صفحه 219 از 1254 نخستنخست ... 1191692092102112122132142152162172182192202212222232242252262272282292693197191219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 12531

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 29 شغله 1000 CAP)

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت از طریق FSW طبق آخرین قوانین 2010-06-26

نقل قول نوشته اصلی توسط telesto نمایش پست ها
    این یعنی اینکه این دوستان که احتمالا همگی کارشناسی ارشد پیوسته معماری هستند روی 25 امتیاز فوق لیسانس حساب کرده بودند در حالی که CIC مدرک این دوستان رو کارشناسی و معادل 20 امتیاز ارزیابی کرده و decision made هم یعنی اینکه به دلیل کمبود امتیاز مهاجرت، متاسفانه درخواست مهاجرت قبول نشده
    من یک کارشناسی انگلسیی گرفتم - بعد یک کارشناسی معماری و بعد هم ارشد معماری - امتیاز هم 72 شده- نظرتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi نمایش پست ها
    من یک کارشناسی انگلسیی گرفتم - بعد یک کارشناسی معماری و بعد هم ارشد معماری - امتیاز هم 72 شده- نظرتون چیه؟
    وقتی بصورت نا پیوسته مدرک گرفته اید و حداقل 2مدرک دارید مشکلی نیست و به شما امتیاز کامل تعلق می گیرد .

Junior Member

با سلام مجدد و تشکر از اینکه منو تا اینجا بسیار راهنمایی کردید
    دوتا سوال داشتم اینکه بالای فرمهای supplementary information دمشق سه گزینه name-file-date هستش آیا باید توسط خودمون پر بشه ؟ اگه جواب مثبته واسه file چی باید نوشت؟
    و اینکه من و همسرم هردو کارشناسی ارشد پیوسته معماری هستیم و آیلتس 5 و همچنین 7 سال سابقه کار مرتبط واسه هرکدوممون داریم و خاله همسرم هم مقیم کانادا است به نظرتون اگه مدارکم تکمیل باشه و ظرفیت هم پر نشه آیا امیدی هست؟؟؟
    بسیار ممنونم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad57 نمایش پست ها
    دوتا سوال داشتم اینکه بالای فرمهای supplementary information دمشق سه گزینه name-file-date هستش آیا باید توسط خودمون پر بشه ؟ اگه جواب مثبته واسه file چی باید نوشت؟
    و اینکه من و همسرم هردو کارشناسی ارشد پیوسته معماری هستیم و آیلتس 5 و همچنین 7 سال سابقه کار مرتبط واسه هرکدوممون داریم و خاله همسرم هم مقیم کانادا است به نظرتون اگه مدارکم تکمیل باشه و ظرفیت هم پر نشه آیا امیدی هست؟؟؟
    بسیار ممنونم
    در مورد امتيازات شما:
    چون فوق ليسانس پيوسته معماري معادل ليسانس حساب مي شود 20 امتياز براي فرد اصلي و 4 امتياز به همسر تعلق ميگيرد
    سابقه کار فقط براي فرد اصلي محاسبه مي شود و بيشتر از 4 سال هم معادل 4 سال است.
    نمره Overall ايلتس ملاک نيست بايد نمره هر Skill را جداگانه مد نظر قرار دهيد.
    در مورد اقوام هم اگر مدارک (که در پست هاي قبلي زياد صحبت شده) کامل ارايه شود امتياز 5 دارد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

بسیار ممنونم
    با اين حساب امتيازات شما
    1- مدرک 20
    2- زبان احتمالا 4 (يا 6)
    3- تجربه کاري 21
    4- سن (اگر در محدوده 10 امتيازي باشد) 10
    5- پيشنهاد کار 0
    6- تطابق پذيري 5+4

و در مجموع 64 (يا 66) است

Junior Member

یعنی اگه 66 باشه بیخیال شم؟؟؟
    دوست من یه سوال دیگه هم کرده بودم
    ممنون از جوابت

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Aerospace Engineering

شما بايد حداقل 67 امتياز بياريد.اگه بتونيد قبل از 30 جون دوباره امتحان آيلتس بدين.که تو اين فرصت کم و با توجه به وضعيت آيلتس در ايران يه کم بعيده.
    راستي شما نمره مهارتهاي مختلفو نگفتيد چنده؟

ممنون از جوابت
    ويزا: 8 اپريل 2012
    گرچه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد................ هيچ راهي نيست کان را نيست پايان غم مخور

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

ممنون از جوابت
    اگر زير 67 باشه پرونده قبول نميشه
    نمره هر اسکيل را اعلام کنيد.
    بالاي فرم Supp. نام و نام خانوادگي ، مقابل #FILE تاريخ تولد به صورت D.O.B. DD/MM/YYYY و مقابل Date تاريخ تکميل و امضاي فرمها
    ویرایش توسط CanImmigrant : May 29th, 2011 در ساعت 03:16 AM

سلام دوستان، يه مشكلي واسم پيش اومده . خوشحال ميشم راهنماييم كنيد.
    سال گذشته ،زماني كه فرم ها رو پر مي كردم هم به دليل عدم اطمينان از اقامتمون در ايران و هم به دليل مسايلي كه راجع به پست ايران شنيده بودم تصميم گرفتم آدرس محل اقامت يكي از بستگانم در تورنتو را به عنوان نماينده ام معرفي كنم. حالا كه مداركم 30March به ورشو رسيده، اميدوارم به زودي in process شده و به دنبال اون نامه مديكال رو دريافت كنم. ولي اين بستگان ما واسه تعطيلات تابستون اومدن ايران و قصد دارن كل تعطيلات اينجا باشند. اين اولين باره كه چنين تصميمي دارن. گويا در حال تغيير شغل هستند. دفعه پيش كه ايران بودن 3 سال پيش بود. اين هم شانس ماست! در اين صورت تا اواخر تابستون كسي در منزلشان نيست كه مثلا نامه مديكالم رو دريافت كرده واسم بفرسته.
    حالا فكر ميكنيد كه بهتره الان آدرسم رو تغيير بدم يا منتظر باشم كه in process بشم ، بعدا تصميم بگيرم.؟ جاي من بوديد چه مي كرديد؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

سریعا طی نامه ای به ورشو آدرس جدید خودتون رو اعلام کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SHARCH نمایش پست ها
    سلام دوستان، يه مشكلي واسم پيش اومده . خوشحال ميشم راهنماييم كنيد.
    سال گذشته ،زماني كه فرم ها رو پر مي كردم هم به دليل عدم اطمينان از اقامتمون در ايران و هم به دليل مسايلي كه راجع به پست ايران شنيده بودم تصميم گرفتم آدرس محل اقامت يكي از بستگانم در تورنتو را به عنوان نماينده ام معرفي كنم. حالا كه مداركم 30March به ورشو رسيده، اميدوارم به زودي in process شده و به دنبال اون نامه مديكال رو دريافت كنم. ولي اين بستگان ما واسه تعطيلات تابستون اومدن ايران و قصد دارن كل تعطيلات اينجا باشند. اين اولين باره كه چنين تصميمي دارن. گويا در حال تغيير شغل هستند. دفعه پيش كه ايران بودن 3 سال پيش بود. اين هم شانس ماست! در اين صورت تا اواخر تابستون كسي در منزلشان نيست كه مثلا نامه مديكالم رو دريافت كرده واسم بفرسته.
    حالا فكر ميكنيد كه بهتره الان آدرسم رو تغيير بدم يا منتظر باشم كه in process بشم ، بعدا تصميم بگيرم.؟ جاي من بوديد چه مي كرديد؟
    too much love will kill you