صفحه 1642 از 2682 نخستنخست ... 6421142154215921632163316341635163616371638163916401641164216431644164516461647164816491650165116521692174221422642 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16,411 تا 16,420 , از مجموع 26820

موضوع: مدت زمان انتظار از دریافت فایل نامبر فدرال تا مدیکال

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط AshkanS نمایش پست ها
    محل زندگی اونقدرهای هم اهمیتی نداره، فقط می خوان برات بسته ای پست کنن برسه حتما دستت. مگر نه اهمیت دیگه ای نداره که! درسته؟
    من ترجیح دادم محل خونه ی کسی رو بگم که همیشه خونن و اگه بسته ای بیان تحویل می گیرن. در خونه نمیان مصاحبه که؟
    یکی از آشناهای من که در کانادا وکیل حقوقی هست (نه مهاجرت) میگفت اینجا اگر واسه کارای دولتی یا غیره مدام پیگیری کنی (ایمیل،‌ فکس یا هر چی) اثر مثبت نداره و تازه یک نکته منفی حساب میشه. اینهم یک دلیل دیگه که دوستان لطفا بیخیال پیگیری و اطلاع محل کار جدید، اطلاع ماشین جدید .. اینها بشن. جدا روندشون نسبت به روزای اول کند شده اینقدر که پیگیری کردن یه عده و خبر دادن که ممکنه یک کار کنن بچه در شن، حالا چه کنیم!!!
    در ایمیل آپدیت گفته تغییر آدرس و وضعیت تاهل را اطلاع دهید
    You must also inform us of a:
    ● Change of address, including change of e-mail address;
    ● Change of immigration representative. You must include a completed and signed Use of a Representative form (IMM5476E).
    ● Request for withdrawal of your application.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران و MBA هر دو از شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز برای آزمایشهای مدیکال رفتیم چند نفر دیگه هم برای کبک دیدیم. یک نفر با فایل فدرال ژانویه 2013 (یعنی همین آخرین ژانویه) با صفر امتیاز (به ادعای راوی که قسم میخورد درست میگه مسئولیتش با خودش) هفته گذشته از آنکارا مدیکال گرفته. و خودش هم فدرال فایل نامبرش 3 ماهه بود و در آنکارا. یک نفر دیگر با فایل مارچ 2010 (مثل ما) 3 هفته پیش مدیکال ارسال کرده و 5 شنبه براش نامه pass request اومده. 3 نفر را هم میشناسم که مارچ 2010 بودند و با ما مدیکال براشون اومده. همه اینها به کنار اون خبر اولی اگه راوی راست گفته باشه فقط نشون میده که هیچی هیچ حساب کتابی نداره. یعنی حساب سفارت یا بر مبنای شانسه یا ....
    به امید خبرهای خوب برای همه.
    خوش خبر باشین خانم. عالیه که، فقط منتظریم یک نفر از پاریس پای ریکوئست شه که دیگه بفهمیم اینکارن فقط مدیکال نمیدن

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery_canada نمایش پست ها
    از ما 2010 ایی ها بیچاره تر خودمون!!!!!!!!!!!!!!
    وقتي تاريخ هاي امضا شما را مي بينم فقط سكوت مي كنم . فكر مي كنم شما اولين نفر يا جزو اولين نفراتي بوديد كه مدارك آپديت را براي پاريس ارسال كرديد.
    دوست گرامي همانطوريكه در هفته گذشته براي دو نفر از كاربران همين تاپيك با فايل نامبر مارچ 2010 مديكال آمد اميدوارم شما و بقيه دوستان نيز اين هفته مديكال بگيريد.

ببخشید دوستان این قضیه کارت پایان خدمت بعد از 85 چیه؟؟؟کارت شوهر من مال 86 و ما ترجمه کردیم و فرستادیم و مشکلی نبود قضیه سرباز فراری باز چیه؟؟؟؟؟تورو خدا یکی بمن بگه باز این داستان چیه مامدارکمونو دیروز ارسال کردیم یعنی چه مشکلی ممکنه پیش بیاد غیراز اینجا من هیچ جایی حرفی از تعویض نشنیدم؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

نقل قول نوشته اصلی توسط kate213 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان این قضیه کارت پایان خدمت بعد از 85 چیه؟؟؟کارت شوهر من مال 86 و ما ترجمه کردیم و فرستادیم و مشکلی نبود قضیه سرباز فراری باز چیه؟؟؟؟؟تورو خدا یکی بمن بگه باز این داستان چیه مامدارکمونو دیروز ارسال کردیم یعنی چه مشکلی ممکنه پیش بیاد غیراز اینجا من هیچ جایی حرفی از تعویض نشنیدم؟؟؟؟
    افراد دارای کارت پایان خدمت بعد از سال 85 با مراجعه به مراکز پلیس+10 می توانند تقاضای کارت پایان خدمت هوشمند نمایند، مرکز پلیس+10 کارت پایان خدمت را گرفته و طی دو ماه کارت جدید را به آدرس شما ارسال می کنند.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ApplyAbroad Veteran
    parham آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي - شيراز

من بعید میدونم طرح تعویض برای اونا مهم باشه .ملاک برای اونا ترجمه و تایید دادگستری هستش حالا چه کارت جدید باشه چه قدیمی. یه گمانی بود که شاید دادگستری کارت های قدیمی رو دیگه تایید نکنه که اینم که منتفی شده پس دیگه نگرانی وجود نداره .
    - فایل فدرال: May.17.2010 -- ایمیل آپدیت از پاریس : 2013/04/15 و مدیکال :2013/07/08 رسیدن مدیکال به پاریس:2013/07/22 پاس رکوئست: 2013/09/04

من برای زنده بودن جستجوی تازه میخواهم ...

خوب اخه فردا پس فردا خواستیم از کشور خارج شیم یا کلا رفت و امد کنیم یهو نگن حق خروج ندارین هاااا؟؟؟؟چیکار کنیم الان بریم تعویض کنیم؟؟؟؟دوماه طول میکشه کارت جدید؟؟؟؟

Senior Member Ramtin228 آواتار ها

خوب اخه فردا پس فردا خواستیم از کشور خارج شیم یا کلا رفت و امد کنیم یهو نگن حق خروج ندارین هاااا؟؟؟؟چیکار کنیم الان بریم تعویض کنیم؟؟؟؟دوماه طول میکشه کارت جدید؟؟؟؟
    به نظر من سریع اقدام به تعویض کنید،برای من 40 روزه اومد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

وقتی میخوایم از کشور خارج بشیم اگه به کسی شک کنن به سربازی (پیش اومده برای خودم یا دوستان) سوال میکنن که کجا خدمت کردید کاری به نوع کارت ندارن که حالا قدیمی باشه یا جدید باشه. داشتن پاس به معنی اینکه که شما کارت سرازی دارید و حتی میتونن تو سیستم چک کنن همون لحضه ای که میخوان مهر خروج بزنن. مسئله اصلی ترجمه بود که به قول دوستمون پرهام اونم منتفی شد و کاری به جدید یا قدیمی بودن ندارن.
    QFN: 08/2010
    Interview:11/2011
    FFN: 2012/02/4
    Update: 2013/4

Banned

داشتن پاسپورت برای خروج کفایت میکند. منتهی برین اقدام کنین ضرر نداره گرفتن کارت جدید.
    توی فرودگاه معمولاً به پسرهای جوون گیر میدن که به جز پاسپورت کارت پایان خدمتت کو!!! به ما پیر و پاتال ها گیر نمبدن و از موی سفیدمون خجالت میکشن!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)