صفحه 583 از 638 نخستنخست ... 83483533573574575576577578579580581582583584585586587588589590591592593633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,821 تا 5,830 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط owen نمایش پست ها
    مرسی. یعنی اگه بریم اونجا و آدرس هاستل را هم بدیم تا حداکثر یک ماه تمام کارهای اقامت انجام میشه؟
    بله به احتمال خیلی زیاد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط farzanehdana نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، کمک هزینه مربوط به فرزندان که از سمت کمون دانمارک پرداخت میشه، مشمول گرین کارتیها هم میشه یا نه؟
    بله ولي طبق قانون جديد بعد از يكسال

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط owen نمایش پست ها
    میشه آدرس هاستل را بدیم و تمام کارهای اقامت را انجام بدیم و بعد از گرقتن کارت اقامت دنبال خانه بگردیم؟
    فقط يادتون باشه كه حداقل بايد يكماه هاستلو رزرو كرده باشيد تا ادرس اونجارو ازتون قبول كنند

پیش فرض پاسخ : تصمیم گیری

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1975 نمایش پست ها
    سلاممن هفته پیش به دانمارک زنگ زدم و پیگیر پروندم شدم ایشون گفت که ما نواقص مدارکتان را که از شما خواسته بودیم در حدود 10 روز پیش دریافت کردیم. من پرسیدم پرونده من ارزیابی شده است؟ که ایشون گفت ما هنوز در مورد پرونده شما تصمیم نگرفتیم . که دوباره پرسیدم پروندم ارزیابی شده است؟ گفت نمیتونم بگم فقط اینکه تصمیم گیری نشده است. حالا کسی از دوستان میدونه که وقتی میگن تصمیم گیری نشده , منظور چیه؟و در چه مرحله ای هستم؟ با تشکر
    معلوم نیست چه مرحله ایی است من تقریبا 3 هفته پیش زنگ زدم همین جواب و دادن بعد دوباره هفته پیش تماس گرفتم کفتن جوابتون به سفارت ارسال شده سفارت باهاتون تماس میگیره تا امروز که تماسی نگرفتن

Senior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان عزيز من در شش هفت ماه اينده ميخوام از دانمارك خارج بشم ولي ادرسمو حفظ كنم و اجارمو هم تمديد و هر سه ماه هم ميام و دو يا سه هفته هستم حالا اينو بايد به كمون اعلام كنم و مووينگ محسوب ميشه يا با توجه به اينكه دارم هر سه ماه بر مي گردم و اجارمم حفظ مي كنم مووينگ محسوب نمي شه و به جايي نبايد اعلام كنم؟
    دوستان اگه ممكنه وقت بزاريد و جواب اين سوالو بدين چون ممكنه بعدا براي خيليا اين مسئله پيش بياد موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1975 نمایش پست ها
    سلاممن هفته پیش به دانمارک زنگ زدم و پیگیر پروندم شدم ایشون گفت که ما نواقص مدارکتان را که از شما خواسته بودیم در حدود 10 روز پیش دریافت کردیم. من پرسیدم پرونده من ارزیابی شده است؟ که ایشون گفت ما هنوز در مورد پرونده شما تصمیم نگرفتیم . که دوباره پرسیدم پروندم ارزیابی شده است؟ گفت نمیتونم بگم فقط اینکه تصمیم گیری نشده است. حالا کسی از دوستان میدونه که وقتی میگن تصمیم گیری نشده , منظور چیه؟و در چه مرحله ای هستم؟ با تشکر
    ممکنه بفرمایید نواقص چی بوده ؟ من چند روز دیگه باید برم سفارت و می خوام به مشکلات اینجوری نخورم. متشکر از شما

Junior Member

با سلام
    من فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران دارم (فارغ التحصیل 1381) و با مدرک آیلتس 6.5 معتبر ، 36 سال سن دارم .
    البته سابقه تحقیقات توی دانشگاه امیرکبیر هم به مدت دو سال دارم .
    برای گرین کارت دانمارک امکان اقدام دارم ؟
    لطفا" اگه کسی می تونه راهنمای کنه .
    با تشکر

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط yaoomike نمایش پست ها
    با سلام
    من فوق لیسانس فیزیک از دانشگاه تهران دارم (فارغ التحصیل 1381) و با مدرک آیلتس 6.5 معتبر ، 36 سال سن دارم .
    البته سابقه تحقیقات توی دانشگاه امیرکبیر هم به مدت دو سال دارم .
    برای گرین کارت دانمارک امکان اقدام دارم ؟
    لطفا" اگه کسی می تونه راهنمای کنه .
    با تشکر
    باید برید پوزتیو لیست دانمارک رو ببینید رشته اتون یا سابقه کارتون هست یا نه؟؟ اگه باشه بله امکان دارید ولی اگر نباشه متاسفانه بخاطر سنتان که بالای 34 سال است امتیاز کامل از سن رو نمیارید که بدون نیاز به پوزتیو اقدام کنید nyidanmark.dk

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor in Veterinary Medicine

سلام دوستان ویزای من آمده و برای گرفتنش باید برم سفارت کسی میدونه به غیر از پاسپورت و رسید پرداختی پولها و بیمه 3 ماهه چیز دیگری هم نیاز است ؟ دلار یا .... تا کی برای گرفتنش وقت دارم؟

سلام دوستان

گرفتن سابقه كار از ادارات دولتي با توجه به اينكه با سفارت خانه ها
    نميتونند مكاتبه مستقيم داشته باشند هميشه مشكل بوده كسي از دوستان اگر مطلع هستند
    كه برا ارائه سابقه كار از بخش دولتي در زمان مصاحبه چكار بايد كرد ممنون ميشم راهنمائي كنند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)