صفحه 429 از 638 نخستنخست ... 329379419420421422423424425426427428429430431432433434435436437438439479529 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,281 تا 4,290 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_flying نمایش پست ها
    آقا میشه دوستانی که ویزاشون رو گرفتن بگن از وقتی مدارکشون رو تحویل دادن تا وقتی ویزاشون اومده چقد طول کشیده؟
    از دو ماه و نیم بوده تا حدود 1 سال!
    برای ما 3 ماه و 14 روزه اومد. ولی ظاهرا الان نرمالش 4 الی 6 ماهه. البته بستگی به این داره که نقص مدرک هم نخورین.

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    دوستان من در حین کار تحصیل می کردم و ارشد رو 10 روز هستش که گرفتم رشته من تو پوزتیو لیست هستش. آیا امتیاز پوزتیو بهم تعلق میگیره؟
    اگر با فوق اقدام میکنید و رشته فوقتون تو لیست + هست هم امتیاز فوق و هم امتیاز پوزیتیو رو میارید. و این بستگی به رشته لیسانستون هم نداره. ولی اگر فقط لیسانس تو پوزیتیو هست و فوق نیست اون وقت فقط امتیاز لیسانس رو میگیرید. ضمنا تمام لیسانسیه های ایران امتیازشون به 100 نمیرسه. (به جز اونهایی که سابقه سازگاری دارند و زبان دانمارکی بلدند)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TANYA نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط در صورتی که با ویزا کارت یا کارتهای بانکی پرداخت کنید در این بخش میتوانید پیگیری کنید در غیر اینصورت باید رسید بانکی که پول از طریق ان حواله شده اسکن کنند با کیفیت بالا و برای شما ارسال کنند در ضمن هنگام حواله باید دقت کنند مبلغ کارمزد را حتما خودتان باید پرداخت کنید نه مقصد در غیر اینصورت از مبلغ واریزی کم خواهد شد و مبلغ ارسالی با مبلغ مربوطه متفاوت خواهد بود.
    سلام و درود
    اول اینکه حواله بین بانکی هست و پی دی افش رو برام فرستاده
    دوم اینکه من بهش گفتم عین مبلغی که تو جدول زده - 856 یورو (معادل 6375 کرون) رو پرداخت کنه و تو حوالش هم دقیقاَ همینقدر نوشته
    یعنی این مشکل ساز میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق دانشگاه تهران

اگر اونجا فامیل داشته باشی کمک میکنه برای کار پیدا کردن؟؟؟
    بچه ها که نوشتن کار آی تی و نرم افزار خووبه که ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    درود بر همگی دوستان و مخصوصا نگارنده محترم ؛

از اظهار لطفتون ممنونم. ما به خدا بزرگ نیستیم و فقط اطلاعات بقیه رو به بقیه منتقل میکنیم!!! هر چی هم میدونیم از همین فروم یاد گرفتیم.
    پست شما بسیار مهم و تاثیر گذار است و دوستان حتما به نامه شون توجه کنند.

در تکمیل صحبت شما عرض میکنم:

1- دقیقا درست است. آنها مثل ماشین هستند و ذهن مربعی دارند. این وظیفه شماست که لقمه را جویده و کار را پخته تحویل انها دهید. پس دقیقا از همان کلماتی استفاده کنید که در لیست + هست.
    5- برای اشتغال بعد از مهاجرت رزومه و نوع اپلیکیشن نوشتن شما مهم است. سیستم های کار در اینجا و شرکت ها به اطلاعات اداره مهاجرت دسترسی ندارند (به شکل معمول) پس نگران بعدنش نباشید. وقتی فرایند گرفتن ویزاتون تموم شد بعد به فکر شغل باشید. مثلا اگر الان با عنوان مهندس ساختمان اپلای کرده اید برای ویزا، به این معنا نیست که همه دانمارک دیگه شما رو به عنوان این شغل میشناسند. مثلا اگر در واقع کار مکانیک هم بلدین میتونین فقط رو مکانیک مانور بدین و ساختمان رو فراموش کنید! یا بگید آی تی بلدید. به همین سادگی. به شرطی که واقعا بلد باشید و بتونید اختلاف رشته و کارتون رو برای طرف تفسیر کنید. یا مثلا گواهی نامه دوره، رو "ROO" کنید!

موفق باشید
    کاوه
    واقعا از اطلاعاتی که نشر میدهید ممنونم.

مشکل اساسی من با محل کارم (شرکت نفت) است. هرچه از شون خواستم در نامه مهندسی مکانیک رو قید کنن نکردن که نکردن. فقط گفتن خلاصه پرونده میدیم که اون رو گرفتم ولی دارالترجمه ترجمه نمیکنه چون خیلی زیاده! و در قطع آ3 پرینتی هستش
    میشه از دارالترجمه بخام خودش یه مهندسی مکانیک اضافه کنه به ترحمه سابقم؟! تو سفارت دقیق چک میشه؟
    واقعن الان موندم چیکار کنم.حداقل 95 تارو میارم (فوق 60+ زبان 20+ سن 10+سابقه غیر مرتبط 5 =95) مونده ای 5 تای باقیمونده. نمیدونم اینکه تو شرکت پالایش و پخش هستم میتونه کمکی کنه یا نه.
    رفقا چیکار کنم بنظرتون؟ وقت بگیرم از سفارت وقتمو عقب بندازم تا رایزنی کنم با شرکت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    سلام و درود
    اول اینکه حواله بین بانکی هست و پی دی افش رو برام فرستاده
    دوم اینکه من بهش گفتم عین مبلغی که تو جدول زده - 856 یورو (معادل 6375 کرون) رو پرداخت کنه و تو حوالش هم دقیقاَ همینقدر نوشته
    یعنی این مشکل ساز میشه؟
    خوب کپی فیش فقط کافی به عنوان مدرک
    بستگی به بانکش داره اگه از بانک خودش حواله کرده باشه کارمزد از حساب دوستتون کم خواهد شد نگران نباشید

Junior Member

سلام دوستان من چند ماه قبل يك case order id‌ درست كردم اما چون ايميل قبليم هك شد ميخام يكي ديگه درست بكنم. به نظرتون ميشه يا با همون ايميل قبليم مشكلي نداره؟؟ چون مي ترسم اگه رسيدش به ايميلم بياد بهش دسترسي نداشته باشم يا اگه تو همون صفحه وضعيت پرداخت سايت اداره مهاجرت ميشه رسيد رو پرينت كرد ديگه يك ID جديد نسازم؟؟ لطفا اگه اطلاعاتي داريد كمك بفرماييد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند ماه قبل يك case order id‌ درست كردم اما چون ايميل قبليم هك شد ميخام يكي ديگه درست بكنم. به نظرتون ميشه يا با همون ايميل قبليم مشكلي نداره؟؟ چون مي ترسم اگه رسيدش به ايميلم بياد بهش دسترسي نداشته باشم يا اگه تو همون صفحه وضعيت پرداخت سايت اداره مهاجرت ميشه رسيد رو پرينت كرد ديگه يك ID جديد نسازم؟؟ لطفا اگه اطلاعاتي داريد كمك بفرماييد
    شما هر چند تا دلتون بخواهد میتونید کیس اردر بسازید و هیچ مشکلی ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط ahghaf نمایش پست ها
    واقعا از اطلاعاتی که نشر میدهید ممنونم.

مشکل اساسی من با محل کارم (شرکت نفت) است. هرچه از شون خواستم در نامه مهندسی مکانیک رو قید کنن نکردن که نکردن. فقط گفتن خلاصه پرونده میدیم که اون رو گرفتم ولی دارالترجمه ترجمه نمیکنه چون خیلی زیاده! و در قطع آ3 پرینتی هستش
    میشه از دارالترجمه بخام خودش یه مهندسی مکانیک اضافه کنه به ترحمه سابقم؟! تو سفارت دقیق چک میشه؟
    واقعن الان موندم چیکار کنم.حداقل 95 تارو میارم (فوق 60+ زبان 20+ سن 10+سابقه غیر مرتبط 5 =95) مونده ای 5 تای باقیمونده. نمیدونم اینکه تو شرکت پالایش و پخش هستم میتونه کمکی کنه یا نه.
    رفقا چیکار کنم بنظرتون؟ وقت بگیرم از سفارت وقتمو عقب بندازم تا رایزنی کنم با شرکت؟
    سفارت که چک نمیکنه و براش هم مهم نیست.
    وقت رو عقب نندازید و رایزنی هم فایده ای نداره.
    به نظر من:
    1- دارلترجمه آشنا گیر بیارید با خلاصه پرونده قانعش کنید که براتون mechanical engineer بنویسه. یعنی بفهمونید که شما واقعا هستید و قصه شرکت نفت رو براشون توضیح بدید.
    2-کلا بیخیال نامه نفت بشید و برید از یه جایی (دوست، آشنا که شرکت داره-مهم نیست چه شرکتی. فقط خیلی تابلو نباشه. مثلا از شرکت پرورش دام نامه مهندسی مکانیک نیارید!) یه نامه جور کنید با متن دلخواه خودتون. ضمنا نامه رو از همون اول هم انگلیسی با سربرگ و مهر و امضا و تلفن و وب سایت بیارید. سفارت یا اداره دانمارکی شرکت رو چک نمیکنه. بدید با خیال راحت. این مشکل شما نیست که شرکت نفت این نامه رو اینجوری نمیده. مشکل ساختار اداری مملکت ماست. شما هم از ساختارها و روش های خودتون استفاده کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    اگر پول ندادید آی دی ساختن مجانیه و مشکلی ایجاد نمیکنه. آی دی مثل یه شماره پرونده یا شماره صفه که مثلا میرید توی بانک میگیرید.
    یه آی دی جدید بسازید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)