صفحه 165 از 179 نخستنخست ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,641 تا 1,650 , از مجموع 1783

موضوع: مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

سلام خدمت دوستان عزيز.

بنده براى ويزاى تحصيلى فرانسه اقدام دارم ميكنم و همين دوشنبه وقت از بخش فرهنگى سفارت دارم. يه مشكلى كه الان وجود داره اينه كه زبان تدريس رشته ى من انگليسى هست و مدرك آيلتس من زمان گرفتن پذيرش اعتبار داشته ولى همين ١٠ روز پيش تاريخ ٢ سالش تموم شده و كارنامه اصلى رو ديگه واسم نميفرسته شركت. (كارنامه رو جايى تحويل دادم واسه پذيرش و ديگه دستم نيست فقط كپى ازش دارم). الان چه اتفاقى ممكنه بيفته؟؟ به نظرتون قبول ميكنن از من؟؟ ريجكت نميشم به اين دليل؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزيز.

بنده براى ويزاى تحصيلى فرانسه اقدام دارم ميكنم و همين دوشنبه وقت از بخش فرهنگى سفارت دارم. يه مشكلى كه الان وجود داره اينه كه زبان تدريس رشته ى من انگليسى هست و مدرك آيلتس من زمان گرفتن پذيرش اعتبار داشته ولى همين ١٠ روز پيش تاريخ ٢ سالش تموم شده و كارنامه اصلى رو ديگه واسم نميفرسته شركت. (كارنامه رو جايى تحويل دادم واسه پذيرش و ديگه دستم نيست فقط كپى ازش دارم). الان چه اتفاقى ممكنه بيفته؟؟ به نظرتون قبول ميكنن از من؟؟ ريجكت نميشم به اين دليل؟؟
    همون كپي كافيه! سفارت فرانسه به مدرك انگليسي زياد گير نميده. من بهشون پرينت وب تافل رو دادم، كپي كه خوبه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزيز.

با بهنام خان موافقم... من تا پیرارسال که دانشگاه ازمون آزمون TOEIC گرفت، همیشه تافل iBT سال 2010 ام رو نشون می دادم و هیچ جا هم به مشکل بر نخوردم (البته خب نمره اش عالی بود و پسرفت هم نکرده ). این ادا ها کلک پول کشورهای آنگلوساکسونه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

دوستان برای ترجمه شناسنامه
    ترجمه تنها با مهر مترجم کافیه ؟ یا باید مهر دادگستری و امور خارجه هم بخوره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khashayar12365 نمایش پست ها
    دوستان برای ترجمه شناسنامه
    ترجمه تنها با مهر مترجم کافیه ؟ یا باید مهر دادگستری و امور خارجه هم بخوره ؟
    سلام
    مهر مترجم کافیه

Junior Member

سلام دوستان
    من يه ويزا از فرانسه دارم و الان مي خوام كه مجدد و بدون همسرم اقدام كنم،اما در حال حاضر شغل ندارم و بيمه بيكاري دريافت مي كنم،ايا ميتونم به عنوان خانه دار مدارك مالي و شغلي همسرم رو ارايه بدم؟(با توجه به اين كه همسرم همراه من نمياد).سفر هاي متعددي هم داشتم توي يكسال گذشته.ممنون ميشم اگر كسي شرايط مشابه داشته راهنمايي كنه.متشكرم.

Junior Member

سلام. من این هفته نوبت برای ویزا توریستی دارم. میشه لطفا جواب سوالات زیر رو بدین.
    ۱-مدارک که باید ببرم رو بگین.
    ۲-مدارک مهر دادگستری میخواد؟
    ۳-پرینت ریز حساب رو ببرم یا همون تمکن مالی کافیه؟
    ۴-سابقه بیمه ببرم؟
    ۵-پاسپورت قبلی و کپی ویزا قبلی لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6485 نمایش پست ها
    سلام. من این هفته نوبت برای ویزا توریستی دارم. میشه لطفا جواب سوالات زیر رو بدین.
    ۱-مدارک که باید ببرم رو بگین.
    ۲-مدارک مهر دادگستری میخواد؟
    ۳-پرینت ریز حساب رو ببرم یا همون تمکن مالی کافیه؟
    ۴-سابقه بیمه ببرم؟
    ۵-پاسپورت قبلی و کپی ویزا قبلی لازمه؟
    سلام
    1-ترجمه شناسنامه و ترجمه گواهی اشتغال به کار و 3 فیش اخر حقوق -رزرو هتل و هواپیما-بیمه مسافرتی-گردش 3 ماه اخر -2 قطعه عکس 3.5 در 4.5
    2 - مهر مترجم کافیه و دادگستری لازم نیست
    3-هم پرینت 3 ماه اخر هم تمکن مالی
    4-از بعضی ها میگیره از بعضی ها هم نه ولی اگه خواستین ببرین ترجمه کنید
    5-ویزاهای شنگن قبلی و اگه ویزای کانادا,استرالیا داشتین

Junior Member

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید.

من وقت مصاحبه ام 29 آذر هست ولی من فکر میکردم دیر تر وقت بدن... قصد دارم عید نوروز سفر برم. (انشاا...)
    حالا سوالم اینه نوشتن 30 روز بعد از تاریخ رویداد باید بلیط رفت باشه... منظورشون از روز مصاحبه ست؟؟؟

سوال دوم اینکه اگر بخام تاریخ مصاحبه ام عقب بیفته آیا میتونم دوباره ایمیل بزنم (یه ایمیل دیگه یا اینکه با همون ایمیل) دوباره درخواست بدم؟؟؟؟؟؟

میخاستم وقت کافی داشته باشم برای گردش و مانده حسابم... الان کمتر از 3 ماه وقت دارم. چیکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان . لطفا منو راهنماپی بفرمایید
    بنده یک ایمیل برای تعیین وقت به سفارت فرستادم و اونا بعد از دو سه روز جواب دادن که مثلا فلان روز ُ ساعت فلان بیایید برای مصاحبه
    حال سوال بنده این است که در ایمیلی که بنده فرستادم مشخصات خودم وهمسرم را ارسال کردم ولی متاسفانه زمانی که جواب دادن فقط اسم من برای مصاحبه قید شده !!! آیا برای همه همینطوره ؟ یا باید دوباره ایمیل بزنم تا اسم همسرم هم ذکر شود
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)