نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 477 از 965 نخستنخست ... 377427467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487527577 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,761 تا 4,770 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط AlaTiti نمایش پست ها
    درک نمی کنم که چرا با اینهمه خشونت جواب داده اید!!!!

در هرحال من خودم این تجربه را داشته ام، (یعنی محضری که در آن جدایی سابقم انجام شده، منحل شد و در زمان ازدواج دوم، سند طلاق قبلی از من بازپس گرفته شد و بجایش سند ازدواج جدید با مشخصاتی که ذکر کردم (یعنی در یکی از صفحاتش -دقیقاً در صفحه 7، ذیل "سایر موارد از قبیل وکالت و یا سابقه ازدواج و غیره"- به طلاق سابق، تاریخ و شماره محضر آن اشاره شده) و در یکی از صفحات آخر این سند ازدواج هم (دقیقاً در صفحه 20 و بعنوان آخرین جمله و پیش از صفحه ملاحظات) نوشته شده "سند به زوجه تحویل داده شد").

هرکسی که ازدواج کرده باشد، می داند که این سند فقط در یک نسخه تنظیم و تحویل داده می شود. (و برحسب دستور ماده 14 آیین نامه قانون ازدواج به زوجه داده می شود.)
    دوست عزیز، اگر به این آقا، اصولاً سندی بابت جدایی داده شده بود بقول شما، برای چه بیایند اصلاً در فروم چنین چیزی بپرسند؟ پس می بینید که حق با من است و از این سند فقط یک نسخه و آنهم به زن داده می شود که حق با شماست و اگر لازم باشد باید بروند از همان سردفتری که طلاق یا ازدواج در آن ثبت شده، نامه ای چیزی جداگانه برای تصدیق وضعیت شان بگیرند.

درنهایت و بقول خود شما، من هم براساس تجربه خودم، جواب دوستی را دادم و اینهمه جبهه گیری منفی شما را در نحوه پاسخگویی، بهیچ وجه درک نمی کنم. انگار کاملاً اطمینان داشته اید که من قصد منحرف کردن ذهن آن دوست پرسنده را داشته ام!!!! چرا باید چنین قصدی می داشتم؟!!!!!

باز بقول خود شما، من نیز درست بودن جواب را صد در صد تضمین نمی کنم و صرفاً آنچه را کاملاً می دانم، گفتم.
    در این فروم هم کلاً حکمی برای این مورد نیامده است و هرکس نظر و تجربه خودش را بیان کرده و شخص تصمیم گیرنده، می تواند با درایت و عقل و دانش خود از میان پاسخ ها انتخاب کرده و یا در صورت لزوم تحقیق بیشتری بکند.

در این مورد بخصوص، شاید بهترین روش برای روشن سازی ذهن سایر دوستانی که چنین پرسشی دارند، این باشد که آن دوست عزیز که در ابتدا سوال را مطرح کردند، در نهایت بگویند که چه کردند تا همه بدانیم در این رابطه، کار درست چه خواهد بود.
    چون بهرحال شرایط ایشان با بنده متفاوت است. یعنی اولاً که ظاهراً مرد هستند و دوم آنکه باز ظاهراً پس از جدایی، ازدواج مجددی نداشته اند که سندی به ایشان (به همسر جدید ایشان در واقع) داده شده باشد.

من هم ممنونم.
    تجربمو راجع به رونوشت گفتم ایشونم انگار رفته رونوشت طلاق گرفته برای ترجمه. اینجا جای بحثای دو طرفه نیست. اگه تجربه ای داری در اختیار کسی بذار که نیاز داره و گرنه سکوت بهتره.
    ویرایش توسط arioubarzan : September 20th, 2014 در ساعت 04:53 PM

سلام دوستان.
    كسي كه ليسانس مهندسي صنايع داره و حدود 10 سال سابقه كار مفيد داره و الانم فكر كنم senior expert باشه ميتونه براي FSW اپلاكي كنه؟ بطور مشخص رشته مهندسي صنايع جزو مشاغل مورد قبول نبود.
    ممنون ميشم زود جوابمو بدين.

دوستان سلام. من تازه به فكر مهاجرت افتادم. مداركم آماده ست براي ارزيابي. فقط ميمونه آيلتسم و سوئ پيشينيه. آيلتس رو برا 10 آبان ثبت نام كردم. cap رشته تحصيلي(شغل م) رو چك كردم، در كمال تعجب فقط 5 نفر از 1000 نفر رو نوشته approve شده!!!!! باورم نميشه. يعني بعد از گذشت 5-6 ماه، هنوز 5 نفر مدارك فرستادن؟ اين چطوريه؟ من تا كي فرصت دارم مداركم رو بفرستم؟ به نظرتون من ميرسم براي امسال (2014)؟ يه خورده گيجم...بيشتر از اين نظر كه نمي توسنتم باور كنم كه فقط 5 نفر درخواست كردن!!! ميگم نكنه كيسهاي ديگه توي راهن و به من نرسه؟
    اصلا ميشه لطفا واضح به من بگين كه براي سال 2014 از كي شروع ميشه و كي تموم ميشه؟!!!
    منتظر جوابتونم.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    دوستان سلام. من تازه به فكر مهاجرت افتادم. مداركم آماده ست براي ارزيابي. فقط ميمونه آيلتسم و سوئ پيشينيه. آيلتس رو برا 10 آبان ثبت نام كردم. cap رشته تحصيلي(شغل م) رو چك كردم، در كمال تعجب فقط 5 نفر از 1000 نفر رو نوشته approve شده!!!!! باورم نميشه. يعني بعد از گذشت 5-6 ماه، هنوز 5 نفر مدارك فرستادن؟ اين چطوريه؟ من تا كي فرصت دارم مداركم رو بفرستم؟ به نظرتون من ميرسم براي امسال (2014)؟ يه خورده گيجم...بيشتر از اين نظر كه نمي توسنتم باور كنم كه فقط 5 نفر درخواست كردن!!! ميگم نكنه كيسهاي ديگه توي راهن و به من نرسه؟
    اصلا ميشه لطفا واضح به من بگين كه براي سال 2014 از كي شروع ميشه و كي تموم ميشه؟!!!
    منتظر جوابتونم.
    ممنون.
    دو نظر وجود داره یکی اینکه با لانچ شدن اکسپرس اینتری در ژانویه 2015 طرح فعلی تمام میشه و دیگری اینکه تا آپریل 2015 ادامه داره، که با دیدگاه پسیمیستیک شاید بهتره روی تمام شدن طرح در ژانویه آینده برنامه ریزی کرد. اگر تا ژانویه باشه با توجه به اینکه رشته شما متقاضی زیادی نداشته احتمال زیاد تا آبان پر نمیشه، اما به هر حال عجله کنید، شاید خدای نکرده به هر دلیلی پرونده رو ناقص تشخیص بدند و برگردونن، بهتره فرصت اپلای دوباره رو هم داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    كسي كه ليسانس مهندسي صنايع داره و حدود 10 سال سابقه كار مفيد داره و الانم فكر كنم senior expert باشه ميتونه براي FSW اپلاكي كنه؟ بطور مشخص رشته مهندسي صنايع جزو مشاغل مورد قبول نبود.
    ممنون ميشم زود جوابمو بدين.
    اگر رشته یا سابقه کاری شما جزو 50 رشته اعلام شده نباشه امکان اپلای وجود ندارد.

Junior Member

کسی لطفا میتونه آدرس instruction gide برای پر کردن فرمها بده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    2132

با سلام،
    به امید خبرهای خوش برای همه دوستان. من امروز فرم Medical و RPRF رو دریافت کردم. امسال خوشبختانه خیلی سریع پیش می رن نگران نباشید.
    کسی هست از برنامه 2014 ، فرم Medical و یا فرم Right of Permanent Refidence Fee دریافت کنه من چند تا مورد رو می خوام باهاتون هماهنگ کنم.
    با تشکر

Junior Member ehsaaaan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehhrnaz نمایش پست ها
    کسی لطفا میتونه آدرس instruction gide برای پر کردن فرمها بده؟
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...des/EG7TOC.asp
    A day will come at last when I
    Shall take the hidden paths that run
    West of the Moon, East of the Sun

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir_942 نمایش پست ها
    با سلام،
    به امید خبرهای خوش برای همه دوستان. من امروز فرم Medical و RPRF رو دریافت کردم. امسال خوشبختانه خیلی سریع پیش می رن نگران نباشید.
    کسی هست از برنامه 2014 ، فرم Medical و یا فرم Right of Permanent Refidence Fee دریافت کنه من چند تا مورد رو می خوام باهاتون هماهنگ کنم.
    با تشکر
    تبریک میگم.این خیلی عالیه
    میشه بگید پروسه مدارکتون چطور بوده و توو چه تاریخی فایل شدید و از کدوم ویزا آفیس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkabir_942 نمایش پست ها
    با سلام،
    با تشکر
    اوه چه سریع! تبریک میگم. کی فایل نامبر گرفته بودید؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)