میخوام برای همسرم پرکنم توی قسمت اطلاعات مربوط به سربازی reason of end of service را چی باید بزنیم؟!
    2.قسمت دیگه ای هم که مربوط به brandch و unit number و اسم اون commanding officer را باید نوشت از کدوم قسمت کارت پایان خدمت باید نوشت؟!
    3.rank هم منظور همون درجه هس؟ یعنی ستوان دوم مثلا؟!؟!

Junior Member

سلام دوستان

برای ارسال مدارک کدام متن رو باید روی پاکتی که گفته شده 23*30.5 باشه نوشت؟
    Citizenship and Immigration Canada
    Federal Skilled Worker
    NOC Category or Arranged Employment Category
    Primary NOC 2011 Code: XXXX
    Centralized Intake Office
    PO BOX 7500
    Sydney, NS
    B1P 0A9
    Canada

یا

Federal Skilled Worker
    NOC Category, Offer of Arranged Employment category or PhD category
    49 Dorchester Street
    Sydney, NS
    B1P 5Z2
    Canada

Junior Member reshal58 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1741 نمایش پست ها
    سلامدوستان ببخشید اگر سوالم تکراریه ولی هر چی تو صفحات فروم گشتم پیدا نکردم
    1. این قسمت فرم را میخوام برای همسرم پرکنم توی قسمت اطلاعات مربوط به سربازی reason of end of service را چی باید بزنیم؟!
    2.قسمت دیگه ای هم که مربوط به brandch و unit number و اسم اون commanding officer را باید نوشت از کدوم قسمت کارت پایان خدمت باید نوشت؟!
    3.rank هم منظور همون درجه هس؟ یعنی ستوان دوم مثلا؟!؟!
    سلام ، پاسخ سوالات رو به این شکل می تونی بنویسی :
    1- End Of General Obligatory Military Service
    2- کارت پایان خدمت قدیمی اطلاعاتی رو که شما می خواین رو داره ولی این کارتای جدید الکترونیکی اینا رو ندارن در هر صورت منظور از Branch of service محل خدمت ضروری ، Unit Number نام واحد خدمت و آخری هم مربوط به فرمانده اون واحد یا یگان خدمتی هستش . مثلا کسی که برای کسی که خدمتش در وزارت دفاع و در بخش خدمات درمانی و نام فرمانده در خدمات درمانی آقای ایکس هستش به این شکل باید نوشته بشه : Ministry of defense , Health Care Services, Mr. X
    3- بلی ، می تونی برای ستوان دوم بنویسی : lieutenant
    FSW2014- NOC Code: 2173, Send to CIO: 2-9-2014, Received by CIO: 8-9-2014

Junior Member reshal58 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای ارسال مدارک کدام متن رو باید روی پاکتی که گفته شده 23*30.5 باشه نوشت؟
    Federal Skilled Worker
    NOC Category or Arranged Employment Category
    Centralized Intake Office
    PO BOX 7500
    Sydney, NS
    B1P 0A9
    Canada

یا

Federal Skilled Worker
    NOC Category, Offer of Arranged Employment category or PhD category
    49 Dorchester Street
    Sydney, NS
    B1P 5Z2
    Canada

سلام ، از جفتش می تونید استفاده کنین ولی معمولا واسه ارسالی های از طریق TNTو ... (courier) از آدرس دومی استفاده میشه . در هر صورت جفتش درسته . فقط حواستون باشه که NOC CODE مربوط به خودتونو بنویسین
    FSW2014- NOC Code: 2173, Send to CIO: 2-9-2014, Received by CIO: 8-9-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    جواب شما در متن سوالتون اومد.
    درک نمی کنم که چرا با اینهمه خشونت جواب داده اید!!!!

در هرحال من خودم این تجربه را داشته ام، (یعنی محضری که در آن جدایی سابقم انجام شده، منحل شد و در زمان ازدواج دوم، سند طلاق قبلی از من بازپس گرفته شد و بجایش سند ازدواج جدید با مشخصاتی که ذکر کردم (یعنی در یکی از صفحاتش -دقیقاً در صفحه 7، ذیل "سایر موارد از قبیل وکالت و یا سابقه ازدواج و غیره"- به طلاق سابق، تاریخ و شماره محضر آن اشاره شده) و در یکی از صفحات آخر این سند ازدواج هم (دقیقاً در صفحه 20 و بعنوان آخرین جمله و پیش از صفحه ملاحظات) نوشته شده "سند به زوجه تحویل داده شد").

هرکسی که ازدواج کرده باشد، می داند که این سند فقط در یک نسخه تنظیم و تحویل داده می شود. (و برحسب دستور ماده 14 آیین نامه قانون ازدواج به زوجه داده می شود.)
    دوست عزیز، اگر به این آقا، اصولاً سندی بابت جدایی داده شده بود بقول شما، برای چه بیایند اصلاً در فروم چنین چیزی بپرسند؟ پس می بینید که حق با من است و از این سند فقط یک نسخه و آنهم به زن داده می شود که حق با شماست و اگر لازم باشد باید بروند از همان سردفتری که طلاق یا ازدواج در آن ثبت شده، نامه ای چیزی جداگانه برای تصدیق وضعیت شان بگیرند.

درنهایت و بقول خود شما، من هم براساس تجربه خودم، جواب دوستی را دادم و اینهمه جبهه گیری منفی شما را در نحوه پاسخگویی، بهیچ وجه درک نمی کنم. انگار کاملاً اطمینان داشته اید که من قصد منحرف کردن ذهن آن دوست پرسنده را داشته ام!!!! چرا باید چنین قصدی می داشتم؟!!!!!

باز بقول خود شما، من نیز درست بودن جواب را صد در صد تضمین نمی کنم و صرفاً آنچه را کاملاً می دانم، گفتم.
    در این فروم هم کلاً حکمی برای این مورد نیامده است و هرکس نظر و تجربه خودش را بیان کرده و شخص تصمیم گیرنده، می تواند با درایت و عقل و دانش خود از میان پاسخ ها انتخاب کرده و یا در صورت لزوم تحقیق بیشتری بکند.

در این مورد بخصوص، شاید بهترین روش برای روشن سازی ذهن سایر دوستانی که چنین پرسشی دارند، این باشد که آن دوست عزیز که در ابتدا سوال را مطرح کردند، در نهایت بگویند که چه کردند تا همه بدانیم در این رابطه، کار درست چه خواهد بود.
    چون بهرحال شرایط ایشان با بنده متفاوت است. یعنی اولاً که ظاهراً مرد هستند و دوم آنکه باز ظاهراً پس از جدایی، ازدواج مجددی نداشته اند که سندی به ایشان (به همسر جدید ایشان در واقع) داده شده باشد.

من هم ممنونم.
    ویرایش توسط AlaTiti : September 20th, 2014 در ساعت 10:30 AM
    اگر بار گران بودیم، رفتیم...

Junior Member

سلام

در بعضي فرم ها جاي كتفي براي تايپ نيست مثل فرم Scheduel A ‌ميشه اين فرم رو جاهي كه نميشه با روان نويس مشكي پر كرد؟ يعني اگه يكجاش تايپ باشه يكجاش دستي پر بشه ايراد نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reshal58 نمایش پست ها
    سلام ، پاسخ سوالات رو به این شکل می تونی بنویسی :
    1- End Of General Obligatory Military Service
    2- کارت پایان خدمت قدیمی اطلاعاتی رو که شما می خواین رو داره ولی این کارتای جدید الکترونیکی اینا رو ندارن در هر صورت منظور از Branch of service محل خدمت ضروری ، Unit Number نام واحد خدمت و آخری هم مربوط به فرمانده اون واحد یا یگان خدمتی هستش . مثلا کسی که برای کسی که خدمتش در وزارت دفاع و در بخش خدمات درمانی و نام فرمانده در خدمات درمانی آقای ایکس هستش به این شکل باید نوشته بشه : Ministry of defense , Health Care Services, Mr. X
    3- بلی ، می تونی برای ستوان دوم بنویسی : lieutenant

ممنون از پاسختون
    یک سوال دیگر هم داشتم
    برای شغلی که الان هم در اون مشغول به کار هستیم در قسمت To باید چی بنویسیم ؟ آیا بعدا با خودکار مشکی بنویسیم Present یا نه تاریخ حتما باید زده بشه؟ توی حالت pdf امکانش نیست present تایپ بشه

Junior Member

دوستان سلام

شاید سوالم تکراریه شرمنده ولی واقعا وقت خوندن 474 صفحه رو ندارم.
    آیا امتیاز 67 به بالا برای مهاجرت کافیه؟ یا باز هم یه تعدادی از بین کسانی که حد نصاب رو دارند انتخاب میشوند.
    ممنون اگر سریع جواب بدین

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aaa نمایش پست ها
    دوستان سلام

شاید سوالم تکراریه شرمنده ولی واقعا وقت خوندن 474 صفحه رو ندارم.
    آیا امتیاز 67 به بالا برای مهاجرت کافیه؟ یا باز هم یه تعدادی از بین کسانی که حد نصاب رو دارند انتخاب میشوند.
    ممنون اگر سریع جواب بدین
    سلام
    passmark مورد نظر 67 امتیازه ، اما سوالتون خیلی کلی هست ، به نظرم به جای خوندن 474 صفحه یه وقتی خالی کنید گاید اداره مهاجرت رو بخونید خیلی از سوالاتتون جواب داده میشه.
    و در مورد دوم ، اگر شما مدارکتون رو تا آخر 2014 ارسال کرده باشید و کامل باشه و امتیازاتتون طبق بررسی اداره مهاجرت به 67 و بیشتر برسه و از نظر پرداخت مشکلی نداشته باشید و ان شاالله تا اون لحظه که پول نقد بشه ظرفیت رشته شما پر نشده باشه ، برای شما فایل نامبر صادر میشه.
    این روش آخرین سالیه که اجرا میشه و از 2015 تغییر می کنه و کسی هم تا الان به درستی نمیدونه این تغییر به گفته خودشون بزرگ شامل چه چیزایی میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)